Jak se dívat na koncert Willie Nelson Tribute Online zdarmaA&E

Tento víkend A&E debutuje se čtyřmi show, které vyzdvihují čtyři legendy country hudby. Jedním z nich je Willie Nelson: American Outlaw , holdový koncert pro 86letého zpěváka, který se chystá vydat své 70. (!) studiové album. Koncert se koná v neděli 12. dubna ve 22 hodin. ET/PT.

Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak streamovat A&E a sledovat Willie Nelson: American Outlaw na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte A&E na Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně A&E. Navíc jako speciální nabídku do 12. dubna (o půlnoci MT) můžete získat 7denní bezplatnou zkušební verzi a k ​​registraci nepotřebujete kreditní kartu (pouze e-mailovou adresu):

Zkušební verze Sling TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Willie Nelson: American Outlaw živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

Sledujte A&E na televizi Philo

A&E je součástí hlavního 59kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Součástí je také sedmidenní zkušební verze zdarma:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Phila, můžete sledovat Willie Nelson: American Outlaw žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

cílová tenisová sukně

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrát pořady, které byly vysílány za poslední tři dny.

Sledujte A&E na FuboTV

A&E je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Willie Nelson: American Outlaw živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV, nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vzduch (a někdy i déle), i když je nenahráváte.


Náhled „Willie Nelson: American Outlaw“Hrát si

„Willie Nelson: American Outlaw“ má premiéru 12. dubna ve 22:00 na A&E Willie Nelson z A&E Network: American Outlaw vzdává hold Nelsonově sedmadvacetileté kariéře prostřednictvím emocionálních vystoupení z jeho all-star tribute koncertu, rozhovorů a zákulisních koncertních záběrů. Dvouhodinový speciál má premiéru v neděli 12. dubna ve 22:00 ET/PT na A&E. Přihlaste se k odběru dalších pořadů A&E: aetv.us/subscribe_ae Podívejte se na exkluzivní obsah A&E: Web - aetv.com/ Facebook… 2020-03-04T16: 29: 48 000Z

Podle tiskové zprávy A&E Willie Nelson: American Outlaw dává divákům přední místo na poctivém koncertu Willieho Nelsona, který se bude konat pouze na jednu noc v Nashvillu a představí neuvěřitelnou sestavu interpretů, jako jsou George Strait, Jimmy Buffett, Chris Stapleton, Dave Matthews, Eric Church, Emmylou Harris, Jack Johnson, Sheryl Crow, Vince Gill, Norah Jones a The Little Willies a mnoho dalších.

Dvouhodinový speciál, který oslavuje Willieho sedmiletou kariéru a vyzdvihuje více než 200 jeho alb, oceňuje ikonického Texana jako kreativního génia, který stojí za některými z nejstarších historických nahrávek country hudby. Speciální funkce více než 20 dosud nikdy nevysílaných televizních představení, exkluzivní rozhovory, podmanivé záběry ze zákulisí Willieho Nelsona a některých největších hudebních superstar a hvězdný zpěv Willeho klasického hitu On The Road Again.

K dispozici jsou také Nelsonovi synové Micah a Lukas, oba mají své vlastní kapely. Micah vystupuje v kapele Insects vs. Robots a Lukas stojí v čele country rockové kapely Lukas Nelson & Promise of The Real. Jsou Nelsonovým šestým a sedmým dítětem; jejich matkou je Nelsonova současná manželka Annie D’Angelo. Z předchozích tří manželství má dalších pět dětí.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Podívejte se na Willieho v nové sérii @Aetv #WillieNelsonAE, která má premiéru v neděli 12. dubna ve 22:00! #Premiéra #Nová show

Příspěvek sdílený uživatelem Willie Nelson (@willienelsonofficial) 6. března 2020 ve 14:41 PST

Fanoušci pravděpodobně také mohou očekávat, že uslyší některé písně z nejnovějšího alba Nelsona. First Rose of Spring, což je téměř 87leté 70. studiové album, vychází 24. dubna. Titulní skladba vyšla v únoru. A nakonec je tu také hvězdné zpívání Nelsonova klasického hitu Na cestě znovu.

Nelsonovo nové album bude obsahovat legendu pokrývající písně Tobyho Keitha, Chrise Stapletona a jeho dlouholetého přítele a současníka Billyho Joe Shavera, ale bude mít také mnoho originálních melodií. Seznam skladeb je následující:

1. První jarní růže (Randy Houser, Allen Shamblin a Mark Beeson)
2. Modrá hvězda (Willie Nelson a Buddy Cannon)
3. Dnes večer znovu vyrazím (Sanger Whitey Shafer a Doodle Owens)
4. Nenechte dovnitř starého muže (Toby Keith)
5. Just Bummin ‘Around (Pete Graves)
6. Naše píseň (Chris Stapleton)
7. We are the Cowboys (Billy Joe Shaver)
8. Krádež domova (Marla Cannon-Goodman, Casey Beathard a Don Sampson)
9. I'm the Only Hell My Mama Ever Raised (Wayne Kemp, Bobby Borchers & Mack Vickery)
10. Love Just Laughed (Willie Nelson & Buddy Cannon)
11. Včera, když jsem byl mladý (Hier Encore) (Charles Aznavour a Herbert Kretzmer)

Willie Nelson: American Outlaw premiéra neděle 12. dubna ve 22 hodin ET/PT na A&E podle biografie Dolly Parton ve 20 hodin ET/PT.

loketní vysílání

Populární Problémy

Jak vyrobit Malpua. Malpua je sladká palačinková pochoutka, která je populární v Bangladéši a Indii. Malpua se často podává jako chutný dezert, sladké občerstvení a během festivalů jako Diwali a Holi. Existuje mnoho regionálních ...

Jak nosit protézu. Přizpůsobit se ztrátě končetiny může být obtížné, pokud ještě nevíte, jak nosit protézu. Se správnou náhradní končetinou, rehabilitací a silným podpůrným systémem si můžete postupně usnadnit ...

V pátek Notre Dame proběhne přátelský zápas mezi Liverpoolem a Dortmundem. Zde je návod, jak sledovat bezplatný přímý přenos zápasu, pokud jste v USA.

Andy Murray zjevně vzal výjimku ze twitterových zvyklostí prezidenta USA.

Davidson převezme UNC Wilmington v bitvě za stavu. Zde je návod, jak sledovat hru, která není v televizi.

Ve velkolepém večeru zábavného tenisu, který zaznamenal rekordní počet účastníků, Roger Federer a Rafa Nadal znovu zahájili svoji rivalitu!