Jak sledovat rozhovor Desus & Mero Obama 2020 online

Prezident Obama se připojuje k Desus & Mero na speciální pohovor

Zobrazit čas Prezident Obama se připojuje k Desus & Mero na speciální pohovor

Zvláštní epizoda z Desus & Mero s funkcí prezidenta Baracka Obamy debutuje v neděli 13. prosince ve 23:05. ET/PT na Showtime.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte Showtime, můžete sledovat toto Desus & Mero: Obamův rozhovor online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Showtime kanál Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání na kanálu Prime Showtime . Amazon Prime i Showtime Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Sledujte Showtime na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete na Prime Showtime Channel, můžeš se dívat Desus & Mero: Obamův rozhovor živě nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.

Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .


Showtime Online

Toto je nakonec stejná možnost jako výše, kromě toho, že místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy Showtime. Streamovací služba Showtime , který zahrnuje veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání, je dodáván s 30denní zkušební verzí zdarma:

Zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do streamovací služby Showtime, můžete sledovat Desus & Mero: Obamův rozhovor živě nebo na vyžádání na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Showtime nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, Smart TV, Facebook Portal TV nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení.


Sledujte Showtime na FuboTV

Showtime je k dispozici jako doplněk na hlavní balíček více než 100 kanálů FuboTV. Do vaší bezplatné sedmidenní zkušební verze lze zahrnout balíček hlavních kanálů i doplněk Showtime:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Desus & Mero: Obamův rozhovor živě nebo na vyžádání v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .


Sledujte Showtime na Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Showtime je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu plus doplněk Showtime:

Bezplatná zkušební verze Hulu

Jakmile se zaregistrujete, můžeš se dívat Desus & Mero: Obamův rozhovor živě nebo na vyžádání v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android.

Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .


Náhled filmu „Desus & Mero: Obamův rozhovor“Hrát si

Video Video související se sledováním rozhovoru desus & mero obama 2020 online 2020-12-13T17: 00: 28-05: 00

Desus & Mero je popkulturní, zpravodajský a komediální program Showtime, kde spoluhostitelé Desus Nice a The Kid Mero zaujmou aktuální témata dne a chatují s hosty na křižovatce popkultury, sportu, hudby, politiky a dalších, podle Showtime's popis.

Tato speciální epizoda bude obsahovat rozhovor s prezidentem Barackem Obamou. V ukázkovém klipu Obama vtipkuje o tom, že byl na pohovor převlečený. Také jim dává smutek nad jejich basketbalovými schopnostmi. Vypadá to, že všichni můžete hrát za Knicks, řekl, což rozzuřilo komiky.

Podle tiskové zprávy Showtime Desus & Mero začalo, když se ti dva dlouholetí známí znovu spojili online v prvních dnech Twitteru, kde uvolnili své silné osobnosti a našli spřízněné duše. To vedlo ke stintům na Complexu a MTV, podcastu Bodega Boys a každodenní noční show o Vicelandu, která vyvolala horečnaté pokračování.

Rychlá dvojice přináší do pozdních nočních hodin výrazný hlas a přináší chytré a komediální komentáře ke všem tématům, díky nimž publikum bzučí. Desus a Mero pokračují v hostování svého dlouho běžícího a velmi populárního podcastu Bodega Boys. Jejich kniha životních rad „Šipky na úrovni božských znalostí: Životní lekce z Bronxu“ byla vydána společností Random House 22. září 2020 a zapsána do seznamu bestsellerů New York Times.Hrát si

Video Video související se sledováním rozhovoru desus & mero obama 2020 online 2020-12-13T17: 00: 28-05: 00

Přehlídka právě dokončila svou druhou sezónu s hosty, mezi něž patřili Davie Letterman, Missy Elliott, Penn Badgley, Lakeith Stanfield, Seth Meyers a vracející se host Alexandria Ocasio-Cortez. Byl také obnoven pro třetí sezónu, která bude mít premiéru v roce 2021.

Desus & Mero speciální rozhovor s prezidentem Obamou vsedě se koná v neděli 13. prosince ve 23:05 ET/PT na Showtime.


Populární Problémy

Vytvořte lahodné panini s řadou kreativních a inovativních nápadů na recepty. Toto zdravé a rychlé jídlo vás určitě zasytí a uspokojí vaši rodinu a přátele na oběd nebo večeři. Můžete si také připravit dezertní panini, které si můžete vychutnat v ...

Komplexní průvodce, jak v roce 2019 sledovat online nájezdníky bez kabelu, ať už jste v Oaklandu nebo na jiném trhu.

Jak uchovávat čerstvé ústřice. Jako každý druh čerstvých měkkýšů jsou syrové ústřice nejlepší, když jsou konzumovány okamžitě. Pokud však své ústřice nemůžete hned sníst, můžete je skladovat několik dní v lednici nebo ještě déle v mrazáku ....

S rostoucím počtem leopardích gekonů v obchodu s domácími zvířaty mají někteří smůlu, že se nějakým způsobem zranili nebo zranili. Proto je důležité naučit se starat o malé gekony i poté, co jim nějaká nehoda způsobí zranění. Vezmi si to ...

Jak zjistit, zda je papoušek s hlavou jestřába pro vás to pravé. Papoušci s jestřábem v čele, známí také jako papoušci červeného vějíře, jsou jedineční a krásní ptáci s hravými, energickými osobnostmi. Vyznačují se fanouškem modrého a červeného peří ...

Andy Murray poskytl tenisovým fanouškům během své 15leté kariéry spoustu epických bitev a také je vzal na spoustu emocionálních horských dráh.