Jak sledovat UFC Fight Night Brooklyn online zdarma

UFC Fight Night Brooklyn

GettyÉra UFC v éře ESPN začíná v sobotu večer v Barclays Center masivní kartou s titulkem superfight šampiona proti šampionovi mezi Henry Cejudo a TJ Dillashaw.Zde je návod, jak sledovat všechny boje:Early Prelims & Main Card: ESPN+

Ve Spojených státech je předběžná karta (18:00 ET; funkce Dennis Bermudez vs Te Edwards, Belal Muhammad vs Geoff Neal, Chance Rencountre vs Kyle Stewart) a hlavní karta (22:00 ET; funkce Cejudo vs. Dillashaw, UFC Grega Hardyho debut vs Allen Crowder, Gregor Gillespie vs Yancy Medeiros, Joseph Benavidez vs Dustin Ortiz, Paige VanZant vs Rachel Ostovich, Glover Teixeira vs Karl Roberson) oba budou vysílány na ESPN+ , nová služba digitálního streamování od ESPN (není vyžadován kabel), která má kromě exkluzivního pokrytí živých událostí UFC také obrovskou knihovnu na vyžádání UFC.

Přímo zde se můžete zaregistrovat k bezplatné sedmidenní zkušební verzi ESPN+ , a poté můžete sledovat živý přenos hry Fight Night Brooklyn (rané prelims a hlavní karta) na vašem počítači přes ESPN.com, nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.Druhá předběžná karta: ESPN

Druhá předběžná karta (20:00 ET; funkce Cowboy Cerrone vs Alexander Hernandez, Joanne Calderwood vs Ariane Lipski, Alonzo Menifield vs Vinicius Moreira, Mario Bautista vs Cory Sandhagen) bude vysílána na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete tyto zápasy sledovat online prostřednictvím jedné z následujících živých televizních a kabelových streamovacích služeb:Hulu s živou televizí

většinu týdnů v tenise číslo 1

Nejsou nutné žádné přihlašovací údaje pro kabel ani internetKromě rozsáhlé knihovny streamování na vyžádání nyní Hulu nabízí také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně ESPN, ESPN2, ESPNU a ESPN News.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos předběžných bojů o karty na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, PlayStationu 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

Nejsou nutné žádné přihlašovací údaje pro kabel ani internet

ESPN a ESPN2 jsou součástí balíčku kanálů Sling Orange.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos předběžných bojů o karty na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

standardní délka tenisové rakety

Platformy ESPN

Vyžaduje přihlášení pomocí kabelu nebo zúčastněného poskytovatele internetových služeb

Kromě toho můžete také sledovat předběžné boje o karty na počítači přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení přes Aplikace ESPN .

Chcete-li sledovat na platformách ESPN, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud nemáte kabelové přihlášení, můžete se také zaregistrovat na Hulu nebo Sling TV a poté tyto přihlašovací údaje použít k přihlášení a sledujte boje na digitálních platformách ESPN.


UFC Fight Night Brooklyn Preview

První hlavní událostí éry ESPN je blbost: mistr muší váhy Henry Cejudo vs bantamový mistr TJ Dillashaw, s bývalým opaskem na řadě.

Demetrious Johnson, který obhájil pás pro setrvačníky 11krát za sebou poté, co se v září 2012 stal inauguračním šampionem, se dlouho očekával v Dillashawovi v superfightu šampion vs. šampion, ale když Cejudo šokoval svět UFC vítězstvím nad rozděleným rozhodnutím Mighty Mouse v srpnu na UFC 227, věci se rychle změnily.

Dillashaw, který zahájil svou druhou vládu v bantamové váze druhým listopadovým KO Codyho Garbrandta v listopadu a poté obhájil opasek s KO Garbrandta v prvním kole o devět měsíců později, je považován za favorita kurzistů, když se pokouší stát se čtvrtým dvoudivizní šampion v historii.

Po Dillashawovi za posledních 12 týdnů snížit 29 liber Chcete -li přejít dolů o divizi, existuje několik otázek o tom, jak bude jeho tělo reagovat.

Můj problém je, uzdraví se? To je otázka, Řekl Cejudo . Říkal jsem to znovu a znovu, každý může udělat váhu, jak se budeš cítit další den? Jak se budete cítit další den, když se postavíte proti jinému zvířeti, které dosáhlo hmotnosti 125 liber? Jak?

Dillashawovi to však příliš nevadí.

Je příliš vyděšený, aby se mnou bojoval, řekl 32letý muž. Proto říká, že nechce, abych přibral. Je jako oh, pokud mu chybí váha to a ono. Modlí se, abych nepřibral, protože vědí, že jím projdu.

V rámci hlavní akce se bývalý obranný hráč Caroliny Panthers a Dallas Cowboys Greg Hardy poprvé představí v UFC poté, co vyhraje každý ze svých prvních tří profesionálních zápasů MMA prostřednictvím knockoutů v prvním kole. Střetne se s Allenem Pretty Boy Crowderem, kterému je v kariéře MMA 9-3-0 a naposledy prohrál s Justinem Willisem v UFC 218.

(Přináší) spoustu vzrušení, řekl Hardy . (Toto je) moje příležitost jít ven, dát to nejlepší a ukázat všem, co mám. Cítím se poctěn, že jsem v této pozici, a dokonce na mě myslím, když přijde na ten rozhovor, takže mi to přijde úžasné.

Jinde na naskládané hlavní kartě bude Gregor Gillespie vypadat, že zůstane neporažený, když nastoupí do Yancy Medeiros, muže známého předváděním zábavných výkonů jak ve vítězstvích, tak i ve ztrátách.


Populární Problémy

Jak získat Nexplanon. Nexplanon, antikoncepční implantát, může být pro vás ideální antikoncepční volbou! Nexplanon se zavádí pod kůži na vnitřní straně horní části paže. Je více než 99% účinný, relativně bez rizika a funguje ...

Bývalý trenér Marie Šarapovové Sven Groeneveld upozornil na incident zveřejněním videoklipu na Twitteru.

Rafael Nadal a Novak Djokovič vyrobili v semifinále Roland Garros 2013 absolutního humdingera. Toni Nadal řekl, že zápas téměř nezvládl, protože to bylo nervy drásající.

Kentucky a Penn State se snaží uzavřít sezóny vítězstvím v Citrus Bowl 2018. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Premiéra seriálu „This Is Us“ ve 4. sérii se bude vysílat 24. září 2019. Podívejte se, jak sledovat epizodu 1 spolu s dalšími novými epizodami online prostřednictvím živého přenosu.

Zahajovací Chicago Women's Open, jedna z posledních akcí před US Open, začíná 22. srpna. Světové číslo