Wimbledon 2021: Roger Federer vs Hubert Hurkacz náhled, souboj a předpověď

Roger FedererPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (6) Roger Federer vs (14) Hubert Hurkacz

Datum: 7. července 2021Turnaj : Mistrovství, Wimbledon

Kolo : Čtvrtfinále

tenisky na bruslení

Místo : Londýn, Velká BritánieKategorie : Grand Slam

Povrch : Tráva

Odměna : 17 066 000 GBPŽivé televizní vysílání : USA - Tennis Channel & ESPN | UK - BBC TV & Radio | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

jak dlouho tenisky vydrží

Náhled Roger Federer vs Hubert Hurkacz

Roger Federer se ve středu ve svém 18. wimbledonském čtvrtfinále utká s Hubertem Hurkaczem. Zatímco Federer poslal v pondělí ve svém zápase čtvrtého kola Lorenza Sonega ve dvou setech, Hurkacz v pětisetovém thrilleru hraném přes dva dny sesadil Daniila Medveděva.

Hurkacz nikdy neprošel druhým kolem u žádného majora před minulým týdnem, což znamená, že je to jeho první vystoupení ve čtvrtfinále Slam. Federer naopak dosáhl svého 58. čtvrtfinále Major výhrou 7-5, 6-4, 6-2 nad Sonegem.

Federer čelil v pondělí menšímu propadu v úvodním setu, když pro něj podával za stavu 5: 4. Sonego se vrátil k lásce a nakonec se uvolnil z 10 bodů v řadě, což způsobilo osminásobnému šampionovi důvod k obavám.

badmintonové tipy

Federerovi pak ale pomohlo zpoždění deště, které narušilo hybnost Sonega a umožnilo Švýcarům podávat úvodní set podruhé na dotaz. Federer to měl v příštích několika setech jednodušší, protože Itala ovládal ve všech aspektech hry.

Devětatřicetiletá legenda zasáhla v celkovém zápase 32 vítězů, přičemž počet nevynucených chyb udržel na úctyhodných 26.

Hubert Hurkacz mezitím v pondělí špatně startoval proti Daniilu Medveděvovi. Během prvního setu upustil poprvé v turnaji své podání, což Rusovi umožnilo pohodlně se ujmout vedení.

Hurkacz se v další sadě napravil, vzal to v tiebreaku, ale Medveděv ve třetím setu získal zpět své vedení. Rain poté zastavil hru se skóre 6-2, 6-7 (2), 6-3, 3-4 ve prospěch Rusa. Zápas byl překvapivě odložen na úterý, než aby skončil v pondělí, což vyvolávalo hněv mnoha v tenisové komunitě.

Když se v úterý vrátili na dvůr, Hurkacz hrál jako posedlý muž. Polák nedal Medveděvovi ani náznak šance, když třikrát zlomil světovou jedničku, aby potvrdil své místo v poslední osmičce.

Roger Federer vs Hubert Hurkacz proti sobě

Roger Federer vede proti sobě Huberta Hurkacze s náskokem 1: 0. Ti dva se proti sobě postavili ve čtvrtfinále Indian Wells Masters v roce 2019, kde Federer vyhrál 6: 4, 6: 4.

jak funguje bodování v tenise

Predikce Roger Federer vs Hubert Hurkacz

Hubert Hurkacz

Vzhledem k tomu, že Roger Federer a Hubert Hurkacz zdánlivě vrcholí současně, má toto všechno předpoklady k blízkému setkání. Přestože Federer ještě není na nejvyšší úrovni, každým zápasem šel od úspěchu k úspěchu.

ptex kinetický loketní návlek

Hurkacz zatím na SW19 sloužil výjimečně dobře a tou střelou mohl dostat Švýcary pod tlak. První podání Poláka bylo zatím téměř nevratné, takže se Federer pokusí využít své relativně slabší druhé podání.

Není pochyb o tom, že Federer je jedním z nejlepších světových travnatých pěstitelů i ve věku téměř 40 let. Ve všech svých letošních zápasech však ukázal poklesy koncentrace.

Hurkacz na druhé straně ukázal, že si dokáže trvale udržovat vysokou úroveň. Ani on nevypustil příliš mnoho nevynucených chyb, což znamená, že Federer bude muset tvrdě bojovat, aby získal každý bod.

Polák má všechny zbraně, které by mohly způsobit slavné rozrušení, ale Federerova obrovská zkušenost s trávníkem mu mohla jen pomoci skřípnout kolem a rezervovat si místo v posledních čtyřech.

Předpověď: Roger Federer vyhraje v pěti setech.

Populární Problémy

„This Is Us“ je konečně zpět a 5. sezóna bude mít premiéru v úterý večer. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat online streamování nových epizod.

Hledáte v neděli přímý přenos ze zápasu 2. týdne Patriots vs. Dolphins? Zde je úplný přehled všech vašich možností.

Nový novoroční speciál „Doctor Who“ 2021 má název „Revoluce Daleků“. Zde je návod, jak můžete sledovat speciální online, pokud nemáte kabel.

Zakořenění pro Jennifer Capriati

Jak vyprat baseballovou čepici. Praní baseballové čepice ji udrží čerstvou a vydrží déle. Je snadné to provést pomocí jemného čisticího prostředku a hadříku. Některé klobouky lze dokonce mýt v myčce nádobí. S několika tipy můžete udělat ...

Jak si píchnout injekci do žíly. Injekce léků do žíly může být obtížné, ale existuje několik jednoduchých strategií, které vám mohou pomoci udělat to správně. Nepokoušejte se podat injekci, pokud k tomu nejste vyškoleni. Pokud jste ...