Jak se dívat na „Nejhlasitější hlas“ online bez kabelu

Sledujte The Loudest Voice online

JoJo Whilden/SHOWTIME (L-R): Simon McBurney a Russell Crowe hrají s Robertem Murdochem a Rogerem Ailesem v nové sérii Showtime „The Loudest Voice“.Držitel Oscara a Zlatý glóbus Russell Crowe vstoupil do role zakladatele Fox News Rogera Ailesa v Showtime’s Nejhlasitější hlas . Sedmidílná limitovaná série bude kronikou překvapení novodobé republikánské strany a ukáže, jak Ailesův život a zkušenosti ovlivnily psychologii politiky.Nejhlasitější hlas premiéra v neděli 30. června ve 22 hodin ET/PT na Showtime. Pokud nemáte kabel nebo nemáte Showtime, můžete sledovat epizody nové série naživo nebo na vyžádání na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jednomu z následujících kabelových, živých- Služby streamování televize.Amazon Prime Showtime Channel

jak přidat Disney Plus do Samsung TV

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu Showtime , který je také dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí.Jakmile jsi přihlásil se na kanál Amazon Prime i na Showtime , pak můžete show sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu nebo na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.Pokud nesledujete živě, Amazon Showtime Channel je dodáván také s kompletní knihovnou Showtime na vyžádání, která bude obsahovat Nejhlasitější hlas epizody, jakmile jsou vysílány živě.

FuboTVAť už máte FuboTV nebo chcete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi „Showtime je k dispozici jako doplněk k běžnému balíčku kanálů.Jakmile se zaregistrujete , můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV .

jak se zlepšit v tenise doma

Pokud se nedíváte živě, doplněk FuboTV Showtime je dodáván s kompletní knihovnou Showtime na vyžádání, která bude obsahovat Nejhlasitější hlas epizody, jakmile se vysílají.

Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Showtime je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí.

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 , Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nedíváte naživo, doplněk Hulu Showtime je dodáván s kompletní knihovnou Showtime na vyžádání, která bude zahrnovat Nejhlasitější hlas epizody, jakmile se vysílají.

nejlepší lék na tenisový loket

Náhled premiéry „Nejhlučnější hlas“

Poslední omezená série Showtime Nejhlasitější hlas vychází z bestselleru o zakladateli Fox News Rogeru Ailesovi. Soustředí se primárně na poslední desetiletí, kdy se Ailes pravděpodobně stal faktickým vůdcem strany, se série také dotýká definování událostí v Ailesově životě, včetně jeho zkušeností se světovými vůdci, které zrodily jeho politickou kariéru, a obvinění ze sexuálního obtěžování a osady který ukončil vládu Fox News, škádlil síť ve vydání.

I po jeho smrti se Ailesův politický vliv a úspěchy objevovaly jak v politice, tak ve společnosti. Muž, který zformoval Fox News na neodvolatelnou sílu, ovlivnil politickou konverzaci i na nejvyšších stupních vlády. Nejhlasitější hlas ukáže show, Ailes se pravděpodobně stal de facto vůdcem Republikánské strany a zároveň bude vyprávět příběhy, které zdůrazní rozhodující okamžiky jeho života, včetně jeho zkušeností se světovými vůdci a obvinění ze sexuálního obtěžování a vyrovnání, které skončily jeho kariérou náhlým koncem.

jak se vyhrává badmintonová hra


Hrát si

Nejhlasitější hlas | Oficiální upoutávka | Řada Russell Crowe SHOWTIME V dnešním politicky nabitém mediálním prostředí se ani po jeho smrti žádná postava neprojevuje větší než Roger Ailes, který z Fox News vytvořil sílu, která nenávratně změnila rozhovor o nejvyšších úrovních vlády. V hlavních rolích Russell Crowe, Naomi Watts a Sienna Miller. #TheLoudestVoice Přihlásit se k odběru SHOWTIME kanálu YouTube: goo.gl/esCMib Nemáte SHOWTIME? Objednat teď:… 2019-04-16T15: 01: 04.000Z

Kromě Croweho je součástí obsazení také nominovaná na Oscara Naomi Watts ( Mulholland Drive ) jako bývalá moderátorka Fox News Gretchen Carlson, nominantka na Zlatý glóbus Sienna Miller ( Vrstvený koláč ) jako Ailesova manželka Elizabeth, nominovaná na Oscara a vítězka Emmy Seth MacFarlane ( Rodinný typ ) jako bývalý šéf PR Fox News Brian Lewis, nominovaný na Screen Actors Guild Award Simon McBurney ( Teorie všeho ) jako vůdce News Corp Rupert Murdoch, Annabelle Wallis ( Peaky Blinders ) jako bývalý booker Fox News Laurie Luhn a Aleksa Palladino ( Boardwalk Empire ) jako Ailesova dlouholetá asistentka Judy Laterza. Mezi hostující hvězdy patří Josh Charles ( Sportovní noc ) jako Casey Close, manžel Gretchen Carlson a Josh Stamberg ( Aféra ) jako bývalý jednatel společnosti Fox, Bill Shine. Kari Skogland ( Příběh služebnice ) režíroval více epizod.

TENTO Kristen Baldwin měla ze psaní série smíšené pocity, Crowe je skvělý jako Ailes; herec téměř zmizí uvnitř svého syntetického obvodu ... Ale opravdu jsme potřebovali, aby vítěz Oscara trávil každý den hodiny v líčení, aby nám připomněl, že Roger Ailes byl špatný frajer? Forbes „Merrill Barr napsal: Nesnaží se diváka příliš zablbnout, ani se nepokoušet přehlížet některé tvrdé reality. Snaží se pouze představit svou opovrženíhodnou pravdu v co nejpříjemnějším balíčku.

První epizodu série napsal oscarový Tom McCarthy ( Reflektor ) a autor knihy Gabriel Sherman. Nejhlasitější hlas v místnosti „Nejprodávanější kniha, ze které je přehlídka převzata, se skládá z rozsáhlých Shermanových reportáží, které zahrnovaly rozhovory s více než 600 lidmi.


Populární Problémy

Rory McIlroy se zasnoubil s Caroline Wozniacki

Seznam turnajů Masters 1000, kde Rafael Nadal získal nejvíce trofejí.

Největší tenisté všech dob - č. 16

Mistrovství světa NASCAR Cup 2020 je na řadě při finále 500 v neděli. Zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos ze závodu.

Roger Federer, Novak Djokovic, Rafael Nadal a John McEnroe odehráli na US Open několik úžasných zápasů. Překvapivě některé z těchto epických zápasů přišly mnohem dříve než finále.

Sluneční brýle se dodávají v široké škále barev čoček. Nejběžnější jsou šedá, černá, hnědá, zelená, žlutá, oranžová, jantarová a červená. Při nákupu slunečních brýlí byste měli myslet na to, jaký typ čoček je pro váš životní styl nejlepší. Nakupování...