Novak Djokovic odhaluje, že Hugo Dellien řekl po svém zápase v Tokiu 1 'opravdu pěkná' slova, potvrzuje, že si později vyměnili košile

Novák Djokovic

Novák Djokovic

Novak Djokovic zahájil kampaň v Tokiu na olympiádě v roce 2021 skvěle a v sobotu v prvním kole pohodlně porazil bolivijského Huga Delliena.Djokovič měl průběh po celou dobu pod kontrolou, když v prvním setu dvakrát zlomil svého bolivijského protivníka, aby vyhrál 6-2. Druhá sada sledovala podobný vzorec, jako světová jednička přerušila Delliena ještě dvakrát, aby dokončila vítězství 6-2, 6-2.Zatímco kořist z vítězství připadla Djokovicovi, Dellien svou zemi na světové scéně pyšnil. Ve skutečnosti byl Bolivijčan z té příležitosti tak zdrcen, že nakonec na konci zápasu požádal Djokoviče o tričko.

Dellien dokonce promluvil pár slov s Djokovičem ve španělštině a nechal světovou jedničku vědět, že čelit mu byl jedním z největších okamžiků jeho života. Chat mezi Novakem Djokovičem a Hugem Dellienem můžete slyšet v níže uvedeném tweetu:tenisové rakety nebo rakety

Novák Djokovic později potvrzeno srbskému tisku že si v šatně vyměnil košile s Hugem Dellienem. Čtyřiatřicetiletý muž také prozradil, že na něj byl Dellien opravdu milý, když se pozdravili na síti.

13letý tenista
'Řekl mi na síti pár opravdu pěkných věcí,' řekl Novak Djokovič srbskému tisku.

Výměna triček je způsob, jak mohou hráči navzájem projevovat vzájemný respekt. Novak Djokovic to nedělá poprvé; Srb také před několika lety vyměnil košile s Nikolayem Davydenkem a Carlosem Berlocqem.Hugo Dellien později zveřejnil na svém Twitteru obrázek, na kterém je tričko, které mu dal Novak Djokovic. Obraz doprovázel nápisem „Nejkrásnější vzpomínka na můj život“.„Nechápu, proč neposouvají začátek prvních zápasů nahoru“ - Novak Djokovič o brutálních podmínkách v Tokiu

Novák Djokovic

Novák Djokovic

Novak Djokovic také vyjádřil své myšlenky o podmínkách v Ariake Tennis Parku, kde se tenisová událost koná na olympijských hrách v Tokiu. Srb se ptal, proč organizátoři nezačínají se zápasy o něco dříve, z čehož vyplývá, že je těžké se vypořádat s odpoledním vedrem.

'Nechápu, proč neposunuli začátek prvních zápasů nahoru,' řekl Djokovič.

Novak Djokovič také ušetřil pár slov svému krajanovi Damiru Mikecovi, který na hrách získal stříbrnou medaili ve finále mužů ve vzduchové pistoli.

„Fantastická zpráva! Každý den musel brzy odcházet na trénink, střelecká tělocvična je velmi daleko, a tak jsme si dělali legraci, že s námi nemůže chodit, “řekl Novak Djokovic.

Populární Problémy

Jak rychle tónovat zadek. Kdo by nechtěl tónovaný zadek? Vylepšení zad je opravdu jednoduché. Zadek je v podstatě jen další sval, takže je lze cílit a posilovat. Několik klíčových cvičení zpevní váš zadek rychle ...

Dillí se na konci ostře zpochybňované remízy podařilo stáhnout Bombaj.

The Chiefs and Browns se sejdou v nedělním zápase divizního kola AFC. Zde je návod, jak můžete sledovat hru, pokud nemáte kabel.

Zde je návod, jak sledovat každý fotbalový zápas v Kentucky naživo online bez kabelu v roce 2020.

Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat Cejudo vs Dillashaw, Hardy vs. Crowder a celou kartu UFC Fight Night Brooklyn online.

Roger Federer nedávno provedl videochat, kde hovořil o změnách v řadě raket Wilson Pro Staff řady RF97. Švýcar také prozradil, proč se po celá ta léta držel u Wilsona.