Jak nosit mořské pásky

Akupresura je přírodní lék, který může léčit nevolnost, zvracení a další příznaky zaměřením na tlakové body v zápěstí. Byly provedeny studie týkající se účinnosti akupresury, ale k ověření jejích potenciálních přínosů je nutný další výzkum. Pokud si chcete vyzkoušet akupresuru a přitom mít volné ruce, nákup Sea-Band vám může pomoci s akupresurou na cestách. Pečlivě si přečtěte pokyny pro uživatele vašeho Sea-Band, abyste jej mohli plně využít. Používejte Sea-Bands navíc k jiným přírodním léčivům a klinickým ošetřením, nikoli jako náhradu, abyste rychle a bezpečně zmírnili problémy se žaludkem.

at & t aplikace v roce

Část 1 ze 3: Nasazení a nastavení vašeho mořského pásma

 1. Obrázek s názvem Wear Sea Bands Krok 1

  1 Nasaďte si Sea-Band, než začnete cestovat nebo se budete cítit špatně. Zatímco si můžete náramek Sea-Band nasadit během bolesti žaludku, tyto náramky jsou navrženy tak, aby předcházely nevolnosti. Pokud budete nastupovat na přepravu nebo budete podstupovat lékařské zákroky, které způsobují nevolnost, nasaďte si předem Sea-Band.
 2. Obrázek s názvem Wear Sea Bands Krok 2

  2 Najděte na svém těle svůj bod Nei-Kuan. Podle teorie akupresury může tlak na bod Nei-Kuan zabránit nevolnosti nebo ji zmírnit. Bod Nei-Kuan se nachází na vašich zápěstích, přímo pod prostorem mezi vaším ukazováčkem a prostředníkem. Abyste to našli, položte první tři prsty své opačné ruky na zápěstí a přitiskněte bod mezi první dvě šlachy.
  • Pokud si nejste jisti, zda jste našli svůj bod Nei-Kuan, vyhledejte pro srovnání diagram svého zápěstí, který označuje bod Nei-Kuan.


 3. Obrázek s názvem Wear Sea Bands Krok 3

  3 Umístěte tlačítko nad bod Nei-Kuan. Tlačítko by mělo být v tomto místě umístěno lícem dolů a poté připnuto na zápěstí. Pokud již pociťujete nevolnost a během několika minut od navléknutí náramku nepocítíte úlevu, upravte ji v oblasti kolem bodu, dokud nenajdete správné místo.
 4. Obrázek s názvem Wear Sea Bands Krok 4

  4 Opakujte postup oběma rukama. Jeden náramek pro každou ruku je ideální pro úlevu od nevolnosti, takže můžete vyvíjet tlak na oba body Nei-Kuan. Pokud máte pouze jeden Sea-Band, zatlačte prsty na bod Nei-Kuan druhé ruky pomocí prstů.
  • Pokud potřebujete mít volné ruce, upřednostňují se 2 náramky.
  reklama

Část 2 ze 3: Použití Sea-Bandu v relevantních situacích

 1. Obrázek s názvem Wear Sea Bands Krok 5

  1 Při přepravě používejte Sea-Band, abyste zabránili pohybové nemoci. Sea-Bands mohou zmírnit nevolnost způsobenou dopravou autem, vlakem, lodí nebo letadlem. Na základě předpokladu, že pohybová nemoc není psychologická, ale fyziologická, zabraňují náramky závratě, nevolnosti a zvracení způsobeným pohybovou nemocí.
  • Sea-Bands byly původně určeny k léčbě mořské nemoci.
 2. Obrázek s názvem Wear Sea Bands Krok 6

  2 Na dovolené použijte Sea-Band, abyste zmírnili nevolnost na cestách. Sea-Bands mohou být užitečné pro ty, kteří trpí nevolností způsobenou jet lagem, dopravou, kterou běžně nepoužívají, nebo emočním stresem. Nasaďte si Sea-Band těsně před tím, než vyrazíte na cestu, abyste udrželi příznaky na uzdě.
  • Počáteční příznaky nevolnosti na cestách zahrnují klid, letargii, zpocené nebo vlhké dlaně a bolesti hlavy.
 3. Obrázek s názvem Wear Sea Bands Krok 7

  3 Abyste tomu zabránili, nasaďte si Sea-Band ranní nevolnost. Akupresura může zmírnit příznaky ranní nevolnosti, zejména nevolnosti a zvracení. Sledujte a zapisujte si denní doby, ve kterých se nejčastěji cítíte nevolně, a plánujte si během této doby nosit náramek.
  • Sea-Bands jsou určeny k léčbě Hyperemesis Gravidarum zejména vzácná forma ranní nevolnosti, která postihuje malé procento čekajících žen. Hyperemesis Mezi příznaky gravidarum patří nadměrné zvracení a celodenní nevolnost.
  • Jedna studie zjistila, že ranní nevolnost byla snížena u 70% těhotných žen, které používaly Sea-Bands.
 4. Obrázek s názvem Wear Sea Bands Krok 8

  4 Po operaci nebo chemoterapii použijte Sea-Band. Mořské pásy a další akupresurní zařízení byly klinicky testovány, aby zmírnily nevolnost po chirurgickém zákroku nebo chemoterapii. Mohou být užitečné při pomoci pacientům cítit, že mohou kontrolovat a léčit své příznaky. Pokud již užíváte lék na úlevu od bolesti, Sea-Bands může zmírnit nevolnost přirozeně a bez interakce s jinými léky.
  • V takovém případě můžete Sea-Band nasadit před nebo po chemoterapii nebo chirurgickém zákroku v závislosti na vašich preferencích.
 5. Obrázek s názvem Wear Sea Bands Krok 9

  5 Vyzkoušejte Sea-Bands, když jste nemocní s zkažený žaludek nebo otrava jídlem. Světová zdravotnická organizace (WHO) schvaluje akupresuru jako způsob léčby nevolnosti a zvracení způsobených nemocemi. Použijte Sea-Band ke zmírnění bolesti žaludku spolu s dalšími holistickými prostředky a léčbou předepsanou lékařem. reklama

Část 3 ze 3: Přírodní ošetření podél mořských pásem

 1. Obrázek s názvem Wear Sea Bands Krok 10

  1 Jezte nebo pijte zázvor aby se ulevilo vašemu podrážděnému žaludku. Ať už trávené syrové, kandovaný, nebo jako nápoj, zázvor je přírodní způsob, jak bojovat proti nevolnosti. Vylučuje přírodní enzymy, které neutralizují žaludeční kyselinu. Pokud je to možné, zkuste jíst čerstvý zázvor, který dokáže zklidnit váš žaludek rychleji než čaje a jiné odrůdy.
  • Pokud jste příliš otrávení jíst zázvor, zkuste pít zázvorové pivo.
 2. Obrázek s názvem Wear Sea Bands Krok 11

  2 Snaž se mátový olej ke zklidnění zanícených výstelek žaludku. Vůně máty peprné může zabránit nevolnosti a křečím tím, že se zaměří na výstelku žaludku. Na vatový tampon naneste 1 nebo 2 kapky mátového oleje a naneste ho na dásně.
  • Mátový čaj může mít podobný účinek, pokud nemůžete koupit mátový olej.
 3. Obrázek s názvem Wear Sea Bands Krok 12

  3 Pokud zvracíte, udržujte se hydratovaní tekutinami naplněnými živinami. Pitná voda, čaje, džusy nebo sportovní nápoje mohou zabránit dehydrataci a hubnutí během záchvatů nevolnosti. Zkuste pít po malých doušcích, abyste zabránili zaplnění žaludku.
  • Držte se čirých tekutin, jako je čaj nebo džus. Těžší tekutiny na bázi mléka mohou zhoršit podrážděný žaludek.
 4. Obrázek s názvem Wear Sea Bands Krok 13

  4 Spolu s lékařským ošetřením používejte domácí prostředky. Přírodní léčba funguje nejlépe, pokud je podávána společně s radou lékaře, protože obě mají jedinečné výhody. Pokud vaše příznaky trvají déle než několik dní nebo jsou natolik závažné, že vyžadují lékařské ošetření, naplánujte si návštěvu lékaře.
  • Pokud zvracení trvá déle než 2 dny (u dospělých), dochází k pravidelnému zvracení déle než jeden měsíc nebo jste si všimli nevysvětlitelného úbytku hmotnosti, naplánujte si návštěvu lékaře.
  • Okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc, pokud se u vás objeví nauzea:
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Postupujte pečlivě podle pokynů dodaných se zařízením Sea-Band, abyste získali maximální úlevu od svých příznaků.
 • Sea-Bands lze použít jak pro dospělé, tak pro děti.
 • Kromě úlevy od nevolnosti, Sea-Bands tvrdí, že léčí bolest na hrudi, nepravidelná nebo bolestivá období, předmenstruační syndrom, regurgitaci kyseliny a škytavku.
 • Většina maloobchodních prodejců Sea-Bands navrhuje používat volně dostupné léky na nemoc současně s náramky.

reklama

Varování

 • Navštivte svého lékaře ohledně nevyřešených problémů, které si Sea-Bands nárokuje léčit, včetně silného krvácení nebo bolestivých menstruačních cyklů.
 • Nepoužívejte Sea-Bands k léčbě nediagnostikovaných bolestí na hrudi. Pokud pociťujete bolesti na hrudi, vyhledejte okamžitou lékařskou pomoc.
 • Poraďte se se svým lékařem, než přidáte jakoukoli léčbu do svého denního režimu, včetně akupresury.
reklama

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Jak zmírnit bolest zápěstí při zvedání. Něžné a bolestivé zápěstí může ztěžovat používání rukou. Naštěstí většina bolesti zmizí, jakmile si opřete zápěstí a snížíte otoky. Úlevy od bolesti a balíčky ledu vytvoří ...

Michiganský basketbal hostí ve středu večer Penn State. Pokud nemáte síť Big Ten Network, zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry.

Canon T50 je ošklivá, extrémně jednoduchá filmová zrcadlovka s ručním zaostřováním, která se však velmi dobře používá a při správném používání dokáže dosáhnout vynikajících výsledků. Možná někoho z vás někde kopete do skříně, nebo ...

Váš průvodce streamováním Pocahontas online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.

LeBron James a Dwyane Wade se potkávají pravděpodobně naposledy, když v pondělí bojují Lakers a Heat. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Jak zvýšit mobilitu kotníků. Pohyblivost kotníků je klíčová téměř pro všechny sportovce, stejně jako pro kohokoli, kdo se chce jen trochu snadněji a pohodlněji pohybovat pěšky. Pohyblivost kotníku pomáhá vytvářet sílu a rozsah pohybu ...