Jak se dívat na Best of Broadway 2020 NBC Special Online

POUZE JEDNA NOC: NEJLEPŠÍ Z BROADWAY - 2020 - Na snímku: Obsazení Jersey Boys

NBC POUZE JEDNA NOC: NEJLEPŠÍ Z BROADWAY - 2020 - Na snímku: Obsazení Jersey BoysV této prázdninové sezóně přichází do televize smetánka z Velké bílé cesty One Night Only: The Best of Broadway , vysílání ve čtvrtek 10. prosince ve 20 hodin ET/PT na NBC.Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat zde One Night Only: The Best of Broadway online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBC (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat One Night Only: The Best of Broadway živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .výuka základů tenisu

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televizeJakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat One Night Only: The Best of Broadway žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

pravidla raketbalu

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos NBC (živě na vybraných trzích) a 40 dalších televizních kanálů. Dodává se s 3denní zkušební verzí zdarma, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat One Night Only: The Best of Broadway živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

živý přenos orli vs seahawks

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled „One Night Only: The Best of Broadway“Hrát si

Tina Fey vám přináší nezapomenutelný hudební večer - One Night Only: The Best of Broadway Tina Fey pořádá hvězdnou noc, která představuje to nejlepší z Velké bílé cesty. Podívejte se na představení z Chicaga, Mean Girls, Jersey Boys a dalších v One Night Only: The Best of Broadway, vysílaném ve čtvrtek 10. prosince v 8/7c na NBC. Přihlaste se k odběru Více: bit.ly/NBCSub Stream na Peacocku: bit.ly/StreamPeacock NBC ON SOCIAL: YouTube: youtube.com/nbc… 2020-12-03T20: 33: 02Z

Moderuje herečka/spisovatelka Tina Fey, která získala cenu Emmy a byla nominována na Tony One Night Only: The Best of Broadway , noc brilantní hudby oslavující odolnou broadwayskou komunitu. Představí představení ze špičkových přehlídek minulosti i současnosti na Broadwayi po dobu dvou hodin oslav a komunity.

Podle tiskové zprávy NBC:

Několik nejlepších broadwayských show se ujme ulicemi New Yorku se speciálními výkony od obsazení Ain’t Too Proud - The Life and Times of The Temptations, Chicago, Jagged Little Pill, Diana: The Musical, Jersey Boys, Mean Girls, Rent a vzhled podle obsazení Harry Potter a prokleté dítě.

Noc bude také předvádět speciální plíživé vrcholy na broadwayských show, které přijdou v roce 2021.

sledujte světovou sérii online zdarma živě

One Night Only: The Best of Broadway vystoupí Kelly Clarkson, Brett Eldredge, Patti LaBelle a vystoupí Annaleigh Ashford, Lance Bass, Kristen Bell, Ron Cephas Jones, Jesse Tyler Ferguson, Peter Gallagher, Josh Groban, Jake Gyllenhaal, Sean Hayes, Nathan Lane, Camryn Manheim, Alanis Morissette, Jerry O'Connell, Leslie Odom Jr., Billy Porter, John Stamos, Aaron Tveit, Blair Underwood, Vanessa Williams, Susan Kelechi Watson a další.

Během přehlídky mohou být poskytnuty dary na pomoc při zajišťování potravin, léků, zdravotní péče a finančního asistenta těm v broadwayské komunitě, kteří letos bojují během pandemie COVID-19, protože globální vypnutí ohrožuje jejich živobytí.

Společnost Broadway Cares/Equity Fights AIDS již více než 25 let pomáhá podporovat a posilovat bezpečnostní síť sociálních služeb Actors Fund, která umožňuje tisícům v zábavním průmyslu přijímat léky na záchranu života, zdravotní péči, výživná jídla, poradenství a nouzové finanční prostředky. pomoc, říká tisková zpráva.

NBCUniversal také přispívá do fondu. Další informace naleznete na adrese broadwaycares.org/help2020 .

One Night Only: The Best of Broadway vysílá ve čtvrtek 10. prosince ve 20 hodin ET/PT na NBC.


Populární Problémy

Pokud se chcete pobavit, musíte se dostat do správného myšlení a využít každou příležitost pro dobrý čas. Pokud jste uvolněni a nebojíte se být trochu hloupí, můžete se bavit téměř kdekoli, ať už jste na večírku nebo ...

Zde jsou všechny podrobnosti o tom, jak dnes večer sledovat online radnici Bernieho Sanderse z Fox News.

Kdo s největší pravděpodobností zpochybní dominanci Velké 3 v novém desetiletí?

Tiger Woods hledá historii v posledním kole mistrovství Zozo. Zde je návod, jak sledovat závěr turnaje online bez kabelu.

Agnieszka Radwanska, která během své kariéry získala 20 titulů WTA, si ve svých 29 letech stanovila čas na svou tenisovou kariéru.