Jak se dívat na „Spustit“ sérii HBO online bez kabeluHBO

Merritt Wever, vítězka Emmy za Zdravotní sestra Jackie a Domhnall Gleeson z nedávné doby Hvězdné války trilogie, přinášejí do HBO novou komedii s názvem Běh v neděli 12. dubna ve 22:30 ET/PT. Zde je návod, jak sledovat, pokud nemáte kabelové předplatné.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte HBO, postupujte takto Běh 4. série epizod na vašem počítači, telefonu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte HBO na kanálech Amazon Prime

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo chcete zahájit 30denní zkušební verzi Amazon Prime zdarma , můžete sledovat veškerý obsah HBO naživo a na vyžádání prostřednictvím HBO Amazon Channel, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Sledujte HBO na Amazon Prime

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO , pak se můžete dívat Běh buď žít tak, jak to vysílá, nebo kdykoli na vyžádání.

U obou možností můžete sledovat na počítači přes web Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Sledujte HBO na Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí:

Získejte Hulu

Jakmile se zaregistrujete do Hulu a doplňku HBO, můžete sledovat Běh žijte, jak to vysílá, nebo to můžete sledovat kdykoli na vyžádání.

Můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání), Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.


Spustit náhledHrát si

Run (2020): Official Trailer | HBO Neříkej to, pokud to nemyslíš vážně. RUN, v hlavní roli Domhnall Gleeson a vítězka Emmy® Merritt Wever, má premiéru 12. dubna ve 22:30. #HBO #RunHBO Přihlaste se k odběru HBO na YouTube: goo.gl/wtFYd7 Autorem a producentem Vicky Jonesové je půlhodinový komediální seriál Run, který sleduje ženu, jejíž život je převrácen vzhůru nohama, když dostane text… 2020-03-20T15: 01: 18 000Z

Nejnovější půlhodinová komedie HBO je Běh 'Série o ženě, jejíž nudný a obyčejný život je vzhůru nohama, když jí její miláček napíše text a zve ji, aby opustila život a utekla s ním do New Yorku, aby splnila pakt, který uzavřeli před 17 lety.'

tipy pro začátečníky v tenise

Wever hraje Ruby Richardsonovou, předměstskou ženu, která se chce znovu objevit. Gleeson je Billy Johnson, úspěšný životní trenér. Na vysoké škole uzavřeli smlouvu, že pokud jeden napíše druhému slovo RUN a druhý napíše stejné slovo zpět, zahodí všechno a setkají se na Grand Central Station, aby společně začali cestovat po celých Spojených státech.

Mezi opakující se postavy patří Fleabag Vítězka Emmy Phoebe Waller-Bridge jako Laurel, žena Ruby a Billy se setkávají na svých cestách; Rich Sommer ( Blázen ) jako Laurence, manžel Ruby; Tamara Podemski jako Babe Cloud, detektiv; a Dobrá manželka Vítěz Emmy Archie Panjabi jako Fiona, Billyho bývalý osobní asistent.

Pravděpodobně bude nejlepší, když nebudete vědět příliš mnoho nad rámec těch nejzákladnějších zápletek, protože show obsahuje tajemný prvek, který je zábavné sledovat. Stačí však říci, že je to zábavný a svěží koncept, který kritici hodnotí obecně kladně. Valící se kámen hovory Běh třeskutá nová thrillerová komedie, která konečně umožňuje ústřední roli věčné herečce ve vedlejší roli Wever.Hrát si

Run: Inside the Pact with Vicky Jones and Phoebe Waller-Bridge-Inside the Episode | HBO Jaký je příběh za RUN? Vstupte do paktu s výkonnými producenty Vicky Jones a Phoebe Waller-Bridge před premiérou série 4/12 ve 22:30. #HBO #RunHBO Přihlaste se k odběru HBO na YouTube: goo.gl/wtFYd7 Autorem a producentem Vicky Jonesové je půlhodinová komediální série Run, která sleduje ženu, jejíž život je hoden vzhůru nohama, když… 2020-04-09T17: 00: 07.000Z

Weverova bezmezná přitažlivost a Gleesonova ochota udělat ze sebe brzy a často *dlouhou cestu ke kompenzaci možnosti, že Ruby má pravdu, že se nenávidí za to, co udělaly, píše kritik Rolling Stone Alan Sepinwall a dodává , Rád jsem do toho šel Běh slepý o tom, co se děje a proč. Zpočátku se tato nejistota ohledně toho, co je show, ukazuje téměř stejně poutavá jako samotné hvězdy.

A RogerEbert.com kritik Brian Tallerico říká: To nejlepší z Běh má ten ostrý vtip, který proslavil Waller-Bridge, ale je to opravdu dílo Wevera a Gleesona, které ho povyšuje na must-watch. Dokáží zachytit bitvu vzrušení a úzkosti, která přichází, když se rozhodnete změnit život.

Běh vysílá v neděli ve 22:30 ET/PT na HBO.


Populární Problémy

Sportovní chování je tak důležité v jakýchkoli sportech, do kterých se váš teenager zapojuje. Ale to, jaké chování budete modelovat, bude mít na vaše dospívající největší vliv a bude mít největší dopad. Naučte se, jak u svého teenagera vybudovat sportovní chování v ...

Jak stylovat džíny s rovnými nohavicemi. Džíny s rovnými nohavicemi jsou volnou výškovou variantou, která dává vašim nohám více prostoru pro dýchání než úzké džíny. Pokud plánujete ležérní oblečení na jeden den, můžete vytvořit zábavný a elegantní soubor pomocí ...

Nishikori porazí Cilica a dosáhne semifinále Memphisu

Ať už jste zkušený skateboardista nebo se ho snažíte vychovat, může být vybudování skate rampy zábavným a uspokojivým zážitkem, když se dělá správně. Maximalizace prostoru, bezpečí a trpělivost jsou klíčem k vytvoření této zábavné investice ....