Jak sledovat sérii 4 objížďky online bez kabelu

Detour Season 4 Streaming zdarma

Objížďka / TBS Parkers jsou zpět na čtvrtém kole anarchie, ale kde je Delilah?Vytvořil, napsal a výkonný producent Jason Jones a Samantha Bee, Objížďka narazí na TBS dnes večer ve 22:30 ET/PT s premiérou své čtvrté sezóny.Chcete -li zjistit, co se stane poté, co Parkers uprchne na Aljašku (a zjistit, kam utekla dospívající dcera Delilah), nemusíte mít ani předplatné kabelové televize. Pokud jste přerušili kabel, můžete sledovat nové epizody Objížďka 4. sezóna naživo nebo na vyžádání na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících předplatných služeb kabelového přenosu živých televizních přenosů:FuboTV

TBS je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos z Objížďka na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat. Navíc nové epizody Objížďka bude také k dispozici v knihovně FuboTV na vyžádání.

celopažní ortéza

Hulu s živou televizízábavné tenisové hry pro začátečníky

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje TBS.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Objížďka na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má první tři sezóny Objížďka a také budou mít po odvysílání k dispozici nové epizody) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují TBS.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos z Objížďka na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.


Náhled sezóny 4 „Objížďka“

Během prvních tří sezón Objížďka vrhlo upřímné světlo na stále komplikovanější rodinnou dynamiku. Jason Jones hraje Nate Parker Jr., manžela a otce, který způsobil nějaké profesionální potíže, než opustil rodinný dům Syracuse. Poté, co odjel na rodinný výlet na Floridu, vyšlo najevo, že Nate měl na cestu nějaké postranní motivy, což vyvolalo záblesky minulosti zahrnující několik orgánů činných v trestním řízení a výslech jeho blíže neurčených zločinů. Natalie Zea, Ashley Gerasimovich a Liam Carroll uzavírají rodinu Parkerových v uznávané komedii, která se vrací do TBS, domova Bee’s Plně frontální se Samanthou Bee , na čtvrtý průlet.

Podle sítě sezóna 4 najde divoce nefunkční Parkerovu rodinu v epickém celosvětovém hledání jejich uprchlé dospívající dcery Delilah. Od Tibetu po Paraguay a všude mezi tím se The Parkers nezastaví před ničím, aby dostali svou holčičku zpět - a naštvali všechny v tomto procesu.

jak léčit tenisový loket

Je oficiální čas TRAILER, ale něco není v pořádku ... oh, správně, Delilah. #Detour vrátí, získejte 18. června @TBSNetwork . pic.twitter.com/2mWowcJrD3

- Detour (@DetourTBS) 8. května 2019

TBS obnovila sérii v květnu loňského roku poté, co top 10 kabelové komedie dosáhlo multiplatformní publikum více než 25 milionů diváků po celou třetí sezónu. Indiewire tvrdil, že série byla jedním z nejvíce podceňovaných pořadů na TBS a v celé televizi, zatímco TV Insider považoval to za vesele surrealistické. Díky vysokému počtu a pozitivní kritické odezvě byla sezóna 4 sázkou na jistotu.

Série byla certifikována čerstvě na Shnilá rajčata za první sezónu získal 78 procent. Daniel Feinberg z The Hollywood Reporter napsal: Některým divákům může chvíli trvat, než se zbaví příležitostných přehlédnutí show, ale když show zasáhne, zasáhne ostrým a inteligentním psaním, všestranným směřováním a výkony, které ctí šílenství toho všeho.

James Jones je nejlépe známý z jeho působení jako korespondent na Denní show s Jonem Stewartem od roku 2005 do roku 2015. Je skutečným manželem Bee, se kterým sérii vytvořil. Natalie Zea (Robin Randall) má za sebou rozsáhlou televizní kariéru včetně hlavních rolí Následující , Pod kopulí , a Zdůvodněno . Ashley Gerasimovich (Delilah) měla svou průlomovou roli ve FX Louie a také hrál ve filmech jako Musíme si promluvit o Kevinovi a Vezmi mě k řece . Liam Carroll měl malé role Angie Tribeca a Sousedi .


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat nedělní 17. týden showdown mezi Titány a Texany online, pokud nemáte kabel.

Teenageři a mladí dospělí mají tendenci se ve vztahu líbat. Existuje mnoho způsobů líbání, jako je francouzské líbání, ale někteří kluci prostě nevědí jak. Protože se nikdo nenarodil s vědomím, jak líbat, stačí se uvolnit, komunikovat a nechat tu chvíli ...

Stát San Diego a Utah se v sobotu setkají v šampionátu Mountain West. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Zde je návod, jak zdarma sledovat novou sérii doku-reality „Svět podle Jeffa Goldbluma“ online.

Zde je návod, jak streamovat Wyonna Earp Season 4 online bez kabelu, ať už chcete sledovat epizody naživo nebo na vyžádání.