Jak sledovat Stevenson vs Gonzalez online bez kabelu

stevenson gonzalez jak se dívat

Getty LAS VEGAS, NEVADA - 13. ZÁŘÍ: Boxeři Shakur Stevenson (L) a Joet Gonzalez pózují během tiskové konference, která oznamuje podzimní plán boxu Top Rank Box v divadle KA v MGM Grand Hotel & Casino 13. září 2019 v Las Vegas, Nevada. Ti dva budou bojovat o uvolněný titul WBO v muší váze 26. října v Renu v Nevadě. (Foto: Ethan Miller/Getty Images)

Uvolněný světový titul WBO v muší váze se bude konat v sobotu večer v Renu, když se Shakur Stevenson (12-0, 7 KOs) a Joet Gonzalez (23-0, 14 KOs) utkají v očekávaném boji. Boj bude hlavní událostí karty nejvyššího hodnocení v kongresovém centru Reno-Sparks.

V USA začíná undercard v 18:30. ET, zatímco Stevenson vs Gonzalez začne kolem 22:00. ET. Nikde to není v televizi, ale můžete sledovat každý boj na kartě ESPN+ “, služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí všech zápasů Top Rank, plus spoustu dalších živých sportů každý týden, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), to vše za 4,99 $ měsíčně.

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat Stevenson vs Gonzalez naživo na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Stevenson vs Gonzalez Náhled:

V této oblasti není absolutně nouze o drama a osobní problémy. Zaprvé je tu skutečnost, že Stevenson byl randit s Gonzalezovou mladší sestrou Jajairou za posledních několik let. Řekl Gonzalez Boxerská scéna že Stevenson není pro svou sestru dost dobrý a při diskusi o tom, co ke Stevensonovi cítí, nemlčel slova:

Dítě nemá třídu, Řekl Gonzalez . Je neuctivý. Je ignorant. Viděli jste to na jevišti. Pojďte bojovat čas, budu připraven. Znovu mu ukážu jednu nebo dvě věci a zmlátím ho.

pás eso tendonitidy

Jak Gonzalez, tak Stevenson už nějakou dobu verbálně zápasí sem a tam. Během tiskové konference před bojem se ti dva při vzájemném odkazování nerozloučili. Stevenson obvinil Gonzaleze z boje se spoustou zadků a poznamenal, že v roce 2012, kdy Gonzalez bojoval s zadky, byl pouze prvák na střední škole. Šestadvacetiletý Gonzalez dostane šanci v sobotu proti dvaadvacetiletému Stevensonovi.

Ti dva se také hádali o tom, kdo vyhrál sparing relaci, která se mezi nimi v minulosti odehrála, přičemž Stevenson trval na tom, že ani jeden z toho druhého neporazí - což Gonzalez zpochybňuje. Myslím, že jsem stále lepší než on, a ukážu to v sobotu, řekl Gonzalez.

Stevenson je v současné době zařazen WBO jako uchazeč číslo jedna a Gonzalez je druhým uchazečem o titul v lehké váze. Oba bojovníci mají extrémně odlišné pozadí. Zatímco Stevenson získal stříbrnou medaili na olympijských hrách 2016 v divizi bantamové váhy, Gonzalez vyhrál 23 po sobě jdoucích zápasů a vyhrál téměř dvojnásobek zápasů, které Stevenson má.

Rozhodně jsem měl těžší cestu, Řekl Gonzalez na závěrečné tiskové konferenci před bojem. Byl stříbrným olympijským medailistou. Dostal rychlou stopu. Za dva roky dostal [titul]. Trvalo mi to sedm let. Jsem profesionál od roku 2012, takže jsem měl delší cestu. Mám více zkušeností. Jsem starší, dospělejší a myslím, že mi to v sobotu večer pomůže.

Shakurova zralost stranou, nedávno se musel vypořádat s velkou osobní tragédií poté ztratil otce na konci září. Jeho boj proti Gonzalezovi v sobotu večer je označován za jeho nejdůležitější zápas od roku 2016.

Bez ohledu na veškerý hluk a osobní problémy, které se kolem toho točí, nakonec Stevenson vstupuje do ringu jako oblíbený bojovník. Je favoritem -455, aby vyhrál své první mistrovství světa, a Gonzalez je v současné době +300 smolařem, podle Williama Hilla . Všechny otázky týkající se této otázky budou určitě zodpovězeny v sobotu večer.


Populární Problémy

Kyrgios způsobil obrovské rozrušení, když sesadil Rafaela Nadala. Dokáže zopakovat výkon, když se ujme Wawrinky?

Vesnina se stala vůbec první kvalifikací, která se dostala do finále Volvo Car Open.

Madagaskar je úžasné místo plné jedinečné divoké zvěře, nádherných pláží a fascinujících geologických struktur. Protože je to izolovaný ostrov, Madagaskar je domovem mnoha zvířat, která nelze nikde jinde na světě najít, jako je ...

Diy

Budování RC dráhy na dvorku je zábavný projekt, když vás nebaví řídit RC auto na prosté trávě nebo po ulicích vašeho sousedství. Ujistěte se, že máte velkou, relativně rovnou a přehlednou plochu, na které můžete vytvořit stopu ....

Jak upravovat videa. Úpravy filmů vyžadují praxi, trpělivost a umělecké oko, ale každý se může naučit odborně upravit film s dostatkem času. Jakmile se v editačním programu, jako je iMovie nebo Premier, budete cítit pohodlně, rozsah ovládání ...

Zde je návod, jak sledovat „kvalifikovaný“ nový streamovaný dokument 30 za 30 online bez kabelu.