Jak se dívat na fotbal Georgia vs Florida online bez kabelu

Getty Georgia RB D'Andre Swift.S některými z nejlepších týmů v zemi, které tento týden zahálely, se č. 6 Florida a č. 8 Georgia dostanou na předváděcí místo v bitvě o 10 nejlepších týmů na okraji soutěže o play -off v College Football v sobotu na největší venkovní koktejlové párty na světě ..

Začátek hry je naplánován na 15:30. ET a budou vysílány na národní úrovni na CBS. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Georgia vs Florida na svém počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:Kanál CBS Amazonu Prime

Pokud chcete sledovat fotbalové hry CBS (školní fotbal i hry NFL na trhu) a nepotřebujete žádné další kanály, Kanál CBS společnosti Amazon Prime je skvělá volba.

Pokud již máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí.Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete na svém počítači sledovat živý přenos Georgia vs Florida přes web Amazon, nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

FuboTV

badmintonové body

Pokud chcete sledovat co nejvíce školního fotbalu nad rámec této hry, CBS, Fox (oba žijí na vybraných trzích), Fox Sports 1, Big Ten Network, Pac-12 Network a CBS Sports Network patří mezi Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Georgia vs Florida na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Hulu s živou televizí

Další možností sledování co největšího školního fotbalu je Hulu With Live TV s více než 60 živými televizními kanály, včetně CBS, Fox (oba žijí na vybraných trzích), Fox Sports 1, kanály ESPN, ACC Network, SEC Network a Velká síť deseti.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Georgia vs Florida na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch , Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

CBS All-Access

Stejně jako kanál Amazon Prime CBS je to dobrá volba, pokud prostě chcete sledovat CBS. To je nakonec stejné jako u možnosti Amazonu, místo toho budete sledovat pouze digitální platformy CBS.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi CBS All-Access , a pak můžete sledovat živý přenos Georgia vs Florida na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.


Náhled Georgia vs Florida

V sázce bude hodně, když se nepřátelé SEC v Georgii a na Floridě sejdou na největší venkovní koktejlové párty na světě.

tenisové chvaty vysvětleny

Soupeření rivality v letošním roce nabývá na extra důležité důležitosti, přičemž oba týmy jsou na okraji soupeření o play -off College Football a poražený je téměř jistě vytlačen z běhu.

Každý tým již má v životopise vadu. Bulldogs prohráli s Jižní Karolínou v dvojnásobném prodloužení, zatímco Gators byli vzhůru nohama od LSU.

Hrajeme téměř všechno, co chceme v naší sezóně v jednom zápase, takže k tomu přistupujeme stejně, Georgia běží zpět D’Andre Swift. Každý ví, co je před námi, takže k tomu musíme přistoupit.

Pro aligátory by jim vítězství také pomohlo udržet se v honbě za nejlepším místem na SEC East a dalo by jim šanci udržet Bulldogs ve třetí po sobě jdoucí hře o titul SEC.

Víme, o co jde, řekl floridský linebacker Jon Greenard. Z loňska jsme dostali špatnou chuť z úst a tato hra vše mění. Pokud vyhrajeme, musíme od té chvíle dělat svou práci. Pokud prohrajeme, bude to mnohem těžší a šance, že místo, kam chceme jít, se velmi ztenčí.

jak nakreslit tenisový míček

Hlavní trenér Floridy Dan Mullen se snaží zaujmout přístup, který se zaměřil na aspekt soutěže všechno nebo nic.

Nikdy jsem se nepokoušel měřit něco z jedné individuální hry, řekl Mullen. Protože najednou vyhrajete jednu hru a myslíte si, že jste přišli, a pak ztratíte další a je to katastrofa. A ani jeden z těchto dvou není pravda.

Swift vede SEC s 107,7 yardy na hru, což je pro Gruzii dobré znamení. Tým s nejvíce spěchajícími yardy vyhrál posledních 13 setkání.

Florida však získá tvůrce hry zpět do přijímače Kadarius Toney, který vynechal posledních šest zápasů.

Přináší úplně jiný aspekt, řekl floridský přijímač Josh Hammond. Je to jiný přijímač než my ostatní kvůli věcem, které může dělat s míčem ve svých rukou. Bude zajímavé sledovat, jaké další triky a balíčky mu trenér (Dan) Mullen vloží.

Georgia je oblíbeným neutrálním webem s průměrem 6,5 bodu. Celková částka je stanovena na 45,5. Týmy si rozdělily posledních 10 zápasů.


Populární Problémy

3 aktivní hráči, kteří porazili dva členy tenisu 'Big 3'.

Robustní a silné podání je jednou z nejlepších zbraní v hráčském arzenálu a získání dobrého prvního podání pomůže hráči se od něj odhlásit.

Mnozí věří, že Jannik Sinner vlastní některé z nejsilnějších a nejtěžších úderů na turné právě teď.

Pokoušíte se zjistit, jak sledovat Disney Plus na Apple TV? Zde je přesně návod, jak si stáhnout aplikaci Disney Plus na Apple TV pomocí našeho podrobného průvodce.