Jak nosit vysoké podpatky (pro muže)

Ačkoli jsou vysoké podpatky obvykle stále považovány za ženskou botu, v 21. století se prosazují genderové normy a v dnešní době si chlap může rozhoupat podpatky, kdykoli se mu zachce. Pokud jste muž, který hledá jemné zvýšení výšky, boty do výtahu, výtahy na boty nebo dokonce boty na nízkém podpatku jsou skvělou volbou. Pro lidi, kteří chtějí vzpřímit své věci v páru klínků nebo dokonce na jehlách, je cvičení perfektní!

Metoda 1 z 5: Výběr podpatků

 1. Obrázek s názvem Noste vysoké podpatky (pro muže) Krok 1

  1 Vyberte si boty do výtahu nebo výtahy na boty pro neviditelné zvýšení výšky. Pokud chceš vypadat vyšší bez zjevného přidání podpatků jsou pro vás boty do výtahu volbou. Vypadají jako běžné společenské boty, ale uvnitř obsahují vložku navíc, buď připevněnou k botě, nebo vyjímatelnou, kterou lze přidat kdekoli od výšky 1–6 palců (2,5–15,2 cm).
  • Vložky, známé jako výtahy na boty, můžete zakoupit samostatně. Umístěte je do jakékoli obuvi nebo šněrovací boty na několik centimetrů výšky.


 2. Obrázek s názvem Noste vysoké podpatky (pro muže) Krok 2

  2 Pro jemný, trendový vzhled si dejte boty na nízkém podpatku. Další nenápadný způsob, jak zvýšit svoji výšku, jsou pánské boty na nízkém podpatku, které se vrací do módy. Můžete si je koupit v kožených nebo semišových variantách pro retro nebo elegantní pocit.
  • Nebojte se mrknout i na dámské kozačky! Některé vypadají mužněji, jiné zase ženštěji.
  • Pokud zvolíte dámské kozačky, uvědomte si, že mohou být užší, než jste zvyklá. Zvažte pár, který je označen jako „široký“. Bude to pohodlnější.
 3. Obrázek s názvem Noste vysoké podpatky (pro muže) Krok 3

  3 Abyste se cítili módně, ale pohodlně, noste nízké podpatky nebo klínky. Pokud vám jde o vzhled na vysokých podpatcích, začněte s nižšími nebo silnějšími podpatky. Podívejte se na podpatky, které jsou o palec vysoké nebo menší, s tlustým podpatkem nebo dokonce platformovou podrážkou. Tyto platformy jsou známé jako klíny, což znamená pevný blok, neboli „klín“, který probíhá od paty k patě a podepírá nohu při přidávání výšky.
  • Boty na nízkém podpatku mohou být také skvělým způsobem, jak si ulehčit nošení vyšších podpatků, a to jak pro vaše fyzické pohodlí, tak pro jemnost.
  • Pokud podpatky nosíte poprvé, vyberte si pro první pár nižší podpatky nebo klínky. Další sadou podpatků může být požadovaná výška, například vysoké jehlové podpatky.
 4. Obrázek s názvem Noste vysoké podpatky (pro muže) Krok 4

  4 Pokud se cítíte sebevědomě a zkušeně, jděte na jehlovém podpatku. Jehly mají klasické tenké, vysoké, zúžené podpatky. Jsou nádherné, ale notoricky obtížně se v nich chodí! Pokud jste již chodili na nižších podpatcích a cítíte výzvu, kupte si pár a vyzkoušejte je.
  • Nevzdávejte to, pokud nemůžete zvládnout výšku. Cvičte dál a za chvíli je rozhoupete.
  reklama

Metoda 2 z 5: Nákup a vyzkoušení na patách

 1. Obrázek s názvem Noste vysoké podpatky (pro muže) Krok 5

  1 Zjistěte svou velikost v dámské obuvi. Pokud si myslíte, že byste se cítili trochu nepříjemně, když vám zaměstnanci prodejny přizpůsobí velikost dámské obuvi, nebo prostě chcete ušetřit čas v obchodě nebo online, znalost vaší velikosti v dámských botách může celý proces zefektivnit.
  • V USA jsou dámské boty asi o 1,5–2 velikosti menší než pánské. Pokud například nosíte velikost 10, obujete si v dámské obuvi, včetně podpatků, buď 11,5 nebo 12.
 2. Obrázek s názvem Noste vysoké podpatky (pro muže), krok 6

  2 Pokud máte menší nohy, jděte do obchodního domu. Většina obchodních domů nenosí dámské boty, včetně podpatků, ve velikostech větších než USA 10. Pokud jsou vaše nohy menší než asi 8 v pánských obchodech v USA, projděte si oddělení obuvi místního obchodního domu. Díky velkému výběru podpatků v obchodních domech určitě najdete něco, co se vám bude líbit.
  • Pokud se cítíte dobře, požádejte zaměstnance obchodu, aby vám pomohl s velikostí a doporučil vám boty. Vyzkoušejte je v obchodě pro velikost a pohodlí.
 3. Obrázek s názvem Noste vysoké podpatky (pro muže) Krok 7

  3 Vyzkoušejte si na podpatcích v obchodě, pokud se cítíte dobře. Je v pořádku cítit se při první cestě za nákupem podpatků trochu nepohodlně nebo trapně. Pokud si raději podpatky v obchodě nezkusíte, můžete jednoduše odhadnout svoji velikost a požádat zaměstnance, aby vám přinesl pár, aniž byste si je vyzkoušeli. Můžete jim dát zkušební provoz doma a vrátit je později, pokud se nevejdou. Pokud se chcete vyhnout otázkám, řekněte, že jsou pro člena rodiny nebo přítele.
  • Není nic špatného na hrdosti na paty, protože už víte, že v nich budete vypadat skvěle!
  • Na druhou stranu není nic špatného na tom, když si to necháte pro sebe, pokud vám to bude příjemnější.
 4. Obrázek s názvem Noste vysoké podpatky (pro muže), krok 8

  4 Pokud máte větší nohy, objednávejte z internetového nebo specializovaného obchodu. Pokud chcete větší výběr nebo více možností velikosti, nebo se jednoduše chcete vyhnout cestě do obchodu, přejděte k online prodejci. Najdete zde možnosti pro větší dámskou obuv i obchody, které prodávají podpatky vyrobené speciálně pro muže, širší a delší než typické dámské podpatky.
  • Některé obchody dokonce nabízejí službu na míru, pokud přesně víte, jakou patu chcete, ale v obchodech jste ji nenašli.
 5. Obrázek s názvem Noste vysoké podpatky (pro muže), krok 9

  5 Otestujte stabilitu svých podpatků pomocí „houpací techniky“. 'V obchodě nebo hned poté, co dostaneš podpatky domů, postav je na stůl tak, aby paty směřovaly k tobě.' Dopřejte patám několik dobrých kohoutků. Pokud se houpají ze strany na stranu, nejsou stabilní a bude obtížné v nich chodit, zvažte tedy jejich vrácení pro nový pár.
  • Pokud se pohupuje i druhý pár, může být něco v nepořádku se samotným designem. V takovém případě možná budete muset zvolit jiný styl obuvi.
 6. Obrázek s názvem Noste vysoké podpatky (pro muže) Krok 10

  6 Zkuste to na patách vyzkoušet fit. Ujistěte se, že vaše prsty nejsou v oblasti špičky příliš přitlačené, což by mohlo být nepříjemné a způsobit puchýře. Oblast prstů by také neměla být příliš volná, nebo vyjdete přímo z boty.
  • Boty s uzavřenou patou nebo se zavřenou špičkou by měly mít kroutící se prostor v patním pultu (zadní část boty, kam vklouzne vaše pata), ale ne tolik, aby se vám noha při chůzi vysunula.
  • U obuvi s otevřenou patou nebo závěsem se ujistěte, že se vaše pata dotýká zadní části boty, aniž by se vytvořila mezera nebo z ní visel.
  reklama

Metoda 3 z 5: Naučit se chodit v podpatcích

 1. Obrázek s názvem Noste vysoké podpatky (pro muže) Krok 11

  1 Protahujte nohy zahřívacími cviky. Roztáhněte prsty na noze a široce je roztáhněte, poté kotníky otočte v malých kruzích doleva a doprava. Namiřte chodidla a prsty rovně a poté je ohněte tak, aby prsty směřovaly přímo do vzduchu.
  • Několik jednoduchých cviků uvolní a posílí svaly, které budou fungovat, když budete chodit v patách.
 2. Obrázek s názvem Noste vysoké podpatky (pro muže), krok 12

  2 Posaďte se a uklouzněte na patách. Sundejte si ponožky a připněte si boty na bosé nohy nebo si oblečte nylonové punčochy nebo punčocháče, které vám pomohou s hladším střihem.
  • Některé boty budou mít malý pásek se sponou, zatímco jiné budou jednoduše nazouvací, takže si je před přezutím pečlivě prohlédněte.
 3. Obrázek s názvem Noste vysoké podpatky (pro muže), krok 13

  3 Postavte se zpříma a najděte rovnováhu. Zaměřte se na dobré držení těla a udržování rovné páteře, což vám pomůže s rovnováhou. Zpočátku to může znít divně, když většina vaší váhy tlačí dopředu na prsty.
  • Nebojte se; poprvé nosit podpatky je divné pro všechny, muže i ženy! Uvolněte se a nechte se zvyknout na přesun váhy.
 4. Obrázek s názvem Noste vysoké podpatky (pro muže) Krok 14

  4 Udělejte pár malých kroků, uvolněte kolena a boky. Při chůzi nechte kolena ohnout a mírně vytočte chodidla, aby se vaše vnitřní stehna otáčela dopředu. Nejprve položte míč nohou tak, aby se dotýkal země těsně před patou. Nechte své boky relaxovat a přirozeně se pohybovat.
  • Přemýšlejte o tom, že budete končetinami a pohyby plynulí a ladní, přičemž budete mít rovná záda.
 5. Obrázek s názvem Noste vysoké podpatky (pro muže) Krok 15

  5 Držte hrudník vzhůru a spodní břišní svaly napnuté. Stahování ramen a udržování hrudníku vysoko pomůže vyvážit přesun váhy na chodidla. Zapojení dolních končetin pomůže stabilizovat spodní část zad.
  • Jako bonus vám dobré držení těla také pomůže cítit se sebevědomě na nových podpatcích.
 6. Obrázek s názvem Noste vysoké podpatky (pro muže), krok 16

  6 Při chůzi položte jednu nohu před druhou. Díky tomu se vaše boky budou přirozeně kutálet a zabráníte tomu, abyste chodili s úklonou nohou. Pamatujte však, že při vykročení nesmíte překračovat nohy příliš dramaticky; to vás vyvede z rovnováhy a bude vypadat trochu divně! Jednoduše se soustřeďte na to, abyste dali jednu nohu přímo před druhou.
 7. Obrázek s názvem Noste vysoké podpatky (pro muže) Krok 17

  7 Procvičte si párkrát procházku před zrcadlem. Dávejte pozor na několik běžných chyb při chůzi v podpatcích, jako je například kolébání kotníků ze strany na stranu nebo ztuhnutí kolen, což způsobí, že se předkloníte a budete mít špatné držení těla. Můžete také vidět, že se při chůzi příliš opíráte, což znamená, že stehna držíte příliš napnutá.
  • Pamatujte, že stojíte rovně s rameny vzadu a zůstáváte uvolněně přes boky a kolena.
  • Případně si natočte chůzi a pak se podívejte na záznam. Všimněte si jakýchkoli chyb, jako jsou kolísavé kotníky nebo ztuhlá kolena.
 8. Obrázek s názvem Noste vysoké podpatky (pro muže), krok 18

  8 Procvičujte si chůzi v patách, kdykoli můžete. Bavte se s tím! Předstírejte, že vaše chodba je přehlídkové molo a vyzvedněte si své věci. Čím více budete cvičit, tím pohodlněji se vaše podpatky budou cítit-a tím jistěji se budete při jejich nošení cítit. reklama

Metoda 4 z 5: Dokončení vzhledu

 1. Obrázek s názvem Šaty profesionálně Krok 13

  1 Noste kalhoty a běžnou košili s boty do výtahu. Smyslem bot do výtahu je poskytnout neviditelnou podporu výšky, takže na ně není třeba zvlášť upozorňovat. Jednoduše se oblékněte, jako byste se normálně oblékli do pěkných bot nebo bot, a užijte si těch pár centimetrů navíc.
 2. Obrázek s názvem Wear Booties Krok 7

  2 Kombinujte boty na nízkém podpatku s tmavými džíny. Krátké boty jsou skvělé pro rock'n'rollový vzhled, zejména ve spojení s přiléhavými džíny a tričkem s nízkým klíčem. Tenké džíny upoutají pozornost na boty, aniž by se zdály být přehnané.
 3. Obrázek s názvem Dress Up Jeans Krok 20

  3 Chcete -li se pochlubit vyššími podpatky, noste těsné džíny, legíny nebo capris. Pro ležérnější vzhled si oblékněte tričko nebo si podpatky oblékněte do úplného obleku. Podpatky s úzkými kalhotami zvýrazní vaše nohy tím nejlepším způsobem.
 4. Obrázek s názvem Know if you are Transgender Step 11

  4 Vyberte si šaty nebo sukni pro trendový, genderově ohýbaný vzhled. Mužské celebrity začaly rockovat šaty na sociálních sítích, zatímco módní návrháři často oblékají mužské modely do sukní s podpatky. Muži, kteří nosí sukně, jsou rozhodně novým módním trendem, takže si to vyzkoušejte sami! Zkombinujte své podpatky s šaty nebo sukní po kolena.
  • Hledejte barvu, která odpovídá vašim podpatkům. Nahé podpatky se mohou hodit téměř ke všemu, zatímco černé podpatky vypadají nejlépe s černými šaty.
  reklama

Metoda 5 z 5: Vezmeme si paty na otočku

 1. Obrázek s názvem Noste vysoké podpatky (pro muže), krok 19

  1 Pokud máte chuť, pokračujte v nošení podpatků v soukromí. Je v pořádku, pokud si nepřejete debutovat své podpatky na veřejnosti zatím, nebo možná někdy. Dělejte cokoli, co vám dělá pohodlí a radost, ať už to kolébá podpatky na ulici nebo jednoduše v soukromí vašeho domova.
 2. Obrázek s názvem Noste vysoké podpatky (pro muže), krok 20

  2 Procházejte se v bezpečném, nepřeplněném prostoru, abyste si vybudovali sebevědomí. Pokud se cítíte trochu nervózní, když poprvé procházíte venku v patách, začněte v malém. Projděte se v parku, kde se cítíte bezpečně a pohodlně.
  • Nezapomeňte se postavit rovně s rameny dozadu; předpokládat silné držení těla vám pomůže cítit se sebevědomě a vyrovnaně.
  • Procházejte se s přítelem a povídejte si, abyste se uvolnili. Mohou vám dát tipy, pomohou vás uklidnit, pokud se cítíte nervózní, a chytit vás, když klopýtnete.
 3. Obrázek s názvem Noste vysoké podpatky (pro muže), krok 21

  3 Procházejte se po ulicích, pokud se cítíte pohodlně a sebevědomě. Až budete připraveni, noste podpatky v normálnějších ulicích a rušnějších oblastech. Dávejte pozor na případné nerovnosti, praskliny nebo rošty na chodníku. Pokud se stále cítíte stydliví nebo nervózní, pamatujte, že většina lidí se na vás ani nebude dívat tak dlouho, aby si všimla vašich bot. Jednejte normálně a jděte sebevědomě; teď už budeš profík v chůzi v podpatcích!
  • Pokud vás někdo obtěžuje, ignorujte to a pokračujte v chůzi. Pokud uvidí, že vám jejich slova nezabrání houpat se na patách, pravděpodobně to vzdají.
  • Pokud vás stále pronásledují, uhněte do přeplněného obchodu nebo zahněte za roh. Pokud vše ostatní selže, zavolejte policii.
  • Bez ohledu na to, co se stane nebo co kdo říká, nenechte tyrany nebo špatnou zkušenost zničit vaše sebevědomí.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Musíte nosit podpatky? Katie Quinn
  Image Consultant Katie Quinn je Image Consultant, Personal Wardrobe Stylist a Founder of the Q the Stylist, an image consulting service in New York City pomáhající mužům a ženám pochopit jejich konkrétní cíle, zlepšit jejich šatník, výkon a život. Má více než 11 let zkušeností s obrazovým poradenstvím a pracovala jako stylistka pro Trunk Club, Modewalk a Moda Operandi. Její práce byla uvedena v časopisech Vogue, InStyle, Martha Stewart Weddings, Sheridan Road, Slate, Newsy, Rue a Thrillist. Katie Quinn Image Expert Expert Odpověď Pokud neexistuje dress code, ne. Můžete nosit cokoli, v čem se cítíte pohodlně a šťastně. To je na módě tak skvělé; jde o to vyjádřit se, jak uznáte za vhodné! Pokud se vám nelíbí podpatky, nenoste podpatky a nenechte nikoho, aby vám řekl jinak.
 • Otázka Pokud už vím, jak chodit ve 4palcových podpatcích, jsem připraven chodit v 5palcových jehlovém podpatku? Jít na to! Základy už máte dole, takže jde jen o to zvyknout si na ten extra centimetr výšky a trochu vyšší úhel chodidla. Udělejte nejprve pomalé, malé kroky a nechte nohy uvolněné. Cvičte na rovné zemi, než přejdete na hrbolaté chodníky, schody nebo kopce.
 • Otázka Co když jsem malý kluk, který zkouší vysoké podpatky a nosil je dřív, ale jen krátce? Jose Gabriel Muyar U nízkých mužů jsou vysoké podpatky opravdu dobré k tomu, aby vytvářely iluzi vysokého vzrůstu.
 • Otázka Rád nosím dámské oblečení a vysoké podpatky, ale co když mě přistihnou rodiče? Je to těžká situace, takže nejlepší, co můžete udělat, je zachovat klid, pokud vás rodiče vidí oblečené v ženských šatech. Posuďte jejich reakci. Vypadají naštvaní nebo prostě šokovaní? Pokud jsou překvapení a možná trochu naštvaní, ale ne naštvaní, opusťte místnost a dopřejte jim čas, aby se uklidnili. Převlékněte se a počkejte, až se k vám přiblíží. Pokud je to více než pár hodin, běžte je najít sami a promluvte si. Buďte k nim něžní, protože je pro ně přirozené být překvapeni. Pokud se zdá, že jsou ochotni porozumět, buďte tak upřímní, jak vám to vyhovuje. Možná se tomu nakonec otevřou a přijmou vás takového, jaký jste. Na druhou stranu byste měli pochopit, že vaši rodiče mohou reagovat vztekem. Pokud tomu tak je, okamžitě opusťte místnost. Jděte do svého pokoje nebo domu důvěryhodného přítele. Počkejte, až ucítíte, že se vaši rodiče uklidnili k návratu. Pokud je to možné, buďte k nim upřímní, ale pokud to vypadá, že to popírají nebo se stále mohou zlobit, neotevírejte úplně. Řekněte: „Myslím, že si oba přejeme, abyste to neviděli. Můžeme o tom mluvit, nebo ne, a já chápu, že bydlím pod tvým domem a tvými pravidly. ' Možná budete nuceni vyhodit jakékoli ženské oblečení nebo boty, které máte. To není správný způsob, jak by vaši rodiče mohli reagovat, ale je to jejich právo stanovit pravidla ve vašem domě. Pamatujte, že se snaží dělat to, co si myslí, že je pro vás nejlepší. Nyní to může bolet nebo se cítit obtížně, ale nakonec budete moci opustit domov a žít svůj život, jak chcete.
 • Otázka Co kdybych právě začal na vysokých podpatcích a přeskočil klínky a všechno mezi tím? Neexistují žádná pravidla, noste jen to, co vám vyhovuje. Jsem si jistý, že spousta kluků jde rovnou na tři nebo čtyři palce.
 • Otázka Jaké by mohly být jehlové pumpy správné velikosti, pokud je velikost USA velikost 11 volná, ale velikost USA 10 je dost těsná a neexistují poloviční velikosti? Zkuste 10 široký, pokud ho najdete, nebo 10,5. Dámské boty mají jinou velikost než pánské a bývají o něco užší, takže pokud nemůžete najít poloviční velikosti, buď jděte do jiného obchodu/prodejce, který je může mít, a najděte si jiný styl, který se vám líbí, nebo zkuste najít svůj styl v široké variantě.
 • Otázka Je snazší chodit na vysokých podpatcích, pokud máte větší velikost chodidla? Má to vliv na strmost boty? Obecně bude snazší nosit vysoké podpatky, které se hodí k vaší noze. Pokud jsou boty příliš velké, vytvoří se puchýře a horká místa (prekurzory puchýřů). Pokud jsou boty příliš malé, vaše nohy budou rozdrceny a bude vás bolet chůze. Obvykle, pokud jde o stejný model a podobně, bude strmost přibližně stejná. Než začnete počítat velikosti dámských bot, ujistěte se, že zjistíte, jaká velikost obuvi vám vyhovuje. Také pokud si nejste jisti, zda vám budou sedět a zkoušíte je doma, noste silonky. Usnadní nazutí a udrží boty čisté. Je to něco jako dívčí kód. Při zkoušení obuvi vždy noste ponožky.
 • Otázka Jsem 12letý chlapec a jsem zvědavý na ženské oblečení, ale nechci, aby to věděli moji rodiče nebo přátelé. Co bych měl dělat? Nikola Charlie Je pochopitelné, že byste se obávali, jak by to vnímali ostatní. Pokud chcete nosit ženské oblečení a máte přítelkyni, které můžete věřit, můžete si od ní půjčit. V opačném případě možná budete chtít začít v malém, koupí něčeho, jako jsou džíny nebo košile z dámské sekce, něco, co nebude vyvolávat podezření. Pokud se někdo zeptá, můžete říci, že se vám tričko opravdu líbilo a podobné jste v pánské sekci neviděli, nebo že dámské tepláky jsou pohodlnější. Pokud máte kreditní kartu, můžete si také zakoupit oblečení z druhé ruky z internetu, i když byste si měli dávat pozor, ze kterých stránek nakupujete.
 • Otázka Co když chci nosit podpatky k šatům a lidé na mě civí nebo na mě dělají špinavé pohledy? CageyCat Nejlepší odpovídač Nemůžete ovládat, co dělají ostatní lidé. Buďte sami sebou, ale připravte se, že ostatní nemusí s vašimi rozhodnutími souhlasit.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Upravte si paty nošením vhodného laku na nehty. Své outfity můžete také zkoordinovat, aby se vám podpatky prolnuly nebo vyskočily.

reklama

Varování

 • Buďte opatrní, když na veřejnosti nosíte vysoké podpatky. Přestože se svět stává přijatelnějším místem, obtěžování lidí s alternativním životním stylem je v mnoha zemích stále skutečným a vážným problémem.
reklama

Populární Problémy

Jak zacházet se zlomenou stehenní kostí. Odborníci tvrdí, že protože kost stehenní kosti je pro chůzi a pohyb ve vašem každodenním životě tak zásadní, je její zlomení často dost demoralizující. Https://www.childrenshospital.org/conditions-and-treatments/conditio ...

Zde je návod, jak sledovat LSU vs UCF ve Fiesta Bowl online bez kabelu

Verdasco už vyhnal lidi jako Thiem a Khachanov. Může si připsat další velký skalp v podobě Nadala ?.

Kvízová show „College Bowl“ získává restart 2021, který pořádá Peyton Manning. Zde je návod, jak můžete sledovat show online, pokud nemáte kabel.

Columbus Crew a New York Red Bulls začínají v sobotu své kampaně MLS 2019. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry.

Arthur Ashe - Muž, který do Wimbledonu přinesl barvy