Noah Rubin chtěl na Australian Open 2017 „nakopat Rogera Federera“

Roger FedererHrát proti Rogeru Federerovi je to, o čem sní většina mladých lidí, kteří si vezmou tenisovou raketu. A americký tenista Noah Rubin odhalil, že byl jedním z takových dětí, jejichž snem bylo vstoupit na tenisový kurt se švýcarským velikánem.

Rubin také vyjádřil svůj názor na to, co si myslí, že musí hráč udělat, aby byl konkurenceschopný a možná i porazil dvacetinásobného grandslamového šampiona.Tenisovými idoly Noaha Rubina v dětství byli Roger Federer a také dvojnásobný australský šampion Slam Lleyton Hewitt a americký kolega James Blake. A v době, kdy se Rubin v roce 2015 stal profesionálním tenistou, Blake již oznámil svůj odchod do důchodu a Hewitt se stal dokonce vzácností i na turné.

tenisové míčky na chodidlech

Noah Rubin zbožňoval Rogera Federera, když vyrůstal

Ale Rubin měl stále možnost hrát Rogera Federera a jeho sen se splnil v roce 2017. Američan se stal jednou ze sedmi Federerových obětí na cestě tenisové legendy na historický 18. Slam na Australian Open.černé tenisky vans

Mluvení v rozhovoru pro kanál YouTube ' Tenisový inspektor “Rubin řekl, že zatímco hrál ostatní tenisové velikány této éry včetně Rafaela Nadala, Novaka Djokoviče, Andy Murraye a Stana Wawrinky, chtěl svou sestavu doplnit hraním proti švýcarskému maestrovi.

Roger Federer získal na Australian Open 2017 svůj 18. grandslamový titul

Když se mu na Australian Open naskytla příležitost, Rubin to neměl jednoduché; přiměl Rogera Federera k vítězství. Američanka se v prvním setu potloukala 11 zápasů, než si Maestrův forhend s podpisem vynutil chybu z Rubinovy ​​rakety.Tehdejší světová jednička 200 opět sváděla temperamentní boj ve třetím setu, kde vedl o brejk a měl také dva setboly. Nakonec byl ale zlomený a nakonec prohrál zápas 5-7, 3-6, 6-7.

Navzdory ztrátě měl Noah Rubin hvězdné oči při sdílení hřiště se svým idolem, a dokonce i když ho sledoval, jak prochází předzápasovými rutinami a přípravou.

tenisky s očkem
'Byl to velmi zvláštní pocit,' řekl Rubin. „Když si dělal vlasy, čekal na hod mincí; skoro to vypadalo, že ho sleduji v televizi nebo tak něco. '

Jakmile však zápas začal, neměl Rubin v úmyslu projevovat svému idolu velký respekt; chtěl „kopnout Federera do zadku“.

„Jsem Newyorčan. Jakmile vstoupím na kurt a začneme bít, říkám si: „Kopnu ho do zadku“, chci to udělat. '

Noah Rubin hrál Rogera Federera na Australian Open 2017

Rubin, který rozvíjí surrealistický zážitek z hraní proti největšímu hráči všech dob na jednom z největších tenisových stadionů, řekl:

'Na začátku trvalo nějakou dobu, než jsem se dostal za Rogera.' A pak evidentně zaseknutá Arena Rod Laver Arena, 15 000 lidí. Skvělý.'

Rubin také vyjádřil lítost a nevyužil většinu svých příležitostí ve třetím setu a nevyužil jeden ze svých dvou setbolů.

'Zklamání, že jsem nedostal (nepřevedl) nastavené body.' Rád bych šel do čtvrté sady, ale je to tak. '

Roger Federer vás nutí jít na záběry, které nechcete: Rubin

Jsou věci, které Noah Rubin plánuje udělat jinak, pokud a kdy bude dále hrát Rogera Federera.

Rubin hovořil o tom, jak těžké je udržet se v rallye se švýcarským velikánem a jak vždy diktuje body a nutí soupeře zasáhnout více v naději, že bude s rallye hotovo.

„Nutí vás hrát větší, než byste chtěli. Donutí vás jít na záběry, na které nechcete jít, “řekl Američan.

Rubin zdůraznil, že klíčem k konkurenceschopnosti proti Federerovi je držet se své vlastní hry bez ohledu na to, jak moc vás k tomu tlačí.

' THE a udělej to s Rogerem Federerem, ale nebij se, “dodal Rubin.

Ale to se snadněji řekne, než udělá, a většina hráčů, kteří to sami zažili, ví, že když Roger Federer udělá svou „věc Rogera Federera“, možná budete muset vyrazit na pouť do Lurd, abyste měli šanci být konkurenceschopní.

typy tenisových gripů

Umění Rogera Federera překonalo tenis

Noah Rubin také litoval, že promeškal příležitost na druhý pokus o svůj idol na Wimbledonu 2019, když prohrál svůj zápas prvního kola s Britem Jayem Clarkem, přestože měl nastavenou sadu a přestávku. Vítěz zápasu měl v následujícím kole hrát Federera.

Populární Problémy

Je na čase, aby se hráči ze skupiny A postavili před soud ve finále ATP World Tour.

Podívejte se na dnešní epizodu seriálu '90 Day Fiancé: Happily Ever After' online, bez kabelu. Epizoda 11 s názvem „Veřejné projevy sváru“ se koná ve 20 hodin. ET.

TWEET-N-VOLLEY

Andy Murray nabídl svou podporu Rogerovi Federerovi poté, co Švýcaři utrpěli další nezdar při návratu ze zranění, když ve druhém kole v Halle prohrál s Felixem Augerem-Aliassimem.

Jak přesvědčit lidi. Přesvědčit lidi o tom, že cesta je ta nejlepší, je často velmi obtížné - zvláště když si nejste zcela jisti, proč říkají ne. Proměňte své konverzace a přesvědčte lidi o svém úhlu pohledu ....

Ve čtyřhře se představí také Pierre-Hugues Herbert a Nicolas Mahut a Dominic Thiem-Philipp Kohlschreiber.