Jak sledovat Westminster Dog Show 2020 online bez kabelu

144. výstava psů Westminster Kennel Club 2020

Getty ImagesZnovu je čas pojmenovat Best in Show canine pro rok 2020, když se 144. výstava psů Westminster Kennel Club Show vysílá v hlavním vysílacím čase v pondělí 10. února a v úterý 11. února na Fox Sports 1, běží od 19 hodin. do 11 hodin ET.Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Fox Sports 1 a Westminster Dog Show na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových bezplatných živých televizních programů streamovací služby:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Fox Sports 1 je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

koupit pádla na stolní tenis

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Westminsterské výstavy psů na vašem počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu epizod a událostí na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když je nezaznamenáte.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Obsahují 45 až 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují Fox Sports 1. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verziJakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos výstavy Westminster Dog Show na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Sling TV

Balíček Sling TV Sling Blue je dodáván se 47 kanály, včetně Fox Sports 1. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s FS1, pokud plánujete dlouhodobé zachování:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete Westminster Dog Show sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

Hulu s živou televizí

Fox Sports 1 je součástí balení Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Westminsterské výstavy psů na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových pořadů a speciálních nabídek) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

tenisový míček pro terapii ramen

Náhled výstavy psů Westminster Kennel Club 2020Hrát si

West highland white teriéři | Posuzování plemene 2020 West highland white teriéři | Posuzování plemene 2020 2020-02-10T18: 56: 35 000Z

Na výstavě psů Westminster Kennel Club je každý rok posuzováno tolik psů, že slavnosti skutečně začaly v sobotu 8. února šampionátem schopností. Poté začala v neděli 9. února soutěž Best in Breed se skupinami ohařů a pastevců. Zde rozhodčí vybrali nejlepšího psa, který bude reprezentovat každé jednotlivé plemeno, než postoupí k hodnocení jako součást svých skupin.

Posuzování plemene pokračovalo v pondělí teriérskými, nesportovními a hračkářskými plemeny. V pondělí večer v hlavním vysílacím čase se do centra pozornosti dostanou skupiny ohařů, hraček, nesportovních a pasteveckých skupin. Rozhodčí pojmenuje Best in Group, což je pes, který bude v úterý večer pokračovat v soutěži Best in Show.

V úterní sestavě v hlavním vysílacím čase se představí sportovní, pracovní a teriérské skupiny, následovaná soutěží Best in Show. Vítězem v roce 2019 se stal King, drátěný foxteriér, což je plemeno, které vyhrálo Best in Show nejvícekrát ze všech plemen. King byl 15. drátěný foxteriér, který si domů odvezl titul.Hrát si

Dandie Dinmont teriéři | Posuzování plemene 2020 Dandie Dinmont teriéři | Posuzování plemene 2020 2020-02-10T19: 12: 37 000Z

Ve skutečnosti teriéři jako skupina obvykle dominují kategorii Best in Show. Za ta léta vyhrálo 47 vítězů ze skupiny teriérů, následovali sportovní (18), pracovní (15), hračkáři (11), nesportovní (11), ohaři (6) a pasení s pouhými třemi vítězstvími, v roce 2017 , 1987 a 1929.

Nově uznaným plemenem pro rok 2020 je azavak, lovecký pes z oblasti Západní Afriky v Mali, Nigeru a Burkině Faso. Tento chrt se také nazývá Tuareg Sloughi a je známý lovem gazel na Sahaře. Klub popisuje azavak jako štíhlého chrta a starodávného společníka kočovných kočovníků v poušti.

Na 144. soutěži se zúčastní přes 2600 psů z celých USA a celého světa. Zastoupeno je 204 plemen.

144. výstava psů Westminster Kennel Club se koná v pondělí 10. února a v úterý 11. února od 19 hodin. do 11 hodin ET na Fox Sports 1.


Populární Problémy

Noční děsy jsou jiné než běžné noční můry. Pokud zažíváte noční děsy, můžete během spánku mlátit, křičet nebo plakat. Noční děsy nejsou obvykle nebezpečné, ale mohou představovat hrozbu, pokud se pohybujete ve spánku. Jestli ty...

Analýza největších tenistů moderní doby.

V sázce je místo ve finále Wimbledonu, protože Halep a Svitolina o něj bojují v semifinále na SW 19 v 10. den mistrovství. .

Španělka ke svým 30. narozeninám byla silnější než Maria Šarapovová.