Jak sledovat dokumentární film Oscar Pistorius 30 za 30

Oscar Pistorius je viděn v lavici obžalovaných u nejvyššího soudu v Pretorii za jeho odsouzení u nejvyššího soudu v Pretorii 14. června 2016 v Pretorii v Jižní Africe. Paralympijský sportovec Oscar Pistorius poté, co v prosinci 2015 povýšil své přesvědčení na vraždu, se účastní vynesení rozsudku a bude vrácen do vězení za vraždu své přítelkyně Reevy Steenkampové 14. února 2013.

Getty Oscar Pistorius je viděn v lavici obžalovaných u nejvyššího soudu v Pretorii za jeho odsouzení u nejvyššího soudu v Pretorii 14. června 2016 v Pretorii v Jižní Africe. Paralympijský sportovec Oscar Pistorius poté, co v prosinci 2015 povýšil své přesvědčení na vraždu, se účastní vynesení rozsudku a bude vrácen do vězení za vraždu své přítelkyně Reevy Steenkampové 14. února 2013.

ESPN 30 za 30 knihovna je plná podmanivých příběhů sportovců, a to jak těch, kteří vyletěli do velkých výšek, tak těch, kteří havarovali a spálili. Nejnovější je příběh Oscara Pistoria, paralympijského sprintera, který je momentálně ve vězení za vraždu své přítelkyně, modelky Reevy Steenkampové.

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Život a zkoušky Oscara Pistoria nebude nikde v televizi, ale kdokoli v USA může sledovat všechny čtyři části dokumentu na ESPN+ . Bude k dispozici na ESPN+ v neděli 27. září ve 3:00 ET/půlnoci PT:

Získejte ESPN+

ESPN+ je jediné místo, kde můžete sledovat dokument Oscar Pistorius . Obsahuje také všechny ostatní 30 za 30 dokumentární film, plus desítky živých sportovních přenosů a další originální obsah (video i písemný), to vše za 5,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžeš se dívat Život a zkoušky Oscara Pistoria živě v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači přes ESPN.com .


Náhled „Život a zkoušky Oscara Pistoria“Hrát si

Život a zkoušky Oscara Pistoria | 30 za 30 Oficiální upoutávka | ESPN Čtyřdílný film 30 za 30 Život a zkoušky Oscara Pistoria bude mít premiéru exkluzivně na ESPN+ 27. září. plus.espn.com/ 2020-09-21T12: 54: 51Z

ESPN vydává speciální 30 za 30 vydání o jihoafrickém paralympijském sprinterovi Oscaru Pistoriusovi, který svým příběhem inspiroval miliony lidí - a poté skončil uprostřed vyšetřování vraždy kvůli příšerné smrti své přítelkyně Reevy Steenkampové. Cirkus, který obklopil tragickou smrt, se stal stejně tak příběhem doby, jako jeho počátečním vzestupem ke slávě.

Popis zní:

Film přináší rozhovory s více než tuctem postav nejblíže příběhu a líčí Pistoriusův pád z milosti poté, co v časných ranních hodinách 14. února 2013 v jeho domě v Pretorii v Jižní Africe zabil svou přítelkyni Reevu Steenkampovou. Podle Pistoria byla událost tragickou nehodou, ale jeho neklidná minulost a diskutabilní svědectví zpochybnily jeho nevinu. Jak se sága odvíjí, příběh se vrací zpět na samý začátek života budoucí paralympijské hvězdy a zaznamenává jeho nepravděpodobný vzestup od mladého chlapce, kterému byly jako atletické paralympijské hry 2004 amputovány obě batole jako batole přes noc teenagerský fenomén.

The Blade Runner, jak se stal známým, trhal rekordy a konvence, poté se vydal na cestu soutěžit proti zdatným sportovcům na olympijských hrách. Jeho boj proti mezinárodním atletickým funkcionářům trval roky, než Pistorius konečně zvítězil a soutěžil na londýnské olympiádě v roce 2012. O necelý rok později byl v jihoafrické soudní síni, obviněn z vraždy své přítelkyně.

Čtyřdílný dokument s názvem Život a zkoušky Oscara Pistoria premiéra v neděli 27. září na ESPN+. Diváci budou mít možnost sledovat čtyři serializované části filmu naživo, během čtyř nocí, nebo si celý film přehrát. Část I filmu bude streamována živě na ESPN+ 27. září, přičemž každá další část bude streamována živě následující tři noci. Alternativně se diváci mohou rozhodnout sledovat všechny čtyři díly kdykoli-celý film bude k dispozici na vyžádání 27. září.Hrát si

Bývalá přítelkyně Oscara Pistoria na romantice na horské dráze Samantha Taylor a její matka Trish Taylor si promluví s korespondentkou CBS News Deborou Pattou, aby probrali intenzivní vztah Samanthy s Pistoriusem. 2014-09-12T22: 32: 00Z

Život a zkoušky Oscara Pistoria je vyvrcholením výjimečného roku práce společnosti ESPN Films, uvedl v prohlášení Connor Schell, výkonný viceprezident pro obsah ESPN. Protože ESPN nadále staví na svém odkazu jako domově nejlepších sportovních příběhů, současně jsme na ESPN+ vybudovali platformu, kde naši diváci mohou snadno najít a sledovat nejen toto nejnovější vydání, ale také filmy jako O.J .: Vyrobeno v Americe, „U“, „Dva Escobary, a zbytek ze 100+ titulů v 30 za 30 knihovna.

Příběh Oscara Pistoria je pozoruhodný svou komplexností. Je to okamžitě inspirativní a trýznivé a poskytuje to pohled na šíři problémů-od násilí na základě pohlaví až po práva zdravotně postižených, rasovou nerovnost a mediální šílenství, řekl ředitel Daniel Gordon. Doufám, že film poskytne divákům další kontext a vrstvy příběhu, o kterém si myslí, že ho zná.

Život a zkoušky Oscara Pistoria klesá v neděli 27. září na ESPN Plus.


Populární Problémy

Nepíšou písmena tak, jak byste chtěli? Nebo se vám to stalo? Píšete text, ať už je to v dokumentu, na wikiHow, kdekoli, a cizí klávesy jako 'é' začnete psát po stisknutí klávesy na klávesnici ....

Zde je návod, jak sledovat online Cowboy Cerrone vs Alexander Hernandez a všechny předběžné zápasy UFC Fight Night Brooklyn.

Jak nasadit podvazky. Podvazky, také známé jako rovnátka, poskytují větší oporu než pásy a slouží jako praktické a profesionální příslušenství. Nasazování je celkem snadné, ale musíte si vybrat velikost a styl, který vám bude vyhovovat ....

Nebyl to skvělý zápas, který by se dal povýšit na klasický status. Ale za a.

Serena Williamsová přišla na tenisovou scénu na konci devadesátých let, kdy spolu s Venus Williams zahájily svou tenisovou cestu. V té době byl ženský tenis oslavován slovy jako jemnost, dovednost, dotek a talent. To se změnilo s sestrami Williamsovými. Velmi tvrdě trefili tenisový míček a většinu soupeřů jednoduše přemohli. Ženský tenis se stal mnohem fyzičtější a silovou hrou, fr.