Jak sledovat hry rakety online bez kabelu 2019

Sledujte hry raket bez kabelu

Getty

slouží v badmintonu

Díky akvizici Jamese Hardena a mimo sezónu Russellu Westbrookovi, který obsazuje nejzajímavější zadní hřiště v lize, jsou Houston Rockets v letech 2019-20 snadno mezi nejlepšími ligovými týmy ligy.Hry s raketami letos budou buď na AT&T SportsNet Southwest (lokálně televizní pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi), NBA TV (celonárodně vysílané), ESPN (celostátně vysílané), TNT (národní) nebo ABC (celostátně televizní).Pokud nemáte kabel, můžete sledovat hry Rockets naživo na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících bezdrátových živých televizních přenosů služby:

Trhy a hry vysílané na národní úrovni: FuboTV

Součástí jsou rakety : AT&T SportsNet Southwest (vybrané trhy), NBA TV, TNTCena : 54,99 $ za měsícAT&T SportsNet Southwest (FuboTV je jedinou streamovací službou, která má tento kanál), NBA TV a TNT jsou součástí Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu. ESPN a ABC nejsou zahrnuty, ale většina her ESPN bude také na AT&T SportsNet Southwest a hry ABC lze sledovat zdarma bez kabelu na digitálních platformách ESPN, takže FuboTV je zdaleka nejlepší volbou pro in-market diváků.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos her Rockets na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat jakoukoli hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.Hry ABC jsou také na ESPN3 a lze je tedy zdarma sledovat na vašem počítači prostřednictvím webové stránky ESPN nebo na vašem streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

silové tenisové rakety

Hry mimo trh: Amazon NBA League Pass

To je nakonec stejné jako běžné NBA League Pass (více informací o tom níže), ale toto je upřednostňovaná možnost, protože hry můžete sledovat spíše na digitálních platformách Amazonu než na NBA. Ten měl v minulosti problémy s uživatelskou zkušeností a ukládáním do vyrovnávací paměti.

Ať už máte Amazon Prime nebo spustíte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžete sledovat každou hru NBA mimo trh, která není vysílána na národní úrovni prostřednictvím kanálu Amazon Prime NBA League Pass . Stojí 28,99 $ měsíčně nebo 199,00 $ za celou sezónu, ale mezi 22. říjnem a 29. říjnem můžete získat bezplatnou zkušební verzi.

Můžeš zaregistrujte se zde Amazon Prime a kanál NBA League Pass , a poté můžete sledovat živý přenos všech her mimo trh na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick , Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

NBA League Pass

Při registraci do League Pass prostřednictvím NBA.com existuje několik různých cenových možností. Nabízejí průkaz pro jeden tým (17,99 $ měsíčně nebo 119,99 $ za sezónu), průkaz pro celý tým (28,99 $ měsíčně nebo 199,99 $ za sezónu) nebo průkaz pro celý tým bez komerčního využití (39,99 $ za měsíc nebo 249,99 $ za sezóna).

Můžeš zaregistrujte se přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos her mimo trh na svém počítači prostřednictvím webových stránek NBA, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Xbox Jedno, PlayStation 4 nebo jiné kompatibilní zařízení prostřednictvím aplikace NBA.


Náhled na sezónu Houston Rockets 2019

Loni Houston Rockets odehráli 53-29, než byli počtvrté za pět sezón vyloučeni z play-off Golden State Warriors.

Přes léto získali 2016-17 MVP Russell Westbrook z Oklahoma City Thunder pro Chris Paul, dva chráněné výběry v prvním kole a dva výběry v prvním kole.

boty na tenisové kurty

Během posledních pěti sezón vedl Westbrook a Rockets strážce Jamese Hardena, MVP 2017-18, každý dvakrát v lize v procentech využití. Oba bagatelizovali myšlenku, že nebude stačit míč pro dva z nejvíce dominujících strážců v NBA.

Pokud to Russ zvládl a Russ hraje jednu z těch her, které jsme už všichni viděli, hádejte, co budu dělat? Posaďte se a sledujte show a naopak, řekl Harden během preseason, podle NBA.com . Nemůžete tu sedět a říkat: „Ach, Russ bude mít v první polovině basketbal a já budu mít míč v druhé polovině.“ Ne, v průběhu hry se dějí věci, které prostě plyneš a jdeš s

Westbrook a Harden byli spoluhráči tři sezóny v Oklahomě, než je Thunder vyměnil do Houstonu s odstupem sedmi let.

Myslím, že je to pro nás oba dobré, protože chápeme množství energie a úsilí, času a odhodlání, které je potřeba k tomu, abychom to dokázali po celou sezónu, řekl Westbrook pro NBA.com. Nyní, když jsme spolu ve stejném týmu, si myslím, že je důležité, abychom se mohli opírat [jeden o druhého], obětovat se a nedělat tolik, abychom měli stále vliv na hru. Myslím, že [to] co mnoho lidí neví, je, že máme nejprve přátelství mimo basketbal. Myslím, že já a on spolu komunikujeme a rozumíme si. Ve hrách to bude snadné.

Hlavní trenér Rockets Mike D’Antoni poznamenal, že plánoval, aby se Harden a Westbrook dělili o slovo zhruba 19 minut na soutěž.

James bude mimo hřiště asi 13 minut za zápas, takže Russell tam bude sám 13-14 minut, řekl D’Antoni. Bleacher Report . Poté bude Russell mimo hřiště asi 16 minut za hru, takže to je 29 minut, víceméně nehrají spolu. Takže budeme mít vždy jedno nebo druhé na podlaze a pak zjistíme posledních pět minut.

Dodal: Ale abychom byli výjimeční, musíme na to přijít.

kdy a kde se poprvé hrál tenis

Populární Problémy

Barcelona a Bayern se setkávají v nejočekávanějším zápase Ligy mistrů na turnaji. Zde můžete sledovat, jestli jste v USA.

Významný reportér New York Times Christopher Clarey nedávno napsal životopis Rogera Federera poté, co získal více než 20 let přístup ke švýcarské legendě.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos premiéry The 100 Season 6 online, i když nemáte kabel.

Jak zlepšit své líbání. Existuje snad pár věcí magičtějších než perfektně provedený polibek. Naopak je možná jen málo věcí, které jsou méně přitažlivé než uslintaný, lepkavý a trhaný polibek. Zatímco zvládnutí líčení vyžaduje hodně ...

Po 12leté přestávce je Kim Possible zpět ve formě živého akčního filmu. Zde je návod, jak sledovat streamování filmu 2019 online.