Linec Open 2020: Barbora Krejčíková vs. Aliaksandra Sasnovich náhled, souboj a předpověď

Barbora Krejčíková

Barbora Krejčíková

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Barbora Krejčíková vs Aliaksandra Sasnovich

Datum: 13. listopadu 2020

Turnaj : Upper Austria Ladies Linz Open 2020

Kolo : Čtvrtfinále

Místo : Linec, Rakousko

Kategorie : WTA International

Povrch : Indoor hardcourt

Odměna : 202 250 $

Načasování zápasu: Ne dříve než ve 14.30 místního času, 19.00 IST

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál


Barbora Krejčíková vs Aliaksandra Sasnovich náhled

Světová 74. Barbora Krejčíková se musela probojovat do lineckého čtvrtfinále, na obě vítězství potřebuje tři sady.

Krejčíková se v úvodním kole nejprve utkala s kvalifikantkou Harmony Tanovou, když zvítězila 6-3, 5-7, 6-2. Poté zamkla rohy s Greet Minnenem, který začal dobře a vzal první set 7-5. Čtyřiadvacetiletý mladík se však bránil a zvítězil 5: 7, 7: 6 (7) a 6: 4.

Krejčíková se letos poprvé dostala do čtvrtého kola Grand Slamu ve dvouhře, což se jí podařilo na Roland Garros 2020. Toto je její první turnaj od tohoto běhu a bude se podporovat, aby šla celou cestu.

Z dosavadních návratů v Linci bude mít radost i Běloruska Aliaksandra Sasnovich, která se na třech turnajích probojovala do druhého čtvrtfinále. Světová jednička 92 měla v rakouském městě vynikající start, když porazila osmé nasazené Bernardu Pera 6-3, 6-1, zatímco odhodila podání jen jednou.

Proti kvalifikaci Janě Fettové to měla těžší, ale ze setu se bránila a vyhrála 3-6, 6-1, 6-3.

Sasnovich ve své dosavadní kariéře absolvovala dvě finále dvouhry v hardcourt, ale zatím nezískala titul.

Barbora Krejčíková vs Aliaksandra Sasnovich hlava na hlavě

Barbora Krejčíková a Aliaksandra Sasnovich se doposud na turnaji WTA nepotkaly, takže oficiální head-to-head aktuálně stojí 0-0.

Duo se však setkalo na turnaji ITF v vnouče ještě v roce 2014, kde Krejčíková vyhrála ve dvou setech. Češka má také ve své čtyřhře náskok na Sasnovicha 1: 0.

Barbora Krejčíková vs Aliaksandra Sasnovich předpověď

Barbora Krejčíková i Aliaksandra Sasnovich budou v tomto čtvrtfinále obdivovat své šance, zejména proto, že za posledních několik týdnů dosáhly příznivých výsledků. Ale Krejčíková by mohla být o něco sebevědomější, když vstoupila do zápasu, kvůli svému vynikajícímu umístění a předchozím výkonům proti Sasnovičovi.

steven universe future live stream

24letá žena je v současné době v nejlepší singlové formě své kariéry. Je také úspěšnější čtyřhrou mezi těmito dvěma a její rychlé reflexy by mohly v pátek udělat zásadní rozdíl.

Aliaksandra Sasnovich má více zkušeností se soutěží na elitní úrovni

Aliaksandra Sasnovich má více zkušeností se soutěží na elitní úrovni

To znamená, že Sasnovich má výhodu v základní palebné síle. Má také více zkušeností s hraním na této úrovni ve dvouhře a ráda by prodloužila svůj běh v Linci o další silný výkon.

Předpověď : Aliaksandra Sasnovich k vítězství ve třech setech.

Populární Problémy

Žabky jsou perfektní, pokud se chystáte na pláž nebo si jen uděláte pohodovou letní procházku. Nákup žabek, které správně sedí, je klíčem k tomu, aby vaše nohy byly zdravé a bez puchýřů. Je důležité vybrat si stélku, která nejlépe vyhovuje ...

Jak hodnotit badminton. Pokud jste zmatení tím, jak dát badminton, nemusíte se bát! Nezapomeňte, že pokaždé, když vyhrajete rally, získáte bod a k vítězství potřebujete získat 21 bodů. Kromě toho vyměňte servisní kurty pokaždé ...

Ať už jste zkušený skateboardista nebo se ho snažíte vychovat, může být vybudování skate rampy zábavným a uspokojivým zážitkem, když se dělá správně. Maximalizace prostoru, bezpečí a trpělivost jsou klíčem k vytvoření této zábavné investice ....

Prathima Rao hledá lepší invalidní vozík, aby mohl hrát na úrovni paralympiády a grandslamu.

Chcete stáhnout a streamovat fuboTV na Fire Stick? Zde je snadno srozumitelný průvodce krok za krokem, jak to udělat.

Pokud jste rádi v teplejších měsících venku, pak vám pravděpodobně nejsou komáři cizí. Tito malí krvežíznivci jsou proslulí tím, že po sobě zanechali spoustu svědění. Kousnutí komárů se uzdravuje mnohem efektivněji, ne ...