Jak se dívat na dokumentární film Whitney Houston & Bobbi Kristina online

Americká zpěvačka Whitney Houston se svou dcerou Bobbi Kristinou Brown na pódiu během koncertu, New York, New York, 16. července 1999.

Život Americká zpěvačka Whitney Houston se svou dcerou Bobbi Kristinou Brown na pódiu během koncertu, New York, New York, 16. července 1999.

Lifetime je nejnovější síť, která dokumentem zkoumá život a smrt legendární nahrávací umělkyně Whitney Houston Whitney Houston a Bobbi Kristina: Neměli jsme téměř všechno? , premiéra v sobotu 6. února ve 20 hodin. ET/PT na celý život.Pokud nemáte kabel, postupujte takto Whitney Houston a Bobbi Kristina: Neměli jsme téměř všechno? streamování online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos Doživotní a Více než 60 dalších televizních kanálů v televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

výsledky stolního tenisu v Moskvě

Bezplatná zkušební verze PhiloJakmile se zaregistrujete do Philo, můžeš se dívat Whitney Houston a Bobbi Kristina: Neměli jsme téměř všechno? žít v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Doživotní a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Whitney Houston a Bobbi Kristina: Neměli jsme téměř všechno? živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV s cloudovým prostorem DVR a také funkcí 72hodinového ohlédnutí, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich ukončení, dokonce pokud je nezaznamenáte.


AT&T TV

Můžete sledovat živý přenos Doživotní a Více než 65 televizních kanálů prostřednictvím televize AT&T. Doživotní doba je zahrnuta v každém balíčku kanálů, ale balíčky Choice a výše jsou zahrnuty s HBO Max a NBA League Pass bezplatně a jakýkoli balíček můžete vyzkoušet zdarma se 14denní zkušební verzí:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžeš se dívat Whitney Houston a Bobbi Kristina: Neměli jsme téměř všechno? živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos Lifetime a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

tenisová tabule

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžeš se dívat Whitney Houston a Bobbi Kristina: Neměli jsme téměř všechno? živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos Lifetime a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Whitney Houston a Bobbi Kristina: Neměli jsme téměř všechno? žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue nebo Sling Orange můžete sledovat živý přenos Lifetime a dalších 40 a více televizních kanálů. Navíc můžete získat slevu 10 $ na první měsíc a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Whitney Houston a Bobbi Kristina: Neměli jsme téměř všechno? živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

jak se dívat na výzvu světa hrdinů

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled „Whitney Houston & Bobbi Kristina: Copak jsme téměř neměli všechno“Hrát si

Oficiální upoutávka | Whitney Houston & Bobbi Kristina: Neměli jsme téměř všechno | Život Whitney Houston & Bobbi Kristina: Copak jsme to skoro neměli všechno nový Celoživotní dvouhodinový dokument má premiéru v sobotu 6. února v 8/7c na celý život. #WhitneyHouston #BobbiKristina Sledujte doživotní filmy kdykoli pomocí aplikace Lifetime Movie Club: mylt.tv/LifetimeMovieClub Zjistěte více o tomto a dalších celoživotních filmech na našem webu: mylt.tv/LifetimeMovies Podívejte se na exkluzivní doživotní obsah:… 2021-01-29T14: 59: 53Z

Dvouhodinový dokument Whitney Houston a Bobbi Kristina: Neměli jsme téměř všechno? podle tiskové zprávy Lifetime se podrobně zabývá paralelními životy proslulé zpěvačky Whitney Houston a její dcery Bobbi Kristiny.

Pokračuje:

Oba čelili podobným bojům - žili ve stínu svých slavných matek, kritizovali je kvůli výběru lásky a často je využívali pro svou slávu a bohatství - a oba se obrátili na drogy a alkohol, aby se zbavili tlaku z toho, že byli v centru pozornosti, než předčasně opustili Zemi stejným tragickým způsobem.

V emocionálním a upřímném pohledu na vzestupy a pády jejich osobních příběhů a oslavu jejich životů Whitney Houston a Bobbi Kristina nabízí intimní rozhovory s přáteli a rodinou, kteří jim byli nejbližší.

Houston zemřel v roce 2012 ve věku 48 let. Oficiální příčinou smrti bylo utonutí v důsledku účinků aterosklerotické srdeční choroby a užívání kokainu, uvádí CNN. Zůstala po ní její dcera Bobbi Kristina Brown, kterou měla s bývalým manželem Bobbym Brownem.

Tragicky, o tři a půl roku později, Bobbi Kristina Brownová zemřela na lobární zápal plic ve věku 22 let. V případě, který byl děsivě podobný smrti její matky, byla Bobbi Kristina před sedmi měsíci nalezena v bezvědomí ve vaně a byla uložena do lékařsky navozené kóma. Její stav se postupem času zhoršoval a v červenci 2015 zemřela v hospicové péči a byla pohřbena vedle své matky. Soudní lékař nebyl nikdy schopen určit, zda smrt Bobbi Kristiny byla způsobena úmyslnými nebo náhodnými příčinami, takže způsob smrti byl ponechán jako neurčený, podle BBC .

Whitney Houston a Bobbi Kristina: Neměli jsme téměř všechno? vysílá v sobotu 6. února ve 20 hodin ET/PT na celý život.


Populární Problémy

Nadalův výkon na Barcelona Open odpoví na spoustu otázek kolem jeho formy v jílovém kurtu.

Váš průvodce streamováním Petera Pana online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Během nedávného živého zasedání Rafael Nadal oznámil prodloužení svého partnerství s korejským automobilovým gigantem Kia. KIA původně podepsala Rafaela Nadala v roce 2004, takže jejich partnerství vydrželo více než 20 let.

Jak omezit otoky po rhinoplastice. Po jakékoli operaci se otoku nevyhnete a rinoplastika není výjimkou. Rhinoplastika, což je operace, která mění tvar nosu, je pro každého člověka odlišná. Tato operace je obvykle ...

Novak Djokovic a Simona Halepová jsou úřadující mistryně dvouhry, zatímco Sania Mirzaová a Martina Hingisová vyhrály čtyřhru žen v roce 2015.