Jak vyrobit kostým netopýra

Pokud potřebujete rychlý a snadný kostým na noc, už nehledejte! Kostýmy netopýrů jsou snadno přizpůsobitelné a vhodné pro všechny věkové kategorie. Vše, co potřebujete, je rychlý výlet do místního řemeslného obchodu a trochu tuku na lokty.sledujte bet awards 2018 online zdarma

Metoda 1 ze 3: Výroba outfitu

 1. 1 Shromážděte své zásoby. Budete potřebovat černou košili s dlouhým rukávem, černé kalhoty, dlouhý kus černé plsti na křídla a horké lepidlo nebo šicí potřeby. Chcete -li zjistit, jak moc se cítíte, změřte se od zápěstí k zápěstí s nataženýma rukama. Dále změřte vzdálenost od horní části zad k pasu. Pomocí těchto měření vyberte obdélníkový kus plsti.
  • Pokud si chcete udělat ženštější kostým netopýra, použijte místo košile a kalhot šaty s dlouhým rukávem.
  • Plst najdete ve většině obchodů s řemeslnými potřebami. Pokud použijete jiný druh látky, budete muset k připevnění křídel použít šicí sadu.
 2. 2 Vyřízněte zubaté hrany v plsti. Nejprve přeložte plst na polovinu podélně. Dále odřízněte spodní okraj masky do zubatého netopýřího křídla. Zubatý okraj by měl být delší u středového záhybu a kratší u okrajů. Po rozložení bude látka připomínat dlouhý trojúhelník.
  • Chcete -li jít na roztomilý vzhled, ořízněte okraje do vroubkovaného vzoru místo zubatého bleskového vzoru.
 3. 3 Vycentrujte tkaninu křídla na košili nebo šatech. Položte košili nebo se oblékněte naplocho na pracovní plochu. Roztáhněte rukávy a vytvořte přímku od zápěstí k zápěstí. Křídlovou látku položte na košili tak, aby dlouhá strana trojúhelníku spočívala na ramenou a pažích. Vycentrujte látku tak, aby špičky křídel dosáhly na každé zápěstí.
  • Pokud máte obavy z posunu křídel, zajistěte látku rovnými kolíky. Rovné kolíky najdete ve většině souprav na dodávky šití.
 4. 4 Látku přilepte nebo přišijte. Naneste malý kruh lepidla mezi lopatky košile nebo šatů. Zatlačte křídlovou látku na lepidlo. Poté na každé zápěstí naneste kruh lepidla a zatlačte do nich konce křídel. Jakmile lepidlo vychladne, kostým je připraven k nošení.
  • Pokud na tkaninu křídla nepoužíváte plsť, musíte křídla přišít.Přidejte několik stehůkde byste normálně používali lepidlo.
 5. 5 Sestavte oblečení. Opatrně si oblékněte okřídlenou košili, kalhoty a černé boty. Pokud jste použili šaty, oblékněte si je a spojte je s roztomilými černými botami. Pokud jste vyrobili papírovou masku, pevně ji přivažte kolem hlavy.
  • Pokud nechcete, nemusíte nosit masku. Místo toho si pořiďte uši černé kočky, které připomínají netopýří uši nebonoste barvu na obličej.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Výroba masky z papírové hmoty

 1. 1 Shromážděte své zásoby. Budete potřebovat pět nebo šest stop dlouhé hliníkové fólie, několik listů novin roztržených na pásy o rozměrech jeden palec na šest palců, akrylová barva, štětce, nůžky, stuha nebo velká gumička, šálek mouky, šálek voda, mísa a lžíce.
  • Většina netopýřích masek používá černou barvu na „srst“, bílou barvu na oči a červenou barvu na ústa. Klidně však buďte kreativní!
  • Fólii můžete změřit z role nebo zakoupit jednotlivé listy fólie v obchodě s potřebami na pečení.
 2. 2 Vytvořte pastu z papírové hmoty. Přidejte šálek květiny a šálek vody do mísy. Dobře promíchejte, abyste odstranili všechny hrudky. Směs by měla mít konzistenci lepidla. Pokud je příliš řídké, přidejte trochu mouky. Pokud je příliš hustý, přidejte trochu vody.
  • Pokud se vám nechce míchat vlastní lepidlo, můžete si v obchodě s řemeslnými potřebami koupit netoxickou čistou papírovou pastu.
 3. 3 Vytvořte fóliovou formu. Každý list fólie mírně pokrčte. Dále položte listy fólie na sebe. Přitlačte vrstvy fólie na obličej a pomocí prstů načrtněte všechny hlavní rysy obličeje. Zvláštní pozornost věnujte oblastem kolem nosu, kostí obočí, očí a brady.
  • Čím více detailů do formy vtlačíte, tím lépe maska ​​padne vaší tváři.
  • Pokud se vám forma zdá křehká, jemně ji nacpejte novinami, aby si udržela tvar.
 4. 4 Formu zakryjte papírem. Nejprve ponořte proužek novin do lepidla, dokud není zcela nasycený. Z hrotu opatrně vymačkejte přebytečné lepidlo. Dále položte pás novin na masku. Tento krok opakujte a masku zcela zakryjte proužky novin.
  • Pokud chcete do masky přidat uši, složte kousky mokrých novin do trojúhelníků a připevněte je k horní části masky. Tyto trojúhelníky zaschnou déle.
 5. 5 Přidejte pět vrstev papírové hmoty. Před přidáním další vrstvy nechte každou vrstvu zaschnout. Jakmile pátá vrstva zcela zaschne, jemně zatlačte na masku, abyste otestovali pevnost. Pokud si myslíte, že je maska ​​příliš tenká, přidejte další vrstvu papírové hmoty a znovu ji vyzkoušejte.
  • Pokud přidáte vrstvu papírové hmoty před zaschnutím předchozí vrstvy, bude vaše maska ​​schnout dvakrát déle.
 6. 6 Namalujte si masku. Malujte od světlé po tmavou, nechejte barvu zaschnout mezi každou vrstvou. Pokud má vaše maska ​​například velké oči a špičaté zuby, namalujte nejprve oči a zuby, potom červená ústa a jako poslední černou srst. Jinak se světlejší barva smíchá s tmavší barvou a vytvoří nepořádek šedých a růžových.
  • Akrylová barva je rozpustná ve vodě. Pokud tedy máte pouze jeden štětec, můžete jej mezi barvami namočit do vody, aby se barva vyčistila.
  • Vyvarujte se používání olejových barev a jiných typů nátěrů, jejichž schnutí trvá dlouho. Jinak budete na svou masku místo několika hodin čekat několik dní.
 7. 7 Odřízněte a ořízněte masku. Ostrými nebo tužkou označte otvory v ústech a očích a poté je vystřihněte nůžkami. Pokud si nejste jisti, kam umístit otvory, noste masku a pečlivě označte oblasti, které chcete oříznout. Pokud je vaše maska ​​nerovná, úhledně ořízněte okraje masky.
  • Většina lidí řeže malé kruhy v oblasti očí, aby viděla skrz, a tenkou štěrbinu v oblasti úst, aby promluvila.
  • Pokud máte potíže s řezáním malých ploch nůžkami, použijte místo toho hobby nůž. Tyto nože lze nalézt ve většině obchodů s řemeslnými potřebami.
 8. 8 Připojte masku k hlavě. Vyřízněte dva otvory po stranách masky. Dále provlékněte touto oblastí stuhu nebo velkou gumičku. Nasaďte si masku na obličej a pevně stáhněte stužku nebo gumičku. Maska by měla spočívat pevně, ale pohodlně.
  • Pokud máte dlouhé vlasy, použijte místo gumičky stužku. Gumové pásky mohou způsobit poškození vlasů.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Přizpůsobení kostýmu

 1. 1 Noste ďábelskou barvu na obličej. Pokud nechcete nosit masku, zvažte místo toho barvu na obličej. Nejprve pokryjte kůži tenkou vrstvou bílé barvy, abyste vypadali jako démon. Dále namalujte kolem očí šedé kruhy. Pomocí černé barvy obkreslete „tesáky“ na vašich rtech. Dokončete vzhled malováním rtů na černo.
  • Místo malování na ně noste plastové tesáky, abyste získali ještě strašidelnější efekt.
  • Přidejte řasenku a červenou rtěnku, abyste se stali roztomilým nebo sexy netopýrem.
 2. 2 Použijte rekvizity k oblečení pro netopýry. Navštivte místní obchod s halloweenskými potřebami nebo obchod s kostýmy a kupte si zajímavé rekvizity pro netopýry. Pokud například plánujete nosit šaty ke svému kostýmu, kupte si černé punčocháče s pavučinkou. Pokud si nechcete vyrobit masku, ale přesto ji chcete nosit, kupte si děsivou netopýří masku.
  • Mnoho obchodů s halloweenskými potřebami je sezónních, otevírá se v srpnu a zavírá se po Halloweenu.
 3. 3 Přidejte křídla netopýrů ozdoby. Pokud vyrábíte kostým pro dítě, přidejte jiskry na okraj netopýřích křídel pomocí řemeslného lepidla. Pokud chcete přidat netopýří křídla odvážné barevné vzory,malovat látkus barevnou barvou na textil.
  • Pokud rádi šijete, zvažte ušití černé kožešiny na vršek netopýřích křídel pro realistický nádech.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak to mohu udělat, aniž bych to nalepil/přišil na košili? Chci to použít znovu po Halloweenu. Můžete použít špendlíky, i když nemusí držet stejně dobře jako lepidlo nebo stehy.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • černou košili s dlouhým rukávem a černými kalhotami NEBO černé šaty s dlouhým rukávem
 • černá plsť pro křídla
 • horké lepidlo a horkou lepicí pistoli
 • šicí potřeby (volitelně)
 • hliníková fólie
 • proužky novin
 • šálek mouky
 • šálek vody
 • míchací mísa
 • lžíce
 • černá, červená a bílá akrylová barva
 • štětce
 • nůžky
 • stuhou nebo velkou gumičkou

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Nikdy nenechávejte děti bez dozoru kolem horkých lepicích pistolí.
reklama

Populární Problémy

Jak rehabilitovat vyvrtnuté kotník. Ať už jste sportovec nebo jen aktivní, vymknutý kotník je bolest - a chcete se vrátit ke svým běžným aktivitám! Rehabilitace vymknutého kotníku vyžaduje určitý čas a trpělivost, ale se správným ...

Andy Murray a Rafael Nadal mají na trávě působivé výsledky, ale názory se rozcházejí v tom, kdo mezi nimi je lepší. Chcete -li zjistit, kdo z těchto dvou byl lepším hráčem na trávě, je třeba bližší pohled na statistiky.Video: Úžasné tenisové triky

Jak používat akupresuru k vyvolání porodu. Mnoho žen chce přirozeně vyvolat porod. Použití akupresurních bodů je jednou z metod, která může pomoci nastartovat nebo urychlit porod. Zastánci akupresury jako indukční pomůcky věří, že funguje tak, že povzbuzuje ...

The Blues and Avalanche otevírají sezonu 2021 NHL zápasem ve středu večer. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos hry bez kabelu.Jak dosáhnout homerunu. Vyrazit jednoho z parku je snem každého těsta. Přináší slávu vašeho týmu a zaručený běh, domácí běhy jsou nejen vzrušující, ale obrovská část přestupku jakéhokoli baseballového nebo softbalového týmu. Houpání pro ploty ...