Jak sledovat UFC 241 v televizi, telefonu nebo streamovacím zařízení

Sledujte UFC 241 v televizi

Getty

UFC 241 PPV můžete koupit právě zde . Podrobnosti o cenách a přehled o tom, jak se dívat na televizi a různá zařízení, si přečtěte níže.

tenisový loketní pásek nike

S některými z největších jmen propagace, včetně Daniela Cormiera, Stipe Miocic a Nate Diaze po ruce pro UFC 241, by na kartě neměl být nedostatek vzrušujících bojů.

Pokud jste od přechodu na ESPN+ještě nesledovali událost UFC PPV, nebo jen hledáte komplexní průvodce, jak to všechno funguje, zde je kompletní přehled toho, jak koupit UFC 241 a jak jej sledovat na TV, telefon, Roku, Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 a další streamovací zařízení:


Jak koupit UFC 241 PPV

K nákupu UFC 241 potřebujete předplatné ESPN+, takže vaše možnosti objednání závisí na tom, zda již jste předplatitelem ESPN+:

Pokud nemáte ESPN+ : Můžete získat speciální nabídku který zahrnuje roční předplatné ESPN+ (hodnota 49,99 $) a UFC 241 (hodnota 59,99 $) za pouhých 79,98 $.

Tento balíček můžete zakoupit přímo zde , a poté budete moci sledovat předčasné přípravné zápasy UFC 241 (ESPN+) a hlavní kartu (ESPN+ PPV).

Pokud již máte ESPN+ : UFC 241 můžete koupit přímo zde za 59,99 $ .

Pokud ještě nejste přihlášeni ke svému účtu ESPN+, může cena uvádět 79,98 $ (odrážející balíček pro nové předplatitele), ale po výběru možnosti Koupit se ke svému účtu přihlásíte a cena se poté změní na 59,99 $.


Kde sledovat UFC 241

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+ a zakoupíte PPV, můžete v aplikaci ESPN sledovat Cormier vs Miocic, Pettis vs Diaz a kompletní hlavní kartu UFC 241.

Pokud se tedy chcete dívat na televizi, nemůžete to provést přes skutečný kabelový kanál, ale můžete sledovat na jakémkoli zařízení připojeném k vaší televizi, které podporuje aplikaci ESPN, jako je Roku, Fire TV, Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4 nebo Xbox One. Aplikace je k dispozici také na vybraných chytrých televizorech Samsung a Roku, jakož i na telefonech Android, iPhonech a tabletech.

Navíc, pokud chcete jednoduše sledovat na počítači, můžete tak učinit prostřednictvím ESPN.com

Ke sledování všech těchto možností se budete muset přihlásit pomocí svého účtu ESPN+.


Náhled UFC 241

Zatímco těžký zápas o titul mezi Danielem Cormierem a Stipe Miocicem je titulkem bojové karty UFC 241, návrat oblíbeného fanouška Nate Diaze v hlavní události může být stejně velký-ne-li ještě větší-děj směřující do bojové noci.

Diaz nevstoupil do Octagonu od své epické války ve dvou bojích s Conorem McGregorem v roce 2016. Diaz zpočátku vstoupil tváří v tvář McGregorovi v krátkém čase a strhl ohromující rozrušení odesláním šampiona šampiona zadním tlumičem druhé kolo. McGregor by ve svém druhém představení stáhl vítězství vítězství, boje poslaly McGregora do nové stratosféry superhvězd a zároveň proměnily Diaz v jméno domácnosti.

Po delší přestávce ve sportu se očekávalo, že se Diaz vrátí zpět do ringu proti eventuálnímu šampionovi v lehké váze Dustinu Poirieru na UFC 230. Poirier se však kvůli zranění vytáhl a Diaz se vrátil na poličku téměř celý další rok, než se přihlásil na na oplátku čelit Anthony Pettisovi.

Pettis je sám bývalý šampion - drží lehký opasek v letech 2013 až 2015. Přestože v posledních letech prošel těžkými časy, Pettis dostal poprask na páse lehké váhy až v roce 2016 a přichází s velkým vítězstvím proti jednomu z welterových divizí. nejlepší vyhlídky v Stephen Thompson. Pettis, známý svým virálním klecem na Bensona Hendersona během svého působení ve WEC, zůstává jedním z největších taháků UFC, přestože po ztrátě pásu ztratil rekord.

Diaz a Pettis mají nějaké hovězí maso a tito dva bojovníci se nikdy zvlášť nemilovali. Počínaje Pettisovým dispečinkem Diazova blízkého přítele a tréninkového partnera, Gilberta Melendeze, mezi nimi bylo patrné napětí po téměř půl desetiletí. Oba bojovníci se této záležitosti veřejně věnovali během procesu před bojem, a přestože se zdá, že Diaz bagatelizuje závažnost svého hovězího masa, Pettis se v letech, které vedly k záchvatu, nebál Diaza informovat o jeho dovádění.

penhold raketa na stolní tenis

Na nabité bojové kartě je také vzrušující zápas střední váhy mezi jedním z nejtěžších puncherů UFC Yoel Romero, který se utká s nejlepší vyhlídkou divize v Paulo Costa. Sodiq Yusuff se také utká s Gabrielem Benitezem, zatímco Derek Brunson a Ian Heinisch bojují o doplnění zbytku hlavní karty.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat film „Nature Boy“, film 30 za 30 dokumentující život Rica Flaira, online.

Každý vztah má drsná místa. Když přijde ten čas, není třeba se děsit. Každý vztah má své vzestupy a pády: stres je jeho přirozenou součástí, stejně jako příjemnější chvíle. Všichni procházíme těžkými časy v práci ...

Novak Djokovic je hlavní hvězdou losování dvouhry mužů na US Open 2020, zatímco Dominic Thiem vede spodní polovinu. Stefanos Tsitsipas, Daniil Medvedev a Alexander Zverev doufají, že napadnou 2 nejlepší semena na NY Slam.

Americký národní tým mužů začíná v úterý svůj zlatý pohár proti Guyaně. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Rychlost je definována jako rychlost objektu v daném směru. Http://www.physicsclassroom.com/class/1dkin/u1l1d.cfm V mnoha běžných situacích používáme k nalezení rychlosti rovnici v = s/t, kde v se rovná rychlosti, s se rovná celkovému ...

Jak držet kočku. Se svými roztomilými tvářemi a měkkou srstí mohou být kočky úžasná stvoření. Ale kočky jsou také známé svými nestálými osobnostmi: mohou být také snadno vystrašené kolem cizinců a dokonce ambivalentní ohledně náklonnosti ...