Jak sledovat VCU vs UMass Basketball online bez kabeluGetty VCU postupuje Marcus Santos-Silva a Issac Vann.

Basketbalové mužstvo UMass Minutemen bude ve středu hostit VCU Rams ve hře Atlantic 10.

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (čas zahájení 19:00 ET) se bude vysílat lokálně na MASN a NESN+, ale pokud tyto kanály nemáte, kdokoli v USA může sledovat VCU vs UMass naživo na ESPN+ :

Získejte ESPN+

jak se rychle zbavit tenisového lokte

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má v této sezóně exkluzivní pokrytí více než 1 500 univerzitních basketbalových her (včetně mnoha her A-10), plus další živé sporty každý den, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah ( video i písemně) vše za 4,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent.

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, pak můžete VCU vs UMass sledovat živě na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xboxu Jedno nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled VCU vs UMass

Berani v pátek utrpěli čtvrtou porážku za sebou, když na cestě spadli na Saint Louis Billikens 80: 62, aby v sezóně sklouzli na 17: 10 a v konferenčním zápase 7: 7.

Nesedím a pláču, řekl hlavní trenér VCU Mike Rhoades WRIC . Nesedím a nestěžuji si. Nesedím a nevymlouvám se, protože vás to stále nepřekonává.

Velký muž Marcus Santos-Silva vedl VCU s 11 body a 6 doskoky, čímž přidal 3 bloky, které jsou na úrovni hry.

Strážný Marcus Evans, který v loňském roce vedl tým ve bodování, zaznamenal jen jeden bod poté, co minul předchozí dva zápasy týmu s nemocným kolenem. Ve třech soutěžích minul posledních 10 pokusů o branku.

Evans utrpěl zranění kolena pozdě v sezóně 2018-19. V letošním roce má průměr 23,8 minuty na zápas po přihlášení 26,8 na soutěž po celou sezónu.

Musíme ho dostat lépe. Zkoušel. Rhoades o Evanse podle WRIC rehabilitoval, aby se dostal zpět na kurt. Ale pak ve hře je to jen to, že má problém odstrčit. Má potíže se změnou směru.

O posledních pěti zápasech Minutemen rozhodly jednociferné deficity. Vyhráli tři z nich, včetně posledních dvou.

V sobotu překonali Fordham Rams 57–49 na silnici, aby se zlepšili na 12–15 celkově a 6–8 při hře A-10. UMass ve druhém poločase běžel 20-8, aby se ujal vedení 52-42 a zbývaly tři a půl minuty.

Začali jsme dobře, vstali jsme 4: 0 a cítil jsem, že naše úsilí se poté trochu snížilo, řekl hlavní trenér Minutemen Matt McCall. The Massachusetts Daily Collegian . To je vše, o čem jsme stále mluvili během časových limitů: toto je grind. Nazýval jsem to psychologickou válkou celý týden a nemůžete se v žádném okamžiku nechat rozptýlit. Ve druhém poločase proběhne běh, který nám tuto hru vyhraje, a přesně to se stalo.

Center UMass Tre Mitchell vedl všechny účastníky s 15 body a 19 doskoky, přestože z pole vystřelil pouhých 5 z 21. Útočník Samba Diallo přišel se 3 body a 14 doskoky. Strážný Carl Pierre přidal 13 bodů a 4 desky.

To byl každý, řekl McCall, podle The Massachusetts Daily Collegian. Myslel jsem, že Samba Diallo je dnes skvělý, jde na 14 [bodů] a osm [doskoků], krádež a namočení, které měl, byla obrovská hra. Přivedl tam Carla brzy, podíval se na něj, chybí mu pár, o kterých jsem si jistý, že se chce vrátit, ale také vytvořil něco, co bylo pro nás velké, zvláště když jsme v první polovině bojovali tak ofenzivně.


Populární Problémy

Jak opravit bolestivé boty. Některé boty mohou být bolestivé, ale nemusí vždy. Než se podrobíte mučení bolavých, odřených a puchýřovitých nohou, vyzkoušejte některé z tipů a triků v tomto článku ....

Vychutnat si dokonalou sklenku Guinness není přirozené a chce to trochu cviku. Naštěstí se s trochou techniky může každý naučit, jak si vychutnat dokonalou sklenku tohoto klasického piva. Vyberte si správné sklo. I když se to může zdát ...

Heisman je plyometrické cvičení s vysokou intenzitou, které zlepšuje svalovou sílu a podporuje spalování tuků. Ve skutečnosti existuje několik variant tohoto cvičení, včetně základního Heismanu (také nazývaného „Airborne Heisman“), Double ...

Hledáte v sobotu živý přenos z Velké ceny IndyCar z Indianapolis? Zde je přehled toho, jak se dívat, i když nemáte kabel.

Federer a Nadal hráli ve své legendární rivalitě několik epických setkání a zde je pohled na 5 nejlepších z nich na Slams.

Váš průvodce sledováním Spider-Man: Animovaná série online-včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav, nejlepších sezón a epizod.