Jak se dívat na Southern Charm Season 6 Reunion online zdarma bez kabelu

Bravo (l-r) Shep Rose, Chelsea Meissner, Eliza Limehouse, Austen Kroll, Craig Conover, Kathryn Calhoun Dennis, Cameran Eubanks, Naomi OlindoThe Jižní kouzlo shledání sezóny 6 se bude vysílat ve dvou částech na Bravu. Část 1 se koná ve středu 21. srpna v 9/8c; část 2 se koná ve středu 28. srpna v 9/8c.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Bravo na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících předplacených služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:FuboTV

Bravo je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Bravo na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV .sledujte seattle seahawks online zdarma

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje Bravo.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry Bravo na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , mezi které patří Bravo.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos Bravo na svém počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.


Ukázka shledání 6. sezóny „Southern Charm“Hrát si

Váš první pohled na setkání 6 Dramatického jižního kouzla | Bravo Všechny vaše hořící otázky týkající se Southern Charm budou brzy zodpovězeny ... ►► Přihlásit se k odběru Více: bravo.ly/Přihlásit se k odběru ►► Navštivte oficiální stránky: bravo.ly/Official ►► Sledujte Southern Charm na Bravu! #SouthernCharm SLEDUJTE JIŽNÍ CHARMU NA SOCIÁLU Oficiální stránky: bravo.ly/SouthernCharm Úplné epizody a klipy: bravo.ly/SouthernCharmVideos Facebook: bravo.ly/SouthernCharmFacebook O JIŽNÍ CHARMĚ: Tuto sezónu na Southern Charm, Kathryn vypadá… 2019-08-17T13: 00: 06.000Z

Toto dvoudílné shledání bude určitě plné dramat a konfrontací, protože se obsazení setká poprvé od natáčení 6. sezóny. Andy Cohen, hostitel Bravo’s Sledujte, co se děje, naživo , usnadnil speciální setkání.

Oficiální synopse k epizodě Reunion Part 1 zní, že Naomie brání svého přítele před obviněním, které ovládá; Shep připouští, že má problémy s hněvem, které pramení z jeho elitářství; Cameran obviní Craiga ze závislosti na Adderall; Austen zpochybňuje Kathryninu střízlivost. The Reunion Část 2 popis epizody škádlí, že Danni říká Kathryn, že je zraněna jejím nově nalezeným přátelstvím s Madison; Madison, Danni a Shep jdou hlava nehlava; Austen musí odpovědět na otázku, zda si vytvořil pověst o Shepovi a Danni.

V sezóně 6 hráli Craig Conover, Cameran Eubanks, Shep Rose, Kathryn Calhoun Dennis, Austen Kroll, Chelsea Meissner, Naomie Olindo a Eliza Limehouse a fanoušci by měli očekávat, že tyto hvězdy a další členové obsazení budou součástí shledání.

Promluvila Chelsea Meissner Zábava dnes večer o tom, co se během shledání stalo, škádlení Shep se pokoušelo vysvětlit způsob, jakým Madison řešila věci s ním as Danni, a Danni zjevně měl co říkat Madison ... a Austen měl co říkat každému. Nenechali věci plynout. Bylo to jako, ne, dostaneme se na to a kdo se potřebuje omluvit a všechno, co k tomu potřebuje. Řekla však, že všechno, co si myslíte, že se stane, se stane. Myslím, že jsem svůj kousek řekl každému, užil jsem si svůj čas. Je to šílená parta dětí, ale užíváme si jeden druhého ... většinu času.

Naomi Olindo mluvila Rozhodující o jejím vztahu s jejím přítelem, který byl kritizován za to, že se zdálo, že kontroluje, co Olindo jí. Na obranu výměny mezi těmito dvěma, která byla vysílána v reality show, řekla, že si myslím, že mu to bylo nepříjemné. Také jsme natáčeli na veřejném místě, což je pro mě někdy dokonce stresující. Dodala, že když vidím vztahy jiných lidí v jiné show, soudím. Ale když už jsem na tom konci, nikdy bych nesoudil další pár. Nikdy bych nechodil s někým, kdo je tak kretén, prostě bych ne. Je nejlepší a v seriálu to tak vždy nevypadá.

Hodinky Jižní kouzlo Shledání 6. sezóny, části 1 a 2, 21. a 28. srpna v 9/8c na Bravu.


Populární Problémy

Rafael Nadal se vehementně stavěl proti myšlence implementace formátu nejlepší ze tří sad na Majors. Španěl se domnívá, že jednodenní přestávka mezi zápasy je dostatečným důvodem pro zachování formátu nejlepší z pěti.

V neděli má premiéru nový dokument „Cal Fire“ společnosti Discovery Channel. Zde je návod, jak můžete sledovat celý film online, pokud nemáte kabel.

Je čas na závěrečný zahřívací turnaj před US Open. Turné ATP putuje tento týden do Severní Karolíny na Winston-Salem Open 2021, které má začít 22. srpna.

Tento wikiHow vás naučí, jak připojit přepínač Nintendo k Wi-Fi. Přepínač Nintendo Switch můžete připojit k Wi-Fi během počátečního nastavení nebo v nabídce Nastavení systému. Přejděte na domovskou obrazovku. Pokud používáte software na ...

The Bills and Chiefs se setkají v AFC Championship v neděli večer. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos ze hry online.