Jak se dívat na rakety vs Clippers v předsezóně online bez kabeluGetty Houston Rockets hlídá Jamese Hardena.Dva renomovaní uchazeči o Západní konferenci se střetnou v ráji, když se Los Angles Clippers a Houston Rockets setkají ve čtvrtek v Stan Sheriff Center na Havaji v předsezónní soutěži.Hra začíná v pátek brzy ráno/pozdě ve čtvrtek večer (1:00 ET v pátek/22:00 PT ve čtvrtek) a bude vysílána v televizi NBA. Pokud nemáte kabelovou televizi nebo nemáte NBA TV, můžete sledovat rakety vs Clippers živě na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových kanálů- bezplatné služby streamování živého televizního vysílání:FuboTV

NBA TV je jedním z Více než 95 kanálů zahrnutých v hlavním balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat rakety vs Clippers živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV je dodáván s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, dokonce pokud to nezaznamenáte.

Sling TVbadmintonová grafika

NBA TV je součástí doplňku Sling TV Sports Extra, který lze přidat do balíčku hlavních kanálů Sling Orange nebo Sling Blue.Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat rakety vs Clippers v přímém přenosu na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně NBA TV.

Můžete se zaregistrovat na YouTube TV přímo zde , a poté můžete sledovat rakety vs Clippers živě na počítači prostřednictvím webové stránky YouTube nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace YouTube .

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Náhled předsezónní verze Rakety vs Clippers

Dva týmy, které byly v centru jedné z největších offseasonů v historii NBA, se setkaly, aby otestovaly své nové sestavy, i když hvězdná síla může být menší, než se očekávalo v předsezónní záležitosti.

Hvězdy Clippers All-Stars Kawhi Leonard a Paul George jsou venku, stejně jako nově získaný hlídač hrotů Rockets Russell Wilson.

Pokud jde o Jamese Hardena - je těžké ho udržet mimo basketbalové hřiště. Hlavní trenér Rockets Mike D’Antoni řekl, že NBA MVP 2018 se hraje ve čtvrtek, i když jeho pracovní vytížení bude pravděpodobně menší, než jaké by bylo v plné hře.

Rád hraje, řekl D’Antoni o NBA MVP Harden v roce 2018. Budu se ho tedy muset pokusit nechat na 25, 30 minut. Ale bude hrát. Určitě tam bude.

Harden je šťastný, že může hrát na Havaji - ve státě, který nemá žádné profesionální sporty a má jen málo univerzitních týmů. Cítí lásku.

Lidé jsou tak vítaní. Jsem nadšený, že dostanou příležitost vidět basketbal NBA, řekl Harden Honolulu Star-Advertiser. Jsou nadšení. Chcete -li se dostat z naší komfortní zóny a dostat se pryč jen ze států a vyrazit, ať už je to tady na Havaji nebo v různých zemích. Získají tak příležitost vidět basketbal NBA, protože ten luxus nemají tak často. Jsem nadšený a chystáme fanouškům show.

Clippers budou muset ještě chvíli počkat, než uvidí svou mocnou dvojici Leonarda a George pracovat. George měl mimo sezónu operaci ramene, ale stále má omezení.

To, s čím nemůžeme žít, je to, že hraje, jako když se snaží vplížit do akce, což zjevně zkoušel, řekl Rivers. Prostě to nedovolíme. Mohl by? Upřímně, pravděpodobně mohl. Ale prostě to nebudeme mít.

Velká část běhů Raptors v loňském roce byla závislá na řízení zátěže pro Leonarda, který byl čerstvější. Nyní s Clippers se očekává stejný druh přístupu.

Myslím, že tento rok bude spíš jako quarterback, řekl Rivers The Athletic. Vyprávím tento příběh. Bylo to týden, než začala sezóna. Byl jsem na večeři s (Rams quarterback Jared) Goffem a jen jsme si povídali, protože jsem 20 let neviděl předsezónní zápas. A já jsem řekl: „Jak jsi hrál?“ A on řekl: „Nehrál jsem.“ A já jsem řekl: „Co tím myslíš, že jsi nehrál?“ A on na to: „Nehodil jsem přihrávka. “Mám pocit, že NBA půjde v těchto šlépějích. Ne tak extrémně, ale možná. Uvidíme.

Navzdory všem otázkám ohledně zranění si Rivers tento zážitek přesto užívá.

Miluji pláž, miluji vlny a oceán, řekly Rivers. Mám rád všechno, včetně jídla, a miluji toto zařízení, je to perfektní.


Populární Problémy

Rezavé nebo pošpiněné šperky mohou vypadat matně a ne tak hezky jako nové šperky. Rez vypadá načervenalé a vločkovitě a obvykle se projevuje na bižuterii, zatímco matný vzhled je matný a obvykle ovlivňuje stříbrné šperky. Můžete vyčistit své rezavé ...

Pokud váš vánoční seznam začíná být hrstka, je na čase zvážit výrobu vlastních dárků. Zde je několik snadno vyrobitelných řemesel, které dělají nádherné domácí vánoční dárky. Vytvořte si přizpůsobený deník. Je snadné změnit ...

Jak zarámovat podlahu. Podlahy nejmodernějších struktur jsou stavěny uspořádáním jednotlivých kusů rozměrového řeziva do konzistentního, opakujícího se vzoru. Tento proces, běžně známý jako 'rámování tyčí', má za následek strukturu, která ...

Pokud vás unavují přísnější aktivity GTA V, jako je tenis nebo triatlon, možná je načase zkusit něco uvolněnějšího. Jóga je trend, který šíří Los Santos, takže si můžete být jisti, že se budete moci zapojit do nového výstřelku jako ...

Pokud žijete v USA, zde se můžete podívat na sobotní zápas Ligy mistrů Barcelona vs Neapol.

Silná obrana ve třetím setu pomohla Šarapovové k postupu vpřed v turnaji.