Jak sledovat basketbal Syracuse vs Georgetown online bez kabeluGetty Hlavní trenér Georgetownu Patrick Ewing.

Dva klasičtí basketbaloví soupeři se chystají střetnout, když se Syracuse Orange (5-4) v sobotu v Capital One Arena vydá na Georgetown (6-3).

Začátek hry je naplánován na 13:00. ET a bude vysílán na Foxu. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Fox (žije na vybraných trzích) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

loketní popruh na tenisový loket

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Syracuse vs Georgetown na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů, ale všechny zahrnují Fox (živě na vybraných trzích).

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Syracuse vs Georgetown na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Fox (živě na vybraných trzích) je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos Syracuse vs Georgetown na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Syracuse vs Georgetown

Georgetown se bude rád vracet k basketbalu po sérii špatných zpráv, které svlékly soupisku Hoyasu na pouhých devět stipendistů.

Juniorský útočník Galen Alexander a nováček Myron Gardner oznámili svůj záměr přestupu v pátek a připojili se ke druhoradým strážcům Jamesovi Akinjovi a Joshovi LeBlancovi jako hráči Georgetownu hledající nové domovy. LeBlanc, Gardner a Alexander byli všichni spojeni s útoky na vloupání a obtěžování, když byli u Hoyasů.

Trio souhlasilo, že zůstane nejméně 50 stop od studentky Georgetownu, jejích dvou spolubydlících a jejich domova, podle Associated Press. Alexander však na sociálních sítích svou nevinu prosil a kritizoval školu za nekalé zacházení.

Moje postava byla očerněna a to je třeba vyjasnit víc než cokoli jiného, ​​Alexander zveřejnil na Twitteru své záměry. Velmi brzy vyjde najevo, že jsem nevinný a nemám nic společného s falešnými obviněními. … Ve světle situace mi univerzita umožnila stát se terčem a vystavena nespravedlivému zacházení s malou nebo žádnou podporou.

Po konzultaci s rodinou jsem se rozhodl, že je v mém nejlepším zájmu vstoupit na přenosový portál. Chci poděkovat trenérovi Patricku Ewingovi, trenérovi Louisu Orrovi, zaměstnancům a celé komunitě Univerzity v Georgetownu za podporu mého úspěchu.

Navzdory dramatu obklopujícímu program, který posledních několik týdnů, Georgetown posílil a vyhrál své poslední dvě hry. Nejnovějším vítězstvím bylo vítězství 91-74 nad SMU. Vedl Jahvon Blair s 21 body, zatímco Omer Yurtseven a Mac McClung měli po 10.

Syracuse neměl snadné zahájení sezóny, když odehrál jen hru nad 0,500. Před sobotním porážkou Georgia Tech byl začátek sezóny 4: 4 nejhorší z působení Jima Boeheima v týmu Orange.

Penn State, Oklahoma State, Virginia a Iowa získali to nejlepší ze Syrakus jeho sezóny.

Je zřejmé, že naši mladí kluci ještě nejsou připraveni na týmy 50 nejlepších, řekl Boeheim novinářům. Čtyři týmy, se kterými jsme prohráli, jsou větší, silnější a lepší než my. Není to tak, že hrajeme týmy, které bychom měli porazit. Způsob, jakým hrajeme, a způsob, jakým jsou tyto týmy konstruovány s kluky z vyšších tříd, jsou prostě lepší než my teď. Je mi jasné, že můžeme hrát trochu lépe.

Je těžké kdykoli prohrát dva nebo tři zápasy v řadě, ale musíte hrát dál. Myslím, že se zlepšíme.

Georgetown je tříbodový favorit této hry.


Populární Problémy

Rakouský daviscupový kapitán Stefan Koubek kritizoval komentáře otce Srdaka od Novaka Djokoviče na Rogera Federera. Koubek dále tvrdil, že Federer je „král tenisu“, který by měl hrát tak dlouho, jak to jen bude možné.

Jak zabránit kočkám v používání vašeho dvora jako odpadkového koše. Venkovní kočky raději používají jako místo pro podestýlku měkkou, volnou půdu. Vaše vlastní kočka nebo ostatní z této oblasti mohou být nakresleni, aby váš dvůr využili právě k tomuto účelu. To může být nepříjemné a ...

Váš průvodce streamováním série 3 Simpsonů online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Námořnictvo se v sobotu utká s East Carolinou ve fotbale AAC. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Oživení Nadalova 3 titulu běží v Indian Wells.