Po 17 přestávkách zaznamenala Elina Svitolina druhé vítězství v řadě nad Victorií Azarenkovou

Běloruska po porážce 7-6 (2), 6-4 v prvním kole v D.C. místo podání ruky Ukrajince zvedla palec.Od Wimbledonu po Washington, od travnatých kurtů po tvrdý, Elina Svitolinová obrací vývoj v kdysi jednostranné rivalitě s Victorií Azarenkovou.Azarenková po příchodu do třetího majoru sezóny vedla nad Svitolinou 5:0 v jejich vzájemném souboji. V rozmezí čtyř týdnů si ale Ukrajinka na svou stranu připsala dvě výhry. První byl kandidát na zápas roku ve čtvrtém kole Wimbledonu, kdy Svitolinová prohrála první set 6:2, ale nakonec zvítězila v rozhodujícím tiebreaku.V pondělí večer v hlavním městě Spojených států Svitolinová nepotřebovala takovou délku, aby podruhé v tomto měsíci sesadila Azarenkovou. Ale její výkon, zvláště na konci tohoto 7-6 (2), 6-4 v prvním kole, připomněl odvážný úder míčem a ultra rychlý odraz, který Svitolinovou dovedl až do finále v SW19:

Stejně jako jejich předchozí střetnutí, ani tento zápas neskončil podáním ruky – rozhodnutí sdělené publiku předem, aby se předešlo potenciálnímu posměchu plnému zmatku –, ale i Běloruska dala Ukrajince palec nahoru poté, co poraženě došla na židli. .Utkání na dva sety přineslo 17 servisních pauz. Nebo, jinak řečeno, mnoho nedostatků překonáno. Svitolinová se hnala do vedení 3:0, dvojitý brejk, než to všechno vrátila a pak něco vrátila Azarenkové, která za stavu 5:3 podávala první set. Pak za stavu 5-3, 30-0.Pak byla zlomená.Svitolinin následný třígamový běh – její druhý set, spojený s pěti hrami Azarenkové v řadě – jí dal šanci na podání setu. Byla zlomená. Ale ne zlomená do bodu selhání, protože vyhrála 7 z 9 bodů, aby se dostala do případného tiebreaku.

Když si Svitolinová dala další příležitost k podání setu, ve druhém za stavu 5:3, kamery nad ní na stadionu ukázaly citát: „Srdce národa, láska ke hře.“ Těžko bychom hledali lepší popis pro 28letého rodáka z Oděsy.

 Elina Svitolinová získala mečbol vítězstvím v bekhendové rozehrávce a poté se prosadila forhendovým vítězem.

Elina Svitolinová získala mečbol vítězstvím v bekhendové rozehrávce a poté se prosadila forhendovým vítězem.

Stejně jako první set Svitolinová nedokázala uzavřít svou první příležitost – a stejně jako první set jej přesto vyhrála, tentokrát po dalších dvou přestávkách na podání.

'Ve velkých momentech dnes hrála trochu tvrději a bezpečněji,' řekl hráč ATP Jenson Brooksby na Tennis Channel. 'To je jediný rozdíl mezi těmito dvěma.'

Hrát tvrdě a bezpečně je delikátní kombinace, ale s tím vším, co Svitolinová žongluje, není divu, že to dokázala.

Populární Problémy

Jak zhubnout libru za týden. Ačkoli může být lákavé snažit se rychleji zhubnout, ztráta libry týdně je zdravým cílem, který lze dlouhodobě udržet. Při správné kombinaci diety a cvičení váš žaludek a ...

Missouri a č. 10 Florida se sejdou v sobotu na alternativním kanálu SEC Network. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos ze hry online.

Podívejte se na dnešní epizodu seriálu '90 Day Fiancé: Before the 90 Days' online bez kabelu. Epizoda 9 s názvem „Měl jsem to vědět lépe“ se koná ve 20 hodin.

Stát NC Central a Severní Dakota se ve středu setkávají v první čtyřce. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.