Jak se dívat na „Velkou debatu“ Syfy Wire online bez kabeluSyfy '' Til Debate Do Us Part 'Episode 101-Na snímku: (l-r) Orlando Jones, Amber Nash, Baron Vaughn, Adam Savage, Jonah Ray.

pravidla stolního tenisu

V souladu s dlouhou tradicí zábavných celebrit diskutujících o popkultuře přichází Syfy Wire’s Velká debata , který vidí hvězdy, jak uvolňují své vnitřní geeky, aby se postavili tváří v tvář největším otázkám geekdomu. Premiéru má ve čtvrtek 18. června ve 23 hodin. ET/PT na Syfy.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Velká debata na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte Syfy na FuboTV

Syfy je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Velká debata žijte na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

Sledujte Syfy na Hulu pomocí živé televize

Syfy je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Velká debata žít na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

rovnátka pro bolest lokte

Sledujte Syfy na Sling TV

Syfy je jedním ze 47 živých televizních kanálů zahrnutých v balíčku Sling Blue od Sling TV. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu se Syfy, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Velká debata živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Syfy Wire's The Great Debate PreviewHrát si

SYFY WIRE JE SKVĚLÝ DEBAT | Náhled | SYFY SYFY WIRE'S THE GREAT DEBATE má premiéru ve čtvrtek 18. června v 11/10c na SYFY. Ve zcela nové, půlhodinové sérii SYFY WIRE’S THE GREAT DEBATE může suverénně vládnout pouze jeden nerd. V každé epizodě sledujte otočný panel vašich oblíbených celebrit, jak uvolňují své vnitřní nadšení a jdou hlava nehlava k hašení ohně fandomu ... 2020-05-05T17: 00: 27Z

V popisu pro Velká debata Syfy slibuje, že pouze jeden pitomec může vládnout, když otočný panel vašich oblíbených celebrit uvolní své vnitřní nadšení a pustí se z hlavy do hlavy a hasí palčivé otázky fandomu jako: Kdo by byl horší šéf, Darth Vader nebo Žolík? Jaká je NEJLEPŠÍ filmová svačinka? Jak by vypadalo terapeutické sezení se Super Mario?

Moderátorem je komik Baron Vaughn, přehlídka je založena na velmi úspěšných debatních akcích pořádaných na Comic-Conu. K Vaughnovi se přidává sidekick droidů Wisecracking, DB-8, kteří rozdmýchávají plameny, udržují mír a pomáhají některým nejzábavnějším mozkům v geekdomu debatovat o nejžhavějších tématech sci-fi, fantasy, hororů, komiksů a dalších.

Mezi neustále se měnící panel vášnivých ambasadorů nerdů-připravených hájit vlastní osobní pravdu Geekdom patří Mayim Bialik, Steelo Brim, Colton Dunn, Open Mike Eagle, Dani Fernandez, Maude Garrett, Brea Grant, Akilah Hughes, Orlando Jones, Matt Kirshen, Lauren Lapkus, Mike Lawrence, Yassir Lester, Amber Nash, Ify Nwadiwe, Brian Posehn, Jonah Ray, Adam Savage, Aisha Tyler, Janet Varney, Reggie Watts a Cast of Kritická role - Laura Bailey, Taliesin Jaffe, Ashley Johnson, Matthew Mercer, Liam O’Brien, Sam Riegel, Marisha Ray, Sam Riegel a Travis Willingham.Hrát si

Velká debata společnosti SYFY WIRE | Náhled do zákulisí | Premiéry 18. června v 11/10c | SYFY V tomto náhledu se spojte s hostitelem Baronem Vaughnem a bezva skupinou nerdů, kteří debatují o palčivých otázkách o všech věcech sci-fi. Velká debata má premiéru ve čtvrtek 18. června v 11:10 na SYFY #SYFY #SYFYWIRE #TheGreatDebate O SYFY: Nezáleží na tom, jestli jste ve vyhnanství ve vesmíru, ve vyhnanství dračích královen nebo v pozůstalých po zombie apokalypse… 2020-06-12T22: 05: 37Z

Na konci každé epizody učiní Vaughn a DB-8 konečný verdikt, ve kterém vládne geek.

dvorní badminton

V náhledových videích se Tyler a Savage hádají o zombie. Tyler říká, že zombie jsou nejděsivější monstrum, jaké kdy bylo vytvořeno, zatímco Savage říká, že zombie jsou prostě projekcí naší touhy střílet po našich sousedech.

Syfy Wire’s Velká debata vysílá ve čtvrtek v 11 hodin ET/PT na Syfy.


Populární Problémy

Real Madrid a Bayern Mnichov se setkávají v masivní přátelské sobotní noci. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu v USA.

Jak získat lepší triceps. Tricepsy jsou svaly umístěné na zadní straně paží, přímo naproti bicepsu. Jsou to největší svaly na pažích a přestože se většina lidí zaměřuje na bicepsy, tricepsy jsou ...

Jak nasadit boty na dítě. Většina problémů, které vznikají při pokusu obout dítě, souvisí s uchycením a stylem obuvi. Zajištěním toho, aby vaše dítě nosilo správnou velikost a styl obuvi, budete mít mnohem snazší ...

Závěrečná událost roku v jílovém mistrovství Masters 1000 bude zahájena v Římě, protože Italian Open 2021 se koná od 10. do 17. května.

Jak opravit kriketovou pálku. Cricket je intenzivní hra, která je populární v mnoha zemích světa. Tato hra se hraje na poli, kde nadhazovač nadhodí míč hráči na pálce, a tyto pálky se často zlomí nebo prasknou během ...

Bývalý olympijský vítěz ve dvouhře Marc Rosset věří, že Roger Federer si zaslouží vyjít si podle svých představ, vzhledem k druhu kariéry, kterou švýcarská legenda má.