Jak sledovat hry NFL online

Pokud váš oblíbený tým hraje tento týden a vy nemáte přístup ke hře v televizi, můžete mít pocit, že máte smůlu. Naštěstí vám internet stojí za zády. Podle této příručky můžete streamovat jakoukoli hru NFL online , zdarma.Metoda 1 ze 2: Streamování z neoficiálních webů

 1. Obrázek s názvem Sledujte online hry NFL Krok 1

  1 Najděte si seriózní streamovací web. Streamování sportovních událostí online obvykle není kvůli omezením vysílání legální. Z tohoto důvodu budete muset najít stránky, které existují mimo jurisdikci těchto zákonů, a poskytovat toky událostí. Mezi oblíbené stránky patří:
  • MansCaveFotbal
  • FirstRowSports
  • Stream2Watch
  • SportLemon
  • WiZiWiG
  • AllSport Live
  • Reddit


 2. Obrázek s názvem Sledujte online hry NFL Krok 2

  2 Pozor na podvody. Kvůli stinné povaze online sportovního streamování existuje mnoho podvodů, které se vás pokusí rozdělit o vaše peníze nebo nainstalovat do počítače malware. Nepoužívejte žádný web, který si účtuje poplatky za streamy nebo který požaduje instalaci programů nebo panelů nástrojů.
 3. Obrázek s názvem Sledujte online hry NFL Krok 3

  3 Vyhledejte hru, kterou chcete sledovat. Většina webů poskytuje aktualizované seznamy toho, co se aktuálně vysílá a co se plánuje vysílat později během dne. Najděte zápas, který chcete sledovat, a klikněte na jeho odkaz.
 4. Obrázek s názvem Sledujte online hry NFL Krok 4

  4 Vyberte stream. Jakmile vyberete zápas, často dostanete několik odkazů, ze kterých si můžete vybrat. Vyzkoušejte je jeden po druhém, dokud nenajdete ten, který funguje. Odkazy jsou úřady často odstraňovány, což je důvod, proč tyto stránky obvykle nabízejí několik možností, ze kterých si můžete vybrat.
 5. Obrázek s názvem Sledujte online hry NFL Krok 5

  5 Počkejte, až reklamy skončí. Tyto stránky vydělávají peníze na reklamě, takže než budete moci začít sledovat, budete muset počkat, až se reklamy dokončí. Obvykle se odpočítává, dokud nemůžete zavřít reklamu a začít sledovat stream.
 6. Obrázek s názvem Sledujte online hry NFL Krok 6

  6 Sledujte svoji hru. Jakmile spustíte stream, měli byste být schopni relativně snadno sledovat. Obvykle nemůžete přeskočit vpřed ani vzad, protože se jedná o živý přenos, ale můžete upravit hlasitost nebo zobrazit obrázek na celou obrazovku kliknutím na tlačítko Rozbalit vedle Hlasitost.
  • Občas se může vyskytnout načítání a ukládání do vyrovnávací paměti, protože servery jsou umístěny v zámoří.
  • Většina streamovacích webů doporučuje ke sledování videí místo Internet Exploreru používat Firefox nebo Chrome.
  • Většina těchto stránek existuje mimo Spojené státy, takže „fotbal“ často označuje „fotbal“. Hry NFL najdete v kategoriích americký fotbal.
  reklama

Metoda 2 ze 2: Streamování z webových stránek NFL

 1. Obrázek s názvem Sledujte online hry NFL Krok 7

  1 Vyberte si předplatné. NFL Game Pass je oficiální předplatitelská služba ligy, která vám umožní sledovat hry poté, co se odehrají, bez reklam a v kvalitě HD. Tato služba je k dispozici v USA a na jejich teritoriích a po celém světě. Balíček Season Plus této služby umožňuje uživatelům sledovat všech 256 pravidelných sezónních her, včetně Playoffs, Pro Bowl, Super Bowl, Combine a NFL Draft, naživo nebo na vyžádání.
  • Hry jsou viditelné po dokončení pravidelného vysílání.
 2. Obrázek s názvem Sledujte online hry NFL Krok 8

  2 Sledujte hru doma nebo na cestách. Hry můžete streamovat z domácího počítače nebo pomocí mobilních aplikací pro tablety iPad a Android sledovat hry odkudkoli, kde máte připojení k síti.
 3. Obrázek s názvem Sledujte online hry NFL Krok 9

  3 Sledujte staré hry. NFL Game Pass přichází s přístupem k přehrání všech her z posledních tří sezón. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Chtěl bych sledovat všechny fotbalové zápasy NY Giants od sezóny 2017. Jaký je nejlepší přístup? Přihlaste se na YouTube. Vyhledejte fotbalové zápasy NY Giants pro sezónu 2017.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Tento článek také platí rozšířením na všechny ostatní sporty.
 • Když kliknete na odkaz a budete sledovat hru, mohou se před streamem zobrazit reklamy. Chcete -li je zobrazit, stačí zavřít tyto reklamy.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Jedna věc je vyhrát Grand Slamy a úplně nová věc je mít po vás pojmenovaný stadion.Jak sejmout jedovatý břečťan nebo jedový dub z oblečení. Urushiol, látka, která způsobuje reakce na jedovatý břečťan a jedovatý dub, může zůstat aktivní na kontaminovaném oděvu roky. Můžete jej však snadno odstranit z téměř jakéhokoli ...

V tomto článku se dozvíte, jak se na Halloween obléknout jako mrtvá nebo zombie roztleskávačka. To pokryje vše od bambulí po culíky. Vaše oblečení bude určitě hitem na halloweenských večírcích nebo pokud se budete léčit. Najdi...Jak na Flintknap. Pazourkový knapper je jedinec, který tvaruje kámen procesem klepání nebo úderu jiným předmětem (redukce litiky). Lidská rasa byla až do objevení tavení běžnou dovedností a spoléhala na tuto techniku ​​...