Jak streamovat dokumentární film „Siempre, Luis“ online bez HBO

Lin-Manuel Miranda a jeho otec Luis A. Miranda mladší v dokumentu HBO

HBO Lin-Manuel Miranda a jeho otec Luis A. Miranda mladší v dokumentu HBO „Siempre, Luis“

badminton sloužit

Tento nový dokument je oslavou aktivisty Luise A. Mirandy mladšího, otce oceněného skladatele, textaře a herce Lin-Manuela Mirandy. Premiéru má v úterý 6. října ve 21 hodin. ET/PT na HBO.

Pokud nemáte HBO a využili jste bezplatnou zkušební verzi HBO Max, zde jsou další způsoby, jak je můžete sledovat Vždy, Luisi streamování online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Kanál HBO společnosti Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat veškerý obsah HBO naživo a na vyžádání na kanálu Prime HBO . Amazon Prime i kanál HBO si můžete zdarma vyzkoušet pomocí bezplatné zkušební verze přímo zde:

Sledujte HBO na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime HBO, můžeš se dívat Vždy, Luisi živě nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.

jak hrát tenisová videa

Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .


Sledujte HBO na Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu a doplňku HBO:

Bezplatná zkušební verze Hulu

Jakmile se zaregistrujete, můžeš se dívat Vždy, Luisi živě nebo na vyžádání v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android.

Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

popruh proti síle

Náhled „Vždy, Luisi“

Podle tiskové zprávy HBO o dokumentu je příběh Luise A. Mirandy mladšího ztělesněním houževnatosti a vášně amerického snu. Vždy, Luisi .

Premiéra během měsíce národního hispánského dědictví, Vždy, Luisi je portrétem průkopnického aktivisty Luise A. Mirandy mladšího Luis je desítky let trvající bojovník za latino komunity, klíčový hráč v New Yorku a na národní politické scéně a milující otec tří dětí-včetně oceněného skladatele, textař a herec Lin-Manuel Miranda.

Dokument se soustředí na Luise A. Mirandu mladšího, který v 70. letech opustil Vega Alta v Portoriku do New Yorku. Luisova oddanost rodině a zemi ho natáčela v průběhu roku, a to i přes nedávné zdravotní problémy. Luis, který vždy hledá způsoby, jak pomoci komunitám v nouzi, zvláště když trpí jeho milovaný Portoriko, se po zničení hurikánů Irma a Maria přesouvá k akci, koordinuje úsilí o pomoc a získává peníze a zvyšuje povědomí při zvládání komplikovaných a ambiciózních úkolů spojených s jeho synem oceněná inscenace Hamiltona na ostrov. S humorem a srdcem, Vždy, Luisi vypráví příběh nezastavitelného měniče a hrdého Američana.

Film sleduje Luisovu cestu ve Spojených státech, která začala jeho přijetím na doktorský program klinické psychologie na Newyorské univerzitě. Po svém přesunu ve věku devatenácti let Luis rychle nachází úspěch v konkurenčním a rychlém světě politiky New Yorku a stává se klíčovou postavou při komunikaci s politickými kandidáty o důležitosti zapojení se do komunity Latinx. Přirozený řešitel problémů a nepostradatelný most do multikulturních komunit konzultuje Luis řadu vítězných politických kampaní po celou dobu své kariéry, včetně kampaní Hillary Rodham Clintonové, Charlese Schumera a Kirsten Gillibrandové pro americký senát a Letitia James jako veřejný obhájce a New York Mimo jiné generální prokurátor.

online animovaný seriál spiderman

Film zkoumá Luisovu obrovskou kariéru a vliv v politice, včetně jeho působení v 80. letech minulého století jako zvláštního poradce pro hispánské záležitosti starosty Edwarda I. Kocha a ředitele kanceláře primátora pro hispánské záležitosti. V roce 1990 byl Luis zakládajícím prezidentem hispánské federace, kde se stal jedním z předních hlasů New Yorku pro zvýšenou podporu neziskových latino organizací.

V roce 2017, kdy Portoriko zasáhla katastrofa v podobě hurikánu Irma a rychle po ní následovala katastrofální devastace hurikánu Maria, Luis využívá svůj vliv a zdroje k mobilizaci mocných osobností a organizací, aby v nejtragičtější době přinesl pomoc na svůj domovský ostrov na cestě úzce spolupracuje se svou rodinou. Vydává svědectví o bezprecedentní národní politické apatii tváří v tvář nejsmrtelnější přírodní katastrofě postihující Portoriko a stává se zastáncem portorické diaspory, která se potýká s následky. Potýká se s rostoucí národní xenofobií, která ohrožuje vizi jeho rodiny o inkluzivnější Unii. Aniž by zmeškal pauzu, pracuje na tom, aby přinesl tolik potřebnou sbírku a budování morálky, novou produkci turné Hamilton na ostrov po boku svého syna Lin-Manuela, to vše při zachování oddaného otce, který odmítá outsourcovat nepřetržité povinnosti, které definují otcovství.

Vždy, Luisi nabízí rozhovory a vystoupení významných osobností politiky a zábavy, jako jsou bývalá ministryně zahraničí Hillary Clintonová, mluvčí domu Nancy Pelosi, zesnulá bývalá starostka New Yorku Ed Koch, senátor Chuck Schumer, bývalý státní zastupitel státu NY Roberto Ramirez, bývalý tajemník NY státu Lorraine Cortez-Vazquez, americké kongresmanky, zástupkyně Nydia Velazquez, producenta Hamiltona Jeffreyho prodejce a mnoho dalších.

Vždy, Luisi premiéra v úterý 6. října ve 21 hodin. ET/PT na HBO.


Populární Problémy

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o nákupu levné tenisové rakety, a projděte si náš seznam 12 nejlepších a nejdostupnějších na trhu.

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Blazers vs Warriors online bez kabelu, ať už jste na trhu nebo mimo trh.

V dnešní době je rezervace letu dostatečně drahá, než se započítají další náklady související s cestováním, jako jsou zavazadla, parkování a jídlo. Cestování s méně prostředky je však možné, pokud znáte správné triky. Pokud nechcete utrácet ...

Philadelphia Eagles vytáhli z triku další trikovou hru, sedm měsíců po „Philly Special“.

Americký národní tým žen startuje v Anglii na SheBelieves Cupu 2019. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze zápasu online.

Venkovní krby mohou být úchvatným doplňkem domů, což dává dvorům dekorativní a funkční ohnisko. Venkovní krby však vyžadují promyšlené posouzení ještě před zahájením stavby, zvláště pokud máte v úmyslu ...