SLEDUJTE: Macy’s Thanksgiving Day Parade 2018 [LIVE STREAM]Hrát si

Video Video související se sledováním: průvod macy na Den díkůvzdání 2018 [přímý přenos] 2018-11-22T04: 26: 07-05: 00

Dnes se v New Yorku koná Macy’s Thanksgiving Day Parade 2018 a lidé z celého národa budou událost sledovat v televizi, když si připravují sváteční jídlo. Pro ty, kteří nemají kabelové předplatné, možná hledáte způsob, jak sledovat show online. Naštěstí máme několik možností, včetně živého streamu Verizon z průvodu výše.

Pokud vám výše uvedený přímý přenos nefunguje, stále existují další možnosti online streamování. Průvod bude vysílán na dvou hlavních sítích - CBS a NBC - od 9 do 12 hodin ET (místní čas). Protože se vysílá ve více sítích, existuje několik způsobů, jak sledovat show online. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat síť CBS v přímém přenosu prostřednictvím počítače, telefonu nebo streamovacího zařízení, stačí se zaregistrovat k jedné z následujících možností streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS (živý i na vyžádání) prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete pro kanál Amazon Prime i CBS, můžete poté sledovat síť CBS živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu, nebo ji můžete sledovat na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

pokyny k podávání tenisu

CBS Naplno

Tato služba vám umožní sledovat živý přenos z vašeho místního kanálu CBS a také z celé knihovny CBS na vyžádání. Je to nakonec stejné jako výše uvedená možnost, pouze se díváte spíše na digitální platformu CBS než na Amazon. Můžete se zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat CBS naživo na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace CBS.

čisté teniskyPřečtěte si více od Heavy

Sestava účinkujících Macy’s Thanksgiving Day Parade 2018

Sling TV

NBC (k dispozici živě na vybraných trzích, které najdete zde ) je součástí balíčku Sling Blue. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

Hulu s živou televizí

Kromě své rozsáhlé streamovací knihovny podobné Netflix nyní Hulu nabízí také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně CBS a NBC (dostupné na vybraných trzích, které najdete zde ). Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

jak určit velikost gripu tenis

Pokud se nemůžete dívat na přehlídku naživo, Hulu s živou televizí také přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání k dispozici většinu pořadů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

FuboTV

CBS a NBC (k dispozici živě na vybraných trzích, které najdete zde ) je několik z 85 kanálů obsažených v hlavním balíčku Fubo. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV, nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

pravidla tenisu čtyřhry pro figuríny

Pokud nemůžete sledovat přehlídku naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny po jejich odvysílání, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Přehlídka Macy’s Thanksgiving Day Parade je na Manhattanu tradicí po celá desetiletí. Kromě sledování slavností doma lidé na akci chodili se svými přáteli a rodinou z celé země, aby viděli plováky. Ačkoli průvod vidí miliony lidí, jen málokdo zná původ ikonické události.

History.com vysvětlil, že průvod díkůvzdání pochází z jiných měst, včetně Philadelphie a Chicaga. New York měl menší tradici, která zahrnovala méně skutečných plováků a spíše oslavu Halloweenu, kde se děti odvážily zaklepat na dveře a požádat o malé dárky od svých sousedů a přátel.

První oficiální Macy’s Day Den díkůvzdání se konal 27. listopadu 1924. Součástí přehlídky byly různé plováky, hudební kapely a zvířata ze zoo v Central Parku, například sloni, medvědi a opice.

Je to 92. přehlídka Macy’s Thanksgiving Day Parade a toto by mohlo být nejchladnější Den díkůvzdání za posledních sto let, s teplotami v NYC ve 20. letech. Takže pro ty, kteří se odvážili sledovat průvod osobně, nezapomeňte se spojit se spoustou vrstev. Když je počasí a vítr tak chladný a drsný, vždy existuje šance, že plováky mohou skončit uzemněny. CBS uvedla, že přehlídkové balóny na Den díkůvzdání byly naposledy uzemněny v roce 1971.

Pro ty, kteří doufají, že půjdou po trase průvodu, Zprávy CBS oznámil, že každoroční přehlídka dne Macy’s Thanksgiving Day přes Midtown Manhattan začíná na západní straně centrálního parku poblíž Amerického přírodovědného muzea a postupuje po Central Park West a 6th Avenues směrem k vlajkovému obchodu Macy na Herald Square.

Účinkující na přehlídce jsou naplněni pochodovými kapelami a umělci z A-seznamu. Mezi tyto umělce patří Ashley Tisdale, Bad Bunny, Barenaked Ladies, Rita Ora, Diana Ross, John Legend, Kane Brown a Leona Lewis.

zámek aut na tenisový míček

Populární Problémy

Odtrhnutí lepkavého obvazu může být bolestivé a vypořádání se s dráždivou nepříjemností zbytků lepidla jen zvyšuje bolest hlavy. Naštěstí existuje mnoho způsobů, jak odstranit lepicí obvaz. Bez ohledu na metodu používejte pouze ...

Získejte přehled o tom, jak sledovat sezónu 33 seriálu The Challenge: War of the Worlds MTV online prostřednictvím živého přenosu.

Jako mladý sportovec byste o udržování zdraví kloubů možná moc nepřemýšlel. Vyhýbání se poškození kloubů v mládí však může pomoci předcházet artritidě ve stáří. Intenzivní trénink a soutěž, zvláště pokud jste stále ...

Serena Williamsová dokázala během několika posledních let zvládnout různé role - rekordní tenisovou kariéru, úspěšnou rodinu a rozvíjející se obchodní impérium.

Zde je návod, jak sledovat sobotní hru Pelicans vs Rockets online bez kabelu v New Orleans, Houstonu a na dalších trzích.

Jak rozpoznat vyrážku svrab. Svrab je celosvětový běžný stav a postihuje všechny věkové kategorie, rasy a úrovně příjmů. S hygienou to nesouvisí. Https://www.aad.org/dermatology-a-to-z/diseases-and-treatments/q---t/scabies/tips Scabies is ...