Wimbledon 2021: Daniil Medvedev vs Hubert Hurkacz náhled, head-to-head & prediction

Daniil Medveděv jásá poté, co porazil Marina Čiliče

Daniil Medveděv jásá poté, co porazil Marina Čiliče

loketní zábal při zánětu šlach

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (2) Daniil Medvedev vs (14) Hubert Hurkacz

Datum: 5. července 2021

Turnaj : Mistrovství, Wimbledon

Kolo : Čtvrté kolo (16. kolo)

Místo : Londýn, Velká Británie

Kategorie : Grand Slam

červené tenisky

Povrch : Tráva

Odměna : 17 066 000 GBP

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel & ESPN | UK - BBC TV & Radio | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Náhled Daniil Medveděv vs Hubert Hurkacz

Daniil Medvedev se poprvé v kariéře přesunul do druhého týdne Wimbledonu vítězstvím 6: 7 (3), 3-6, 6-3, 6-3, 6-2 nad Marinem Cilicem v sobotu. Pro Rusa to bylo také první vítězství v kariéře ze dvou setů.

Medveděv bude v pondělí čelit vycházející hvězdě Hubertu Hurkaczovi za posledních 16 let. Hurkacz ze své strany v sobotu vyloučil Alexandra Bublika ve dvou setech, aby se poprvé ve své kariéře dostal do čtvrtého kola Major.

Medveděv ve svém zápase proti Cilicovi pomalu začínal, protože Chorvat s některými monstrózními podáními a forhendy vzal raketu z rukou. Rus ze své strany se snažil sloužit a pohybovat se stejně dobře jako obvykle, což ho dostalo do hluboké díry.

Medveděv se ale naděje nevzdal a třetí set zahájil pružinou ve svém kroku. Pětadvacetiletý mladík zlomil Cilica k lásce v první servisní hře této sady a nikdy se odtamtud neohlédl.

Hubert Hurkacz mezitím ve svém setkání s Alexandrem Bublikem žádné takové drama nečelil. Hurkacz porazil Kazacha 6: 3, 6: 4, 6: 2 a v zápase nepustil ani jednou podání.

Úřadující šampión Miami Masters Hurkacz vstoupil do Wimbledonu zoufale hledající formu. Polák prohrál šest ze svých sedmi turnajových zápasů po svém titulu na floridské akci.

Ale v All England Clubu zdánlivě otočil nový list a udělal to ve velkém stylu. Hurkacz letos na SW19 přestane podávat a ve skutečnosti nečelil ani bodu zlomu od čtveřice, které čelil proti Lorenzu Musettimu v prvním kole.

Vzájemně proti sobě Daniil Medvedev vs Hubert Hurkacz

Daniil Medvedev a Hubert Hurkacz se na turné potkají poprvé, takže jejich vzájemný souboj momentálně stojí 0-0.

Predikce Daniila Medveděva vs. Huberta Hurkacze

Hubert Hurkacz

Hubert Hurkacz

Hubert Hurkacz dosud zasáhl 109 vítězů v devíti setech, což posiluje jeho ofenzivní schopnosti. Polák byl také mimořádně přesný, když ve svých třech zápasech dohromady připustil pouhých 53 nevynucených chyb.

Hurkacz slouží k obtěžování Daniila Medveděva na trávě a Rusům by mohl svými hlubokými a těžkými údery pořádně zkomplikovat věci. V sobotu Medveděv bojoval na shromážděních, kde Cilic dokázal trefovat míč hluboko, a Hurkacz mohl z podobné taktiky sklízet dividendy.

Pokud střílí Medveděvovo podání, stále by byl favoritem na těsné vítězství. Ale vzhledem k zranitelnostem, které vůči Cilicovi projevil, se zdá nepravděpodobné, že by se dokázal dostat přes rozžhaveného Huberta Hurkacze.

Předpověď: Hubert Hurkacz k vítězství ve čtyřech setech.

mezinárodní tenis

Populární Problémy

Šarapovová je ve čtvrtfinále Grand Prix Porsche Tennis ve Stuttgartu v Německu Jaký je příběh? Bývalá světová jednička Maria Sharapov.

Jak načerpat energii po ranním tréninku. Máte energii vstávat brzy ráno, abyste si stihli zacvičit před prací nebo školou, ale jakmile vaše cvičení skončí, máte pocit, že se zhroutíte - co děláte? Jíst ...

Sania Mirza a Martina Hingisová porazily čtvrté nasazené Casey Dellacqua a Yaroslavu Shvedovou ve dvou setech 6-3, 6-3 a získaly tak titul ženské čtyřhry na US Open.

Jak získat test s kyselinou močovou. Kyselina močová je odpadní produkt, který vaše ledviny normálně odfiltrují z vašeho těla. Pokud se vaše tělo o kyselinu močovou řádně nestará, mohou se vaše hladiny kyseliny močové zvýšit, což může vést k stavům, jako je ...

Jak hrát Tennis Tiebreaker. V tenise existují hry, sady a zápasy. Chcete -li hru vyhrát, musíte získat čtyři body a mít dvoubodový náskok. Chcete -li vyhrát set, musíte vyhrát šest nebo více her a mít náskok dvou her. Chcete -li zápas vyhrát, ...