Billboard Music Awards 2019 Červený koberec Přímý přenos: Jak sledovat příjezdy online

Billboard Music Awards 2019 červený koberec

Foto: NBCUniversal

Billboard Music Awards 2019 se bude vysílat dnes večer v síti NBC od 8 do 11 hodin ET/PT a 7 - 22 hodin CT. Ale před všemi představeními a cenami přicházejí celebrity. Červený koberec je polovina zábavy při předávání cen, že? Od velkých rozhovorů s celebritami až po překvapení a oznámení jsou pre-show na červeném koberci plná šťavnatých informací.

Pro letošní BBMA se koná několik předváděcích akcí na červeném koberci. Podrobnosti o každém představení na červeném koberci a o tom, jak je sledovat online, si přečtěte níže.

podvody pro stolní tenis wii sports resort

BBMAs 2019 Červený koberec živě

Podle Plakátovací tabule , oficiální předvá show BBMA na červeném koberci bude vysílána živě přes Twitter a mezi hostiteli jsou Sway Calloway, Sofia Reyes a Jaymes Vaughan. Zde najdete oficiální streamování červeného koberce BBMA 2019 , která začne v 18 hodin ET/15:00 PT. Bude probíhat, dokud nezačne Billboard Music Awards.


Získejte přístup k náhledu Billboard Music Awards 2019

V síti NBC od 7:30 do 20 hodin ET, těsně před zahájením BBMA, bude Access vysílat náhled na dnešní show. Pokud byste se chtěli dívat Přístup nebo kompletní show BBMA, můžete pro živé vysílání použít tyto možnosti:

FuboTV

NBC (live in most markets) je jedním z Více než 85 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos NBC na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat BBMA naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co odvysílají, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje NBC (na většině trhů živě).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos NBC na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat na Billboard Music Awards 2019 živě dnes večer, Hulu s živou televizí přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgrade na Enhanced Cloud DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují NBC (žijí na většině trhů).

jaký je termín, když je tenisová hra remizována na 40-40

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos NBC na vašem počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat na BBMA 2019 naživo, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.

Sling TV

NBC (živé na vybraných trzích) je součástí balíčku Sling Blue.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat NBC v přímém přenosu na svém počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení přes Sling Televizní aplikace.

Pokud se dnes večer nemůžete na předávání cen dívat živě, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


E! Živý červený koberec

E! Živě z červeného koberce bude vysílat živě na E! síť, od 18 do 20 hodin ET, představovat pokrytí červeným kobercem a rozhovory pro BBMA. Zítra večer E! Zprávy, které se vysílají od 7 do 20 hodin ET/PT a 18:00 - 19:00 CT, zpravodajský program pro celebrity, bude obsahovat velké momenty a módu z Billboard Music Awards 2019. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat živý přenos E! na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

E! je jedním z více než 85 živých televizních kanálů zahrnutých v hlavním balíčku FuboTV.

jak sušit tenisky

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi , a pak můžete sledovat živý přenos E! na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat červený koberec naživo, přichází FuboTV s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co se vysílají, i když jste je zapomněli zaznamenat.

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny obsahují E !.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi , a pak můžete sledovat živý přenos E! na počítači prostřednictvím webu PS Vue nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat červený koberec E! Naživo, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.

Hulu s živou televizí

jak položíte tenisové míčky na chodítko

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně E !.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a pak můžete sledovat živý přenos E! na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat na příjezdy na červeném koberci v přímém přenosu, Hulu s živou televizí přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu pořadů k dispozici) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na vylepšený Cloud DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Populární Problémy

Jak připravit řecký pitas. Řecká pita, srdce středomořské stravy, typicky oválného tvaru, ale příležitostně kulatá, je skvělá na namáčení nebo plnění a je vynikající. Je velmi jednoduché zmrazit, ohřát a podávat. Zde je návod, jak ...

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy Pacers vs Celtics Game 2 online bez kabelu.

Ivy League nepřátelé Penn a Yale náměstí v sobotu v New Haven. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Rafael Nadal v úterý vystoupil z National Bank Open s odvoláním na chronický problém s levou nohou, který se v posledních měsících rozhořel.

Jak řešit problémy se slovem v algebře. Pomocí matematiky můžete vyřešit mnoho problémů skutečného světa. Aby se učitelé seznámili s těmito druhy problémů, zařazují učitelé slovní úlohy do svých matematických osnov. Nicméně slovo ...

Berani a Seahawks se v neděli setkají v klíčové bitvě 16. týdne NFC West. Zde je návod, jak můžete sledovat hru online bez kabelu.