Jak sledovat SDSU vs Utah State online bez kabeluFoto: Ethan Miller/Getty Images

Pátý stát San Diego vypadá, že uzavře magický běh konferenční hrou, když se v sobotu večer v Las Vegas utká s Utah State v mistrovské hře Mountain West Conference.

Začátek hry je naplánován na 17:30. ET a budou vysílány celonárodně na CBS. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos SDSU vs Utah State na svém počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb :

triky s raketbalem
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Kanál CBS Amazonu Prime

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo chcete zahájit 30denní zkušební verzi Amazon Prime zdarma , můžete sledovat živý přenos CBS prostřednictvím CBS All-Access Amazon Channel, který je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Sledujte CBS na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime CBS, můžete na svém počítači sledovat živý přenos SDSU vs Utah State prostřednictvím webu Amazon nebo jej můžete sledovat na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

FuboTV

CBS (live in selected markets) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete na svém počítači sledovat živý přenos SDSU vs Utah State prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hulu s živou televizí

CBS (živé na vybraných trzích) je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

kolik vydělají instruktoři tenisu

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos SDSU vs Utah State na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

CBS All-Access

Stejně jako kanál Amazon Prime CBS je to dobrá volba, pokud prostě chcete sledovat CBS a ne jiné kanály. To je nakonec stejné jako u možnosti Amazonu, pouze místo toho budete sledovat na digitálních platformách CBS:

Spusťte bezplatnou zkušební verzi CBS All-Access

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžete sledovat živý přenos SDSU vs Utah State na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.


SDSU vs Utah State Preview

Stát San Diego (30-1, 17-1 na Mountain West) vypadá, že se v sobotu pokloní bannerové kampani Mountain West, když v MWC hrají Utah State (25-8, 12-6 na Mountain West) titulní hra v Thomas & Mack Center v Las Vegas.

Nejlépe nasazení Aztékové přežili v pátek ve svém semifinálovém zápase velkou hrůzu, když se vrátili z 16bodového deficitu prvního poločasu, který získali Boise State, 81-68.

Vedoucí střelec Aggies, junior Guard Malachi Flynn, vedl návrat do cíle s 22 body.

Jedinou vadou státu San Diego v sezóně byla ztráta 66-63 na konferenčního nepřítele UNLV 22. února. Pátý tým v zemi také musel bojovat zezadu ve svém čtvrtfinálovém kole MWC proti devátému nasazenému letectvu, když na začátku druhého poločasu shromáždili z osmibodového manka.

San Diego State hraje své třetí po sobě jdoucí turnajové mistrovství v turnaji Mountain West a bude usilovat o svůj šestý turnajový titul MWC.

Aztékové se budou snažit pomstít ztrátu 64–57, kterou utrpěli státu Utah v loňském mistrovském zápase Mountain West.

Druhý nasazený Utah State Aggies se dostal v pátek 89-82 v semifinále kolem č. 11 Wyomingu.

Předsezonní hráč roku Mountain West, vrchní stráž státu Utah Sam Merrill, v pátek vedl s 27 body pro Aggies.

Neemias Queta z Utah State 7'0 ve druhém kole získal 21 bodů za střelbu 8 na 11 za vítězství v semifinále Aggies.

streamovaná hra o trůny sezóna 8 epizoda 3

Do této sezóny jako úřadující šampion MWC byl Utah State zařazen jako favorit před sezonou, ale byl státem San Diego stát v obou soutěžích základní části. Aztékové vzali první hru na silnici, 77-68, 4. ledna a poté vyhráli druhý zápas doma, 80-68, 1. února.

Chystáte se na víkend, Bracketologie ESPN analytik Joe Lunardi měl stát San Diego jako jedno semeno na východě a stát Utah jako jeden z prvních čtyř týmů.

Stát Utah byl semenem č. 8 v turnaji NCAA 2019, kde v prvním kole 78-61 skončil pod útokem devátého Washingtonu.


Populární Problémy

Tyto levné kluby dávají profesionální pocit za rozumnou cenu. Pokud máte všechny materiály, můžete je sestavit za odpoledne. Zabalená rukojeť, vyrobená z láhve na sodovku, je trochu práce navíc, ale poskytuje měkký odraz ...

Jak posílit boky cvičením. Silné a pružné boky zlepšují rovnováhu, hbitost a kondici. To vám umožní sportovat a podílet se na aktivitách, které vás baví, a také předcházet pádům. Http://www.mayoclinic.org/he ...

Vypadá to, že to bude Djokovic show na ATP WTF - ale co čeká turnaj? Analýza.

Steelers a Buccaneers se setkají v přípravném zápase v pátek večer. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak šněrovat boty. Možná vás naučili, jak si zavázat tkaničky, ale opravdu vám někdo ukázal, jak je šněrovat? Je to skvělý způsob, jak si boty přizpůsobit, zvláště pokud si koupíte tkaničky v různých barvách a vzorech. ...

Historie Chennai Open a městského tenisového spojení