Jak sledovat šampionát Travelers Championship 2020 online bez kabelu

Hodinky šampionátu Travlers

Getty Rory McIlroy bude soutěžit v Travlers Championship, který začíná ve čtvrtek.

PGA Tour pokračuje Travelers Championship, bude se konat v Cromwellu v Connecticutu a hráči golfu odpalují ve čtvrtek.

Televizní přenosy z mistrovství cestovatelů budou na Golf Channel (čtvrtek-neděle) a CBS (sobota-neděle). Pokud ale nemáte kabel, podívejte se, jak sledovat úplné pokrytí streamováním turnaje na vašem počítači, telefonu nebo jiném zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Živý kanál PGA Tour Amazon Prime

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo chcete zahájit 30denní zkušební verzi Amazon Prime zdarma , můžete sledovat živý přenos z Travelers Championship prostřednictvím Amazon PGA Tour Live , který bude mít celodenní pokrytí vybraných jamek a hráčů po celý turnaj. To je jiné - a rozsáhlejší - než televizní vysílání:

Sledujte PGA Tour živě na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete do živého kanálu PGA Tour, můžete na svém počítači sledovat živý přenos šampionátu Travellers prostřednictvím svého webu Amazon nebo jej můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

tenisová masáž ramen

FuboTV

Golf Channel a CBS (živé na vybraných trzích) jsou dva z nich Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

dno tenisek

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos šampionátu Travellers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat přehrávání každého kanálu na vyžádání do tří dnů od jeho závěr, i když to nezaznamenáte.

Hulu s živou televizí

Golf Channel a CBS (živé na vybraných trzích) jsou dva ze 60 a více živých televizních kanálů, které jsou součástí Hulu s živou televizí , který také přichází se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete Travelers Championship sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One , Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

tenisky s červenou jiskrou

Náhled Travelers Championship 2020

Kurz pro Travlers Championship, TPC River Highlands, je pro mnoho letošních účastníků známý. 1. kolo turnaje se uskuteční ve čtvrtek, kola 2-4 se konají od pátku do neděle. Účastníků bude 156 s peněženkou 7,4 milionu dolarů.

Bubba Watson je jedním z několika golfistů, kteří budou na odpališti jezdit více než jen velké rány. Watson bude na akci, která se kvůli pandemii koronaviru uskuteční, bez vlastního fanouška.

Myslím, že je to divné Řekl Watson o tom, že na akci nemáme fanoušky, protože i když jsem udělal pár puttů, prostě ani nemávnete, dokonce ani pět. Je to prostě divný pocit, který se všichni rádi pokoušíme pod tlakem před fanoušky vyzvat, a když to nemáme, je to trochu divné. Budu si říkat sportovec, víme, že hrajeme pro fanoušky v televizi, ale člověče, je to jen řev, elektřina. I když hrajete hrozně, slyšet ostatní řev, to vás vzrušuje, takže to je to, co nám chybí.

Watson se připojuje k několika špičkovým světovým hráčům na Travelers Championship, včetně jedničky Rory McIroy, Jon Rahm, Justin Thomas, Brooks Koepka, Dustin Johnson, Jordan Spieth, Phil Mickelson a Sergio Garcia, z nichž všichni budou mezi soutěžícími .

Tento týden tento sport zaznamenal svůj první pozitivní případ COVID-19, kdy Nick Watney měl pozitivní test za koronavirus. McIlroy si však nemyslí, že je načase vytáhnout golf, i přes nedávný vývoj.

Stále jsme uprostřed pandemie, Řekl nedávno McIlroy . Myslím, že jsme udělali opravdu dobře, že jsme znovu začali hrát golf a vrátili se a hráli golfové turnaje. Nemyslím si, že by někdo byl slepý k tomu, že by někdo mohl chytit virus, a je škoda, že to Nick udělal. Ale jak jsem řekl, je to jeden případ. A dokud to bude obsaženo a my se pohneme vpřed, můžeme hrát dál.


Populární Problémy

Novak Djokovič-hrající poprvé od vítězství ve Wimbledonu-si v úterý připsal vítězství 7-5 6-1 nad Samem Querreyem.

Victor Estrella Burgos se stal nejstarším prvním vítězem titulu ATP.

Jak nosit jasné barvy v zimě. Tradiční zimní šatník obvykle obsahuje tmavé a/nebo neutrální barvy - černá, šedá, hnědá, námořnická, velbloudí, krémová atd. Pokud se cítíte omezeni konvenční zimní paletou, existuje mnoho způsobů ...

Většina lidí nesnáší žehlení-je to nudné, časově náročné a zdá se, že to nikdy nekončí. Čas, který strávíte žehlením, můžete zkrátit nebo dokonce úplně eliminovat vyzkoušením několika jednoduchých přístupů. Správné používání pračky a sušičky ...

Ptačí hovno vypadá hrubě a je také kyselé, což znamená, že může skutečně poškodit povrchy, na kterých sedí příliš dlouho. Naštěstí rychlé vyčištění zabrání jakýmkoli problémům a není těžké to udělat s trochou loketního tuku. Vložili jsme ...

Jak zhubnout: Vaše nejčastější otázky zodpovězeny. Chtít zhubnout je společný cíl, takže nejste sami! Je těžké vymyslet nejlepší způsob, jak spalovat tuky a dosáhnout cílové hmotnosti, zvláště pokud se o nic nepokoušíte ...