Jak sledovat UFC 241 v televizi, telefonu nebo streamovacím zařízení

Sledujte UFC 241 v televizi

Getty

UFC 241 PPV můžete koupit právě zde . Podrobnosti o cenách a přehled o tom, jak se dívat na televizi a různá zařízení, si přečtěte níže.tenisový loketní pásek nike

S některými z největších jmen propagace, včetně Daniela Cormiera, Stipe Miocic a Nate Diaze po ruce pro UFC 241, by na kartě neměl být nedostatek vzrušujících bojů.Pokud jste od přechodu na ESPN+ještě nesledovali událost UFC PPV, nebo jen hledáte komplexní průvodce, jak to všechno funguje, zde je kompletní přehled toho, jak koupit UFC 241 a jak jej sledovat na TV, telefon, Roku, Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 a další streamovací zařízení:


Jak koupit UFC 241 PPV

K nákupu UFC 241 potřebujete předplatné ESPN+, takže vaše možnosti objednání závisí na tom, zda již jste předplatitelem ESPN+:Pokud nemáte ESPN+ : Můžete získat speciální nabídku který zahrnuje roční předplatné ESPN+ (hodnota 49,99 $) a UFC 241 (hodnota 59,99 $) za pouhých 79,98 $.Tento balíček můžete zakoupit přímo zde , a poté budete moci sledovat předčasné přípravné zápasy UFC 241 (ESPN+) a hlavní kartu (ESPN+ PPV).

Pokud již máte ESPN+ : UFC 241 můžete koupit přímo zde za 59,99 $ .Pokud ještě nejste přihlášeni ke svému účtu ESPN+, může cena uvádět 79,98 $ (odrážející balíček pro nové předplatitele), ale po výběru možnosti Koupit se ke svému účtu přihlásíte a cena se poté změní na 59,99 $.
Kde sledovat UFC 241

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+ a zakoupíte PPV, můžete v aplikaci ESPN sledovat Cormier vs Miocic, Pettis vs Diaz a kompletní hlavní kartu UFC 241.

Pokud se tedy chcete dívat na televizi, nemůžete to provést přes skutečný kabelový kanál, ale můžete sledovat na jakémkoli zařízení připojeném k vaší televizi, které podporuje aplikaci ESPN, jako je Roku, Fire TV, Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4 nebo Xbox One. Aplikace je k dispozici také na vybraných chytrých televizorech Samsung a Roku, jakož i na telefonech Android, iPhonech a tabletech.

Navíc, pokud chcete jednoduše sledovat na počítači, můžete tak učinit prostřednictvím ESPN.com

Ke sledování všech těchto možností se budete muset přihlásit pomocí svého účtu ESPN+.


Náhled UFC 241

Zatímco těžký zápas o titul mezi Danielem Cormierem a Stipe Miocicem je titulkem bojové karty UFC 241, návrat oblíbeného fanouška Nate Diaze v hlavní události může být stejně velký-ne-li ještě větší-děj směřující do bojové noci.

Diaz nevstoupil do Octagonu od své epické války ve dvou bojích s Conorem McGregorem v roce 2016. Diaz zpočátku vstoupil tváří v tvář McGregorovi v krátkém čase a strhl ohromující rozrušení odesláním šampiona šampiona zadním tlumičem druhé kolo. McGregor by ve svém druhém představení stáhl vítězství vítězství, boje poslaly McGregora do nové stratosféry superhvězd a zároveň proměnily Diaz v jméno domácnosti.

Po delší přestávce ve sportu se očekávalo, že se Diaz vrátí zpět do ringu proti eventuálnímu šampionovi v lehké váze Dustinu Poirieru na UFC 230. Poirier se však kvůli zranění vytáhl a Diaz se vrátil na poličku téměř celý další rok, než se přihlásil na na oplátku čelit Anthony Pettisovi.

Pettis je sám bývalý šampion - drží lehký opasek v letech 2013 až 2015. Přestože v posledních letech prošel těžkými časy, Pettis dostal poprask na páse lehké váhy až v roce 2016 a přichází s velkým vítězstvím proti jednomu z welterových divizí. nejlepší vyhlídky v Stephen Thompson. Pettis, známý svým virálním klecem na Bensona Hendersona během svého působení ve WEC, zůstává jedním z největších taháků UFC, přestože po ztrátě pásu ztratil rekord.

Diaz a Pettis mají nějaké hovězí maso a tito dva bojovníci se nikdy zvlášť nemilovali. Počínaje Pettisovým dispečinkem Diazova blízkého přítele a tréninkového partnera, Gilberta Melendeze, mezi nimi bylo patrné napětí po téměř půl desetiletí. Oba bojovníci se této záležitosti veřejně věnovali během procesu před bojem, a přestože se zdá, že Diaz bagatelizuje závažnost svého hovězího masa, Pettis se v letech, které vedly k záchvatu, nebál Diaza informovat o jeho dovádění.

penhold raketa na stolní tenis

Na nabité bojové kartě je také vzrušující zápas střední váhy mezi jedním z nejtěžších puncherů UFC Yoel Romero, který se utká s nejlepší vyhlídkou divize v Paulo Costa. Sodiq Yusuff se také utká s Gabrielem Benitezem, zatímco Derek Brunson a Ian Heinisch bojují o doplnění zbytku hlavní karty.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat zápas druhého kola Australian Open mezi Taylorem Fritzem a Gaelem Monfilsem online.

Zde je návod, jak sledovat nedělní hru Ravens vs Washington online, pokud nemáte kabel.

Všichni potřebujeme peníze, abychom přežili, ale pracovat pro kapitál (nebo jej získat investováním) a dosáhnout finanční stability může být také způsob, jak se vyrovnat, přežít a dokonce prosperovat. Chcete -li získat práci, musíte odpovídat svým dovednostem nabízeným ...

Mocnost FCS North Dakota State přebírá v sobotu Butlera na Target Field. Tady je, jak se na hru dívat.

„Simpsonovi“ jsou v neděli zpět na úžasnou 31. sezónu. Zde je návod, jak sledovat nové epizody milované show streamované online bez kabelu.