Jak sledovat La Salle vs VCU Basketball onlineGetty Ve středu navštíví VCU Rams průzkumníci La Salle.

Průzkumníci La Salle si ve středu najdou cestu do střediska Stuart C. Siegel VCU Rams pro střet Atlantiku 10.

Začátek hry je naplánován na 19:00. ET. I když to nebude vysíláno celonárodně v televizi kdekoli v USA, stále můžete sledujte živý přenos hry na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím ESPN+ , nová služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí desítek univerzitních basketbalových her - a několika dalších sportů - každý týden.

jak hrát rakety ve dvouhře

Můžeš zaregistrujte se zdarma na sedmidenní zkušební verzi ESPN+ , a poté můžete sledovat živý přenos hry na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Pokud se nemůžete dívat naživo, všechny hry-včetně VCU vs La Salle-které jsou streamovány na ESPN+, je také možné sledovat na vyžádání později prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN.


Náhled VCU vs La Salle

Berani zahájili sezónu sérií vítězných čtyř zápasů, po níž následovaly 3–4 úseky. Od té doby vyhráli tři postupky a bušili na Fordham 76-51 v otvíráku Atlantic 10.

Získání silného vítězství pro zahájení konferenčního hraní je důležité a já jsem byl na naše kluky opravdu hrdý, řekl hlavní trenér VCU Mike Rhoades. Richmond Times-odeslání . Velké soustředění.

VCU drží soupeře na 37,6 procentech střelby z pole, což je devátá nejlepší známka v zemi. Jejich 62,7 bodů povolených na zápas je dobré pro 22. místo v zemi.

Fordham v sobotu vystřelil pouhých 32,7 procenta a otočil míč přes 18krát. Tým Rhoades vystřelil z pole 66,7 procenta.

To je způsob, jakým chceme nastavit tón pro každou hru, řekl juniorský strážce VCU Marcus Evans o obraně týmu podle Times-Dispatch. A pak víme, zejména že mnohokrát náš útok pochází z naší obrany. Myslím si tedy, že jsme prvních pár věcí odvedli dobrou práci a dali Fordhamovi vědět, že jsme tu hráli a sbírali míč, a dostali jsme nějaké obraty. A to nás dostalo.

Evans trefil všech šest svých pokusů o branku a všechny čtyři své trestné hody, aby vedl 17 body, přidal tři asistence a tři kradení. Útočník Sofomoru Marcus Santos-Silva vystřelil 6 ze 7 na 13 bodů za pouhých 16 minut.

Náš důraz byl na hodně pohybu míče, řekl Santos-Silva, podle Times-Dispatch. Protože kdokoli z našeho týmu může dát gól, ale když s tím míčem pohneme, vyjde to.

Rhoades řekl novinám: „V sobotu jsem si myslel, že způsob, jakým jsme hráli, byl nakažlivý. Sdílení basketbalu, vzájemná pomoc v obraně a dodržování zprávy o průzkumu.

Průzkumníci padli v prvních 10 hrách své sezóny. Poté se mladší strážce Saul Phiri vrátil po zranění, což si vyžádalo sérii tří výher. Ve svém prvním testu A-10 překonali UMass 69-60 na silnici.

Phiri shodil 20 bodů na Minutemany a měl čtyři zisky.

La Salle držel vedoucího střelce UMassu Luwana Pipkinse, mladšího strážce, na 15 bodů za střelbu 3 ze 16. Středisko UMass Rashaan Holloway, který vede všechny hráče A-10 s procentem 74,7 branky a průměrem 9,4 bodu za 17,3 minuty na zápas, získal čtyři body na pouhé dva pokusy.

Ofenzivní konec patra je pro nás zásadní problém. Musíme se podívat na to, proč nejdominantnější hráč v Atlantiku 10 udělá pouze dvě rány; je nehlídaný, řekl hlavní trenér Minutemen Matt McCall MassLive.com . Pro něj je zásadním problémem udělat dvě rány ve hře, kde se mu nedaří skórovat.


Populární Problémy

Simona Halepová doufá, že trápení se zraněním je již za ní a opravdu za ní, protože se připravuje na návrat do akce příští týden v Montrealu.

Jak si otevřít účet ve švýcarské bance. Švýcarsko je známé svým působivým bankovním systémem, včetně legendárních zásad ochrany osobních údajů. Ve skutečnosti je ve Švýcarsku trestným činem, kdy bankéř odhalí soukromé informace o bance ...

Jak získat lístky na Wimbledon. Wimbledon je nejstarší a jeden z nejprestižnějších tenisových turnajů na světě, který se každoročně koná v létě v Londýně. Mnoho lidí se chce zúčastnit turnaje, ale lístky jsou zkrátka ...

Teenagerka Olga Danilovičová se poprvé dostala do hlavního slosování Slamu a nedávno poděkovala krajanovi Novakovi Djokovicovi za jeho roli v její kvalifikaci.

Jak nosit příliš velké boty. Každý zná ten pocit: všimnete si dokonalých bot a půjdete si je vyzkoušet, ale jsou příliš velké. Naštěstí, ať už jsou nadměrně velké v jedné konkrétní oblasti nebo jen obří, existují ...

Andy Murray nedávno tvrdil, že kontroverzní SABR Rogera Federera byla zcela legitimní taktika. Murray také věří, že Daniil Medveděv pomocí podpaží sloužil proti Zverevovi během finále ATP byla chytrá hra