Jak sledovat Silvestra Ryana Seacresta 2019-2020 onlineGetty

Dnes večer ABC hostí Novoroční Rockin 'Eve Dicka Clarka s Ryanem Seacrestem 2020 na oslavu nového roku. Akce začíná ve 20 hodin. Eastern a pak pokračuje celou noc, dokonce i přes půlnoční oslavu západního pobřeží.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ABC na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ABC (živé na vybraných trzích). Balíčky Plus a Max zahrnují bezplatnou sedmidenní zkušební verzi:

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

základní pravidla raketbalu

Hulu s živou televizí

Součástí je ABC (živé na vybraných trzích) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně ABC (živé na vybraných trzích).

Získejte YouTube TV

Jakmile se zaregistrujete do služby YouTube TV, můžete poté sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek YouTube nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace YouTube.

výsledky pro tenis

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Novoroční náhled Ryana Seacresta

Pokud se dnes večer díváte, máte se na co těšit. Novoroční Rockin 'Eve Dicka Clarka s Ryanem Seacrestem 2020. Událost s Ryanem Seacrestem začíná podle seznamu TV Guide ve 20 hodin. Místní programování zpráv bude omezeno od 11 hodin do 11:30 hod. Eastern, a poté bude show pokračovat v 23:30. Východní.

Ryan Seacrest bude hostit večírek, který ukazuje padající míč na Times Square. Ciara bude již třetím rokem hostit oslavu západního pobřeží, Hlášený termín . Mezi účinkujícími, kteří se k ní přidají, budou Paula Abdul, Kelsea Ballerini, Blanco Brown, Dan + Shay, Green Day, Dua Lipa, Ava Max, Megan Thee Stallion, Anthony Ramos, Salt-N-Pepa a SHAED.

Billy Porter bude hostit oslavu Central Time Zone z New Orleans za doprovodu Sheryl Crow a Usher.

Toto je 48. výročí přehlídky. Mezi účinkujícími jsou Post Malone, BTS, Sam Hunt a Alanis Morissette a obsazení Broadwaye Jagged Little Pill, Informoval server ABC 7 . Jonas Brothers vystoupí ve východním časovém pásmu.

YouTube je sponzorem dnešní akce a během živého vysílání bude sdílet trendy a příběhy.

Akce bude trvat déle než pět hodin a spoluhostitelka Lucy Hale doprovodí Ryana Seacresta na Times Square. Tady je sestava, podle termínu :

  • Novoroční Rockin 'Eve Dicka Clarka s Ryanem Seacrestem 2020-část 1: 8–10 hodin Východní
  • Novoroční Rockin 'Eve Dicka Clarka s Ryanem Seacrestem 2020-část 2: 10–11 hodin Východní
  • Třicetiminutová přestávka na místní zprávy
  • Novoroční Rockin 'Eve Dicka Clarka s Ryanem Seacrestem 2020-část 1: 23:30-1: 09 východního času
  • Novoroční Rockin 'Eve Dicka Clarka s Ryanem Seacrestem 2020-část 2: 1:09 am-2: 13 am EasternPopulární Problémy

Venčení psů na živobytí je víc než jen tahat za vodítko a cvičit. Musíte být milovníkem psů, který je v souladu s psími způsoby a připraven podnikat. Přesto to může být obohacující práce pro oddaného člověka, který ...

Naomi Osaka, nejdominantnější hráčka turné WTA za posledních šest měsíců, má na nadcházejícím Miami Open šanci uzurpovat si světovou jedničku od Ashleigh Barty.

Jak hrát badminton lépe. Badminton je zábavný sport a skvělá forma cvičení. Chcete-li být vyřazeným badmintonistou, musíte mít bleskurychlé nohy, silnou techniku ​​a mazaný smysl pro strategii. Pokud už víte, jak ...

Zde je návod, jak můžete sledovat Adonis Stevenson vs. Oleksandr Gvozdyk v přímém přenosu v USA.

Zde je návod, jak můžete sledovat novou reality show Fox „Labor of Love“ online. Seriál má premiéru ve čtvrtek 21. května ve 21 hodin. ET.

Tigres UANL se utká s Leonem v otvíráku Ligy MX Clausura každého týmu 2021. Zde je návod, jak můžete zápas sledovat, pokud jste v USA.