Jak sledovat ženský hokej USA vs Kanada online

USA Kanada Ženy

Getty Americký ženský hokejový tým pojede v úterý Kanadu. (Foto Bruce Bennett/Getty Images)Druhá hra z pětizápasové Rivalry Series mezi Spojenými státy a Kanadou se odehrává v úterý v Avenir Center v New Brunswicku.Začátek hry je naplánován na 18:30. ET a budou vysílány v NHL Network. Pokud nemáte kabel, můžete sledujte živý přenos hry prostřednictvím Sling TV , služba streamování živého televizního vysílání bez kabelu.Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Síť NHL je součástí balíčku Sling Orange + Sports Extra nebo balíčku Sling Blue + Sports Extra. Oba balíčky kanálů stojí první měsíc 25 $ (poté 35 $ za měsíc):

Získejte Sling TVNebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, získáte zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat živý přenos USA vs. Kanada na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.Náhled USA vs. Kanada

Tým ženského hokejového týmu United States, který navázal na vítězství 4: 1 v prvním zápase této pětizápasové série, se snaží udržet své vítězné cesty dalším vítězstvím proti Kanadě v úterý. Poté, co zaostali za rychlým gólem Victorie Bachové a kanadského týmu, se USA vrátily a vstřelily čtyři po sobě jdoucí góly, aby vyhrály.

Je úžasné mít tuto sérii, pět zápasů proti Kanadě, zejména na některých velkých sítích, abychom mohli dostat náš sport na platformu. Doufejme, že inspirujeme tyto mladší generace, stejně jako pro nás děvčata, která přišla před námi, řekla obránkyně Megan Kellerová . Keller vstřelil první ze čtyř amerických gólů v sobotu.

Po ní následovala útočníka Amanda Kessel, která ve druhém skórovala v přesilové hře, aby z toho byla hra 2-1. Poté Američané provedli rychlý úder jeden na dva. Při svém debutu u ženského týmu Spojených států vstřelila Abby Roque svůj první gól a třetí tým, než střela Alexe Carpentera dala stav 4: 1. Tesař, Kessel a útočník Kelly Pannek měli ve hře po dvou bodech. V cíli pro USA zahájil hru Alex Cavallini a hrál dobře, když v noci zaznamenal působivých 31 zákroků.

tenis ve Francii

Pro ženy na obou stranách puku je tato série více než jen vítězství, prohra a přátelská soutěž. Jde o zviditelnění a také o možnost posléze růst a rozšiřovat tento sport.

Myslím, že je důležité, aby nás lidé sledovali při hraní a viděli úroveň talentu a zábavy, která tam je, Řekl Kessel mezinárodní série. Pochopili jsme, že potřebujeme pomoci získat místo, kde budeme hrát po celý rok, aby nás lidé mohli vidět více než pětkrát za rok. Série Rivalry je také úžasný způsob, jak spojit hokejové fanoušky všech věkových kategorií.

Bylo úžasné vidět všechny fanoušky a mladé dívky a všechny chorály z USA. Kdykoli si můžeme zahrát na domácí půdě, je to vždy zábava, Řekl Keller .

Zatímco Spojené státy. ženy vyhrály první letošní zápas série, Kanada loni vyhrála vůbec první díl série Rivalry, když to byly pouhé tři hry, 2: 1.


Populární Problémy

Roger Federer rozeslal zprávu mladým hráčům, kteří včera vystudovali akademii Rafa Nadala. Dvacetinásobný Grand Slam zdůraznil důležitost tvrdé práce, aby se stal úspěšným tenistou.

Jak vytrhávat plevele. Trhání plevele je každodenní činností většiny zahradníků. Můžete vyzkoušet všechny druhy věcí, abyste zabránili plevelům, jako je mulčování nebo používání krycích plodin. Nakonec budete muset vytrhnout plevel z ...

Zde je návod, jak sledovat novou sérii Showtime „On Becoming a God in Central Florida“ online bez kabelu.

Jak podávat irský sodový chléb. Irský sodový chléb je vydatná, lahodná pečená pochoutka, kterou si obvykle vychutnáte kolem dne svatého Patrika. Tento snadno připravitelný chléb si však můžete vychutnat po celý rok na snídani, oběd nebo večeři! Irská soda ...

Byla to Naomi Osaka, která držela nervy v bitvě 20letých ve finále Indian Wells Masters.

Jak zlepšit rutinu studia cvičením. Studium a absolvování vašich hodin může být obtížné a najít efektivní způsoby studia se může zdát nemožné. Nedávné studie nalezly silné vazby mezi kognitivními funkcemi, vybavováním paměti, ...