Jak sledovat Západní Virginii vs Texas Tech Basketball na ESPN PlusGetty

Basketbalový tým Texas Tech Red Raiders bude ve středu hostit č. 12 West Virginia Mountaineers ve hře Big 12.Hra (počáteční čas 20:00 ET) nebude nikde v televizi, ale kdokoli v USA to může sledovat živě na ESPN+ :Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Získejte ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má v této sezóně exkluzivní pokrytí více než 1 500 vysokoškolských basketbalových her (včetně mnoha her Big 12), plus další živé sporty každý den, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (oba video a písemně) vše za 4,99 $ měsíčně.Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent.Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete poté sledovat West Virginia vs Texas Tech naživo na svém počítači prostřednictvím ESPN.com, nebo na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4 , Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.
Západní Virginie vs Texas Tech Preview

The Mountaineers are 4-2 in conference play, sedí za Baylor Bears (6-0) and the Kansas Jayhawks (6-1). V sobotu si celkově polepšili na 16: 3, když doma porazili Missouri Tigers 74: 51 v soutěži Big 12/SEC Challenge.Vítězství přimělo hlavního trenéra Západní Virginie Boba Hugginse k remíze s Adolphem Ruppem na seznamu všech vítězství divize I na 876.

Můj táta je jedním z nejúspěšnějších trenérů v historii střední školy v Ohiu a říkali: „To bylo číslo vítězství“ a jeho odpověď vždy byla: „To jen znamená, že jsem starý,“ řekl Huggins podle Associated Press . Nikdy jsem se tím nechytil. Jsem více chycen ve věku 16-3 a potřebujeme mít 29-3.

Horolezci si během prvních osmi minut hry vytvořili náskok 20: 6, ale po zbytek poločasu se snažili skórovat a do poločasu měli výhodu 24: 23.

Dali jsme si s míčem pozor a uvolnili jsme ho, řekl Huggins 247Sporty . Prošli jsme pohyby a nehráli jsme s takovou intenzitou, jakou jsme potřebovali a normálně hrajeme.

Západní Virginie držela Mizzou na mizerných střelbách 15 z 53 (28,3%) z pole a 7 z 26 (26,9%) na dálku, což pomohlo Tygrům k 16 obratům.

Horolezci stráží Jermaine Haley a Miles McBride zaznamenali 15 kusů za vedení týmu. Haley šla 4 z 7 z pole a 6 z 6 z čáry volného hodu, přidala 9 doskoků a 3 kradené hry. McBride sestoupil z lavičky, aby z podlahy vystřelil 7 z 11.

Jermaine je tvrdý zápas pro prakticky kohokoli, proti komu hrajeme, řekl Huggins, na 247Sports. Je to legitimní 6 stop-7. Ovládá míč. Dokáže přihrát míč. Může hrát zády ke koši.

Red Raiders minulý týden dvakrát prohráli, aby vyklouzli z top 25. AP. Poté se umístili na 18. místě a 28. ledna podlehli TCU Horned Frogs 65-54 na silnici, aby ve hře Big 12 klesli na 3-3. O čtyři dny později utrpěli tehdejší č. Porážku 76: 74 za prodloužení. 15 Kentucky Wildcats v Big 12/SEC Challenge, klesající na 12-7 v sezóně.

Texas Tech ve druhém poločase proti Kentucky zaostal o 10. Strážce Kyler Edwards vedl Red Raiders s 18 body, střílel 7 z 13 z pole a chytil 7 doskoků.

Nejde nám o morální vítězství, řekl trenér Texas Tech Chris Beard AP . Ještě před pár měsíci jsme hráli o mistrovství republiky. Očekávali jsme, že zápas vyhrajeme, ale gratulujeme Kentuckymu, který hrál hodně vyrovnaně, byli agresivnějším týmem v prodloužení.


Populární Problémy

Jak cvičit s poraněním kolena. Náhlé poranění kolena může narušit rutinu vašeho tréninku, ale naštěstí existuje mnoho způsobů, jak můžete zůstat ve formě, zatímco čekáte, až se vaše zranění uzdraví. Klíčem je soustředit se na cvičení, která ...

Šestinásobný hlavní vítěz Boris Becker zpochybnil postavení Rogera Federera mezi některými minulými velikány, navzdory jeho pozoruhodnému trofejnímu zátahu.

Ať už zkoušíte divadelní hru, televizní pořad nebo film, správné oblečení je důležitou součástí dobrého prvního dojmu. Výběr oblečení může být skličující úkol, zvláště pokud vám castingová posádka nedala žádné ...

Alabama se v pondělí večer setkává se státem Ohio v národním šampionátu univerzitního fotbalu. Zde je návod, jak sledovat bezplatný přímý přenos ze hry.

John Isner drží rekord v nejrychlejším podání v historii mužského tenisu. ATP nerozpozná rychlost podání v turnajích Challenger, takže Sam Groth postrádá šanci.