10 nejlepších tenisových raket, které si můžete zakoupit hned teď

Nejlepší tenisové rakety, které si můžete zakoupit hned teď

Head raketa byla založena v roce 1950, aby poskytla jednu z nejlepších tenisových raket na světě. Stala se úspěšnou značkou tenisových raket, když ji v 90. letech začali používat slavní hráči jako Andre Agassi a Steffi Graf. Dříve Arthur Ashe během svého období také používal tenisové rakety Head.

Nejlepší tenisové rakety, které si můžete zakoupit hned teď

Head pochází z USA a sídlí v místech jako Rakousko, Amsterdam, Nizozemsko a Kennelbach. Head byla první společností, která vyráběla kovové tenisové rakety nadměrných velikostí. V poslední době používají rakety Head známí hráči jako Andy Murray, Maria Sharapova a Novak Djokovic. Později Head vyvinul badmintonové rakety, squashové rakety, tenisové míčky, tenisové oblečení a mnoho dalších.

Společnost Head se stala společností svého druhu, když vyrobila první tenisové rakety z titanu a grafitu na světě. To ve skutečnosti umožnilo ostatním společnostem přijmout technologii. Ty se ukázaly jako nejlepší tenisové rakety Head všech dob. Head je vždy známý svou silou, inovací a technologiemi v tenisových raketách.

Head také dává hráčům různé druhy náramků, tenisových tašek, rukojetí, klobouků, hledí, obuvi, výpletů raket a všeho dalšího tenisového vybavení. Head má nádherné motto, které říká: „Vynikající výkon díky vynikající technologii“. Byla to jedna z prvních společností, které provedly revoluci v dřevěných raketách v moderní plastové nebo kovové rakety. Dnes připravte různé možnosti, ze kterých si mohou tenisté vybrat.

Head nabízí rakety Prestige Tennis, rakety Speed ​​Tennis, rakety Radical Tennis, rakety Instinct Tennis a rakety Extreme Tennis. Každá raketa od Head je navržena tak, aby zesílila energii, nadšení a eleganci. Head pokračuje ve poskytování nových technologií a inovativních nápadů ve všech tenisových požadavcích. Mnoho hráčů světové třídy považuje Head za dokonalého sponzora tenisových raket.

Zde jsou nejlepší tenisové rakety Head, které byste si mohli přednostně koupit hned teď.

1. Tenisová raketa Head Ti.S6

Tenisová raketa Head Ti.S6 je úžasná kombinace síly a je lehká. Disponuje technologií ShockStop, která vám během hraní zabrání v vibracích.

Tenisová raketa Head Ti.S6

Tenisová raketa Head Ti.S6

To je nejlepší tenisové rakety Head pro začátečníky a mírně pokročilé hráče. Díky technologii uchopení SofTac nabízí skvělý úchop. Tato raketa hráče neunavuje. Pevný úchop a nízká hmotnost umožňují volný pohyb na kurtu.

Koupit zde

2. Tenisová raketa Head Graphene Touch Prestige Pro

Toto je speciálně navrženo pro profesionální a zkušené tenisty. Jedná se o rámovou raketu z kolekce Head's Prestige. Ke splnění požadavků profesionálního hráče využívá pokročilou technologii.

Head Graphene Touch Prestige ProÂ

Head Graphene Touch Prestige Pro

Kolekce Prestige je nejznámější díky preciznosti dané hráči. Hráči se s touto raketou rychle přizpůsobí na kurtech. Profesionální hráči mají během zápasů velkou agresi a to bude ono nejlepší tenisová raketa Head pro ně.

Koupit zde

3. Tenisová raketa Head Graphene 360 ​​Speed ​​Lite

Head Graphene 360 ​​Speed ​​Lite je nejlehčí raketa z rychlostních raket Head. Jedná se o standardní raketu pro každého tenistu. Snadno vyhovuje začátečníkům a mírně pokročilým, což jim dává velkou důvěru v soudy.

Head Graphene 360 ​​Speed ​​Lite

Head Graphene 360 ​​Speed ​​Lite

Tato raketa je uživatelsky přívětivá a je skvělým společníkem pro hráče, kteří chtějí zlepšit své tenisové dovednosti. To umožňuje dobré zrychlení a ovládání. Lehký umožňuje hráčům pohyb s velkou lehkostí.

staré tenisové rakety na prodej

Koupit zde

4. Tenisová raketa Head Graphene Touch Radical Lite

Tuto raketu schválil Andy Murray a je jednou z nejvšestrannějších raket všech dob. Tento tenisová raketa z kolekce Radial Head je nejlepší tenisová raketa pro začátečníky.

Head Graphene Touch Radical Lite

Head Graphene Touch Radical Lite

Tuto raketu schválil Andy Murray a je jednou z nejvšestrannějších raket všech dob. Tento tenisová raketa z kolekce Radial Head je nejlepší tenisová raketa pro začátečníky.

Koupit zde

5. Tenisová raketa Head Graphene Touch Instinct MP

Tato verze MP je jednou z nejnovějších revizí aplikace Head tenisové rakety . Je velmi těžký a navržený speciálně pro hráče, kteří mají rádi větší váhu. To bude plnit svůj účel naplno poskytováním neustálé podpory hráčově ruce.

Head Graphene Touch Instinct MP

Head Graphene Touch Instinct MP

Tato verze raket Instinct Head má konkurenční velikost hlavy pro přesnost. To má dobrou stabilitu spolu s dobrou hmotností, která zajišťuje nejlepší záběry pokaždé na tenisových kurtech. Jedná se o jednu z předních raket rakety verze Instinct od společnosti Head.

6. Tenisová raketa Head Graphene Touch Radical Pro

Touch Radical Pro od Head je také schválen velmi talentovaným Andy Murrayem. Díky tomu je zcela nová technologie Graphene jednou z nejlepší tenisové rakety Head.

Head Graphene Touch Radical Pro

Head Graphene Touch Radical Pro

Je pohodlné používat na kurtech jakýmikoli středně pokročilými nebo pokročilými hráči. Tato raketa dává hráči pevný pocit přesnosti a nejvyšší kontroly. Díky vynikajícímu ovládání se hráč dobře pohybuje.

Koupit zde

7. Tenisová raketa Head Graphene Extreme Pro

Toto je nejlepší raketa ze série Extreme od Head. Je to raketa se širokými paprsky, která poskytuje maximální pevnost. Dalším skvělým přírůstkem je vynikající potenciál roztočení.

Head Graphene Extreme Pro

Head Graphene Extreme Pro

Tím je zajištěno, že hráč odolá jakékoli síle míče. Jedná se o lehký design, který udržuje rovnováhu mezi rychlostí, silou a agresivitou. Tato raketa, speciálně navržená pro profesionální tenisty, jim přináší naprosté uspokojení.

Koupit zde

8. Tenisová raketa Head MicroGel Radical Racquet

Jedná se o nádherný produkt od společnosti Head exkluzivně pro juniorské tenisty. Mladí začínající hráči získávají působivou stabilitu a sílu. Začínajícím hráčům prospěje lehkost, která vyžaduje jen menší úsilí.

Radikální raketa Head MicroGel

Radikální raketa Head MicroGel

Technologie MicroGel, která používá silikonový materiál, snižuje tlak na nové hráče. Tato raketa Radical je nejlepší tenisové rakety Head vytvořeno pro juniorské hráče. To jim umožňuje zlepšit své dovednosti a stát se skvělými budoucími tenisovými profesionály.

Koupit zde

9. Tenisová raketa Head Radical Oversize

Tuto úžasnou raketu Radical Head hrdě schválil Andre Agassi. To bylo během příchodu Radikální linie Headem.

Radikální nadměrná velikost hlavy

Radikální nadměrná velikost hlavy

Od té doby si tuto raketu oblíbilo mnoho hráčů a následovníků legendárního Agassiho. Tato verze je určena pro moderní hráče tenisu. Toho mohou využít pokročilí útočníci a hráči míčů. Standardní velikost a kosmetika pro čmeláky jsou jejich slavným vrcholem tenisové rakety.

10. Tenisová raketa Head Graphene 360 ​​Speed ​​Pro

Série Speed tenisové rakety je známo, že poskytují dobré pohyby paží bez únavy. Je to stejná raketa, jakou používá hráč číslo jedna Novak Djokovic.

Head Graphene 360 ​​Speed ​​Pro

Head Graphene 360 ​​Speed ​​Pro

Toto je navrženo tak, aby poskytovalo mimořádnou kontrolu a přesnost. Tento zcela nový Speed ​​Pro je aktualizován s větší stabilitou a výkonem. Díky tomu jsou hráči sebevědomí a dávají dobrou sílu.

Koupit zde

Toto jsou nejlepší návrhy raket Head, které lze nyní zakoupit. Hlava Tenisové rakety jsou nejdůvěryhodnější rakety všech profesionálních a mladých tenistů. Různé série raket Head byly upraveny a vyvinuty tak, aby zlepšovaly tenisové dovednosti každého hráče. Jsou navrženy tak, aby omezovaly zbytečné vibrační rázy.

Většina raket je lehkých a pevných. Inovativní materiály a technologické úpravy společnosti Head jsou pro hráče jedinečné. V každém modelu jsou na výběr různé barevné varianty. Díky všestranné povaze raket Head jsou pro tenisty naprosto atraktivní nákup. Mladí hráči mohli být hrdí na to, že tyto rakety kdysi schválilo mnoho úspěšných hráčů tenisové historie.

Populární Problémy

Pokud nemáte kabel, streamujte Good Eats: Reloaded season 2 online.

Jak předcházet akné při sportu. Cvičení a sportování může často způsobit akné kvůli nedostatečné cirkulaci vzduchu na kůži, špatným hygienickým návykům a nadměrnému tření pokožky způsobenému různými druhy sportovního vybavení. Nejlepší...

Bench dip je cvičení se střední intenzitou, které využívá vlastní tělesnou hmotnost k posílení tricepsu. Lavičkové poklesy se poměrně snadno učí a lze je provádět téměř kdekoli, což z nich činí skvělé cvičení pro milovníky domácího cvičení. Být...

Podívejme se na hráče, kteří se kvalifikovali, a na ty, kteří mají šanci kvalifikovat se do finále.

„Grant“, nový dokumentární seriál History Channel o Ulysses S. Grantovi, má premiéru v pondělí večer. Pokud nemáte kabel, podívejte se, jak jej sledovat online zdarma.

Roger Federer se rozhodl vstoupit v březnu do Dubaj Duty Free Tennis Championships. Půjde o druhý turnaj Federerova očekávaného návratu na turné ATP.