Jak se dívat na jižní Floridu vs Cincinnati Football

Getty Rozehrávač Cincinnati Bearcats Desmond Ridder.Č. 15 Cincinnati Bearcats bude v sobotu hostit South Florida Bulls ve hře American Athletic Conference.

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (čas zahájení v 15:30 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale kdokoli v USA může sledujte USF vs Cincinnati živě na ESPN+ právě tady:Sledujte USF vs UC na ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která nabízí živý vysokoškolský fotbal (vybrané hry AAC, Big 12, Conference USA a Sun Belt) a desítky dalších sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i text) ) vše za 5,99 $ měsíčně.

reklama v tenisovém termínu

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, USF vs Cincinnati můžete sledovat živě v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .
USF vs Cincinnati Preview

Bearcats překonali tehdejší č. 22 Army Black Knights 24-10 doma minulý týden ke zlepšení na 2-0 v průběhu roku.

Obrana Cincinnatiho činila útok armády na trojí opci na celkem 276 yardů a branku z pole; osamělý touchdown Black Knights přišel v podobě 41 yardů fumble return na třetí hru této hry od scrimmage.

Nejsem si jistý, že jsme mohli udělat mnohem lépe, řekl hlavní trenér Luke Fickell o obraně svého týmu Associated Press . Dali nám nové vrásky, některé průchody jsme neviděli. Nepanikařili jsme ... a našli jsme způsob, jak hrát.

Obránce Bearcats Desmond Ridder dokončil 18 z 33 přihrávek na 258 yardů, pár přistání a trsátko.

Na šířku našel Michaela Younga pětkrát na 60 yardů a skóre a kolega přijímač Jayshon Jackson navinul další čtyři pokusy na 75 yardů.

Běh zpět Gerrid Doaks uzavřel skóre 60-yardovým touchdownovým drapákem a zbývalo 6:55.

Očekávali jsme, že budeme otevřeni, řekl Young, podle AP. Chtěli jsme vzít to, co nám dali. Věděli jsme, že v červené zóně budeme mít příležitost získat ty osobní pohledy.

Navzdory vítězství Cincinnati kleslo místo v anketě AP s návratem týmů Big Ten a Pac-12.

V loňském roce Bearcats zvítězili na jižní Floridě 20: 17 v Tampě poté, co ve třetím čtvrtletí skončili o 10 v polovině. Bulls porazili Cincinnati 438-278.

Víme, že mají sportovce. Loni nás přehráli, řekl Fickell v úterý Cincinnati Enquirer . Porazili jsme je. Vyhráli jsme, což je nakonec cílem, ale není pochyb, že nás přehráli.

Bulls přicházejí ze své největší hranice porážky v historii programu, když prohráli 52-0 s tehdejším No. 7 Notre Dame Fighting Irish v South Bend před dvěma týdny.

Tři quarterbacki Bulls viděli čas pod středem-Jordan McCloud, Noah Johnson a Katravis Marsh-a spojili se, aby dokončili 12 z 29 průchodů na 125 yardů, když tým absolvoval 2 z 15 konverzí třetího dolů.

Z naší strany to bylo očividně velmi zklamání od první jízdy po celou dobu hry, řekl hlavní trenér prvního ročníku Jeff Scott podle AP . Nebudeme se vymlouvat.

Irové našli koncovou zónu na svých prvních čtyřech jízdách a na pěti ze šesti jízd v první polovině.

Mají tým kalibru play-off a ve hře opravdu dominovali od začátku do konce, řekl Scott, podle AP. Cítil jsem se, jako bych tam většinu dne hrál Clemsona.


Populární Problémy

Maria Šarapovová přiznala, že minulý večer neuspěla v testu na drogy, a byla pozitivní na zakázanou látku meldonium.

Vykastrovat vaši fenku nebo fenu je společensky odpovědné. Odstranění jejího lůna znamená, že nemůže dostat infekci dělohy (pyometra), a pokud kastrace proběhne před její druhou sezónou, má ochranný účinek proti ...

Než zranění přerušilo del 2018ovu sezónu Pot Shroot na Shanghai Masters, Argentinec pravděpodobně sestavil nejlepší sezónu své kariéry.

Jak vypadat skvěle v úzkých džínách. Skinny džíny se poprvé dostaly na výsluní v padesátých letech minulého století a od té doby se stále vyvíjejí. Zatímco skinny džíny mohou jednoho dne vyjít z módy, právě teď jsou pro většinu žen volbou denimu ...

Jak cvičit volejbal bez hřiště nebo jiných lidí. Volejbal je skvělý sport, který vás dostane do skvělé kondice. Je to však také týmový sport a lidé nejsou vždy k dispozici, aby s vámi mohli cvičit. Naštěstí,...