Jak se dívat na Super Rugby 2019 v USA

Super ragby 2019

Getty

Sezóna Super Rugby 2019 je za námi a my máme kompletní přehled o tom, jak sledovat každý zápas, pokud žijete ve Spojených státech.

Jak se dívat na zápasy Super Rugby 2019 v USA

Super Rugby nebude v této sezóně vysíláno na běžné kabelové televizi v USA, ale můžete sledujte každý zápas na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím ESPN+ , nová služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí desítek sportovních akcí, včetně mezinárodní Rugby Union, všech dokumentů 30 za 30 a dalšího exkluzivního obsahu za 4,99 $ měsíčně.

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z každého zápasu Super Rugby 2019 na vašem počítači prostřednictvím ESPN.com nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, zápasy bude možné sledovat na vyžádání prostřednictvím ESPN+ poté.


Super Rugby 2019 Preview

Je to nová sezóna, ale je to stejný příběh, kdy křižáci sloužili jako zjevní favorité pro jiný titul.

Loňská sezóna byla dalším dominantním výkonem z nejúspěšnější franšízy Super Rugby, protože jeli 14-0-2 s masivním rozdílem plus 247 bodů a skončili první na novozélandské konferenci i v celkovém pořadí. Pokračovali v přenášení této dominance do finále, kde porazili Sharks, Hurricanes a Lions dohromady o 67 bodů, aby získali druhý titul za sebou a celkově devátý.

A podle všeho nasvědčuje tomu, že v roce 2019 budou mít podobný úspěch znovu.

Letošní rok mistrovství světa prověří hloubku strany Scotta Robertsona. Většina nejlepších hráčů Crusaders jsou zámky týmu All Blacks, a tak budou muset odsedět minimálně dvě hry, zatímco kapitán Crusaders Sam Whitelock, kapitán All Blacks Kieran Read a šlapka Codie Taylor by také měli vynechat první měsíc sezónu a zároveň si odpočinout.

Jen do toho. Je to takové jaké to je, řekl asistent trenéra Jason Ryan . Myslím, že je to všechno o tom být trochu strategický ... Dostaneme je zpět do zázemí. Prostě to zvládneme, pořád mluvíme s All Blacks, máme tam dobré komunikační kanály, nemáme s tím problém.

Přestože žonglování s minutami nebude snadné, křižáci by přesto měli mít dostatek talentu a hloubky, aby to zvládli.

Hurricanes jsou považováni za nejlepší sázku k ukončení nadvlády křižáků. Spoluhráči z Nového Zélandu absolvovali loni 10-1 až 11 zápasů, což zahrnovalo i vítězství nad křižáky, ale v průběhu základní části pokulhávali a prohráli čtyři z posledních pěti a nakonec byli křižáky deklasováni. semifinále. Přesto jasně mají schopnost konkurovat titulním favoritům, a zatímco v offseason ztratili Juliana Savea a Michaela Fatialofu, vrací spoustu talentů.

Lvi, Highlanders a Chiefs jsou také dost dobří na to, aby si ušli o titul, takže by to měla být velmi zábavná sezóna.


Populární Problémy

Ohlédnutí za zkušenostmi z tribuny během zápasu Roger Federer vs Rafael Nadal na IPTL 2015 v indickém Dillí.

Tvrdá práce je sama o sobě obtížná, ale je neuvěřitelně těžké ji zvládnout, aniž byste očekávali výsledek. Ať už milujete šití, zpívání nebo plavání, trvale vysoká očekávání vás mohou zadržet, když vám něco chybí. Zaměřením na ...

Alexander Zverev se v neděli ve finále Bett1Hulks Championship v Kolíně setká s Diegem Schwartzmanem. Schwartzman momentálně vede 2: 1 nad Zverevem.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Poirier vs McGregor 3 na počítači, telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení.

Nadal se kvalifikuje 14. rok za sebou na finále ATP Tour.

Jak zhubnout při kojení. Kojení je skvělé nejen pro vaše dítě, ale pro většinu žen má také výhodu spalování kalorií navíc, což může pomoci shodit přebytečná kila nabytá během těhotenství. Hubnout...