Jak sledovat, co děláme v Shadows online bez kabeluGetty

Na základě novozélandského hororového komediálního filmu stejného jména, Co děláme ve stínech je nový televizní seriál, který má premiéru ve středu 27. března ve 22 hodin. ET/PT na FX.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos FX na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení tak, že se zaregistrujete k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

FuboTV

FuboTV je služba streamování živého televizního vysílání bez kabelu, která vám umožní přístup k více než 85 kanálům, včetně FX. FX+, který vám poskytuje kompletní knihovnu FX na vyžádání bez reklam, je navíc k dispozici jako doplněk k balíčku hlavního kanálu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos z Co děláme ve stínech na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat pořad až tři dny po něm vysílá, i když to nezaznamenáte. Nebo pokud získáte FX+, všechny epizody budou automaticky přidány do knihovny na vyžádání.

Hulu s živou televizí

Kromě své rozsáhlé streamovací knihovny podobné Netflix nabízí Hulu nyní také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně FX.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Co děláme ve stínech na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s živou televizí také přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje epizody Co děláme ve stínech po vysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů : Všechny čtyři zahrnují FX.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos z Co děláme ve stínech na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.


Náhled „Co děláme ve stínech“

Tato nová verze Co děláme ve stínech je obecně stejný předpoklad jako populární stejnojmenný film z roku 2014, i když se místo přesunulo z Nového Zélandu na Staten Island, kde sledujeme novou skupinu upírů prostřednictvím mockumentárního stylu.

Fanoušci filmu budou pravděpodobně nervózní ze schopnosti přehlídky dostát filmu. To je obvykle případ, kdy se kultovní klasický film promění v televizní show. Ale tyto obavy by měly být většinou potlačeny přítomností Jemaine Clement ( Let Conchordů ) a Taika Waititi ( Thor: Ragnarok režisér), který napsal, režíroval a hrál v původním filmu.

Pilotní epizodu napsal Clement a režíroval ji Waitit, zatímco následující tři režíroval Clement. Dvojice neměla velký zájem opakovat své role z filmu, ale to neznamená, že nechtěli pokračovat ve světě, který vytvořili.

Nevadila nám myšlenka existence [televizní show], ale myšlenka, že to uděláme, byla jen spousta práce. Nemáme rádi práci, Řekl Waititi . Chvíli poté, co jsme natočili film, jsme byli jako, Fuj. Také jsme v tom nechtěli být. Je zábavné hrát jednou nebo dvakrát upíra, ale pak znovu a znovu hrát tuto postavu v televizní verzi, myslím, že by toho na nás bylo příliš. Rozhodli jsme se oklamat ostatní herce, aby to udělali. Opravdu to fungovalo lépe, protože je stále ve stejném vesmíru jako film. Naše postavy stále existují a stále jsou na Novém Zélandu. Existuje příležitost pro crossover. Pokud bychom někdy měli pocit, že bychom si tyto postavy chtěli zahrát znovu, mohli bychom.

Stejně jako ve filmu je show zaměřena na upírské spolubydlící Nandora ( Kayvan Novak ), Nadja (COM) Natasia Demetriou ) a Laszio ( Matt Berry ), kteří jsou každý spárován s lidským známým.

Nové obsazení má nádherné načasování a chemii a prostředí, včetně zasedání městské rady ve druhé epizodě, je živnou půdou pro upírské dovádění, píše Kelly Lawler z USA Today .

Nejde však o úplnou kopii filmu. V sérii jsou představeny dva nové druhy upírů: energetický upír, kterého hraje Mark Proksch ( Kancelář ) a emocionální upír, kterého hraje Vanessa Bayerová ( Vrak vlaku ).

Nejinspirativnějším výtvorem přehlídky je strávník Colin Robinson, zákeřný dullard, který je ve skutečnosti denním energetickým upírem. píše Matt Roush z TV Insider . Když se setká se svým zápasem v emocionální upírce Vanessy Bayerové Evie, letargická bitva, která následuje, je fuška.

První sezóna bude mít 10 epizod.


Populární Problémy

Jak vypadat skvěle v úzkých džínách. Skinny džíny se poprvé dostaly na výsluní v padesátých letech minulého století a od té doby se stále vyvíjejí. Zatímco skinny džíny mohou jednoho dne vyjít z módy, právě teď jsou pro většinu žen volbou denimu ...

'The Walking Dead' je zpět a pokračuje v sezóně 10. Zde je návod, jak můžete sledovat nejnovější epizodu streamovanou online, pokud nemáte kabel.

Podívejte se na dnešní epizodu seriálu 90denní snoubenec: Před 90 dny online bez kabelu. Epizoda 15 s názvem „Nekonečný příběh“ se koná ve 20 hodin. ET.

Jak hrát ping pong (stolní tenis). Stolní tenis, také známý jako ping-pong, je vzrušující hra, kterou mohou hrát dva nebo čtyři hráči. I rekreační hráči se mohou poměrně rychle stát vysoce kvalifikovanými; ping pong na ...

Obhájkyně titulu Roland Garros Iga Swiatek připustila, že účast na tiskových konferencích po porážce nebyla „nejpříjemnější věcí“, ale trvala na tom, že plnění mediálních povinností je par

Novak Djokovic se v sobotu utká s Dominicem Thiemem v semifinále finále Nitto ATP. Djokovič vede celkově v poměru 7: 4, ale Thiem ho loni v O2 Areně porazil.