Jak vyhrát, pojďte se mnou povečeřet

Pokud jste někdy sledovali kanál 4's Come Dine With Me a myslíte si, že byste mohli udělat lépe, pak je to takto. Zde je obsáhlý seznam vítězných tahů!

Kroky

 1. Obrázek s názvem Win at Come Dine With Me Krok 1

  1 Pojďte se mnou obědvat, můžete se přihlásit na webu Channel 4. Pokud máte to štěstí, že vás vyberou, musí práce začít, musíte být připraveni.
 2. Obrázek s názvem Win at Come Dine With Me Krok 2

  2 Navrhněte jídelníček, aniž byste věděli, co se bude vašim hostům líbit - vyhněte se tedy těmto osvědčeným faux pas - rebarborám v jakékoli podobě, čemukoli OPRAVDU pikantním, čemukoli s vysokým potenciálem otravy jídlem (nevyhrajete, pokud hosty zabijete) spoustou mořských plodů (lidé vždy nad tím sténat).
 3. Obrázek s názvem Win at Come Dine With Me Krok 3

  3 Úvaha dalšího menu je založena na tom, jak dobře umíte skutečně vařit. (Nebojte se, pokud nemůžete, polovina času nejlepší jídlo ani nevyhraje) Vždy se ujistěte, že budete mít den na to, abyste si uvařili, co chcete, nejlépe udělejte věci, které můžete udělat předem ( jako paštika nebo hrnce polévky).
 4. Obrázek s názvem Win at Come Dine With Me Krok 4

  4 Takže pro začátečníky jsou lidé často ohromeni krevetami nebo hřebenatkami, snažte se nedělat pečivo, protože nikdo není zmaten tím, jak těžké je udělat. Souffle vám získá body, stejně jako terina nebo domácí paštika, pokud jste dobře domýšliví, střílejte nebo chovejte své vlastní ingredience.
 5. Obrázek s názvem Win at Come Dine With Me Krok 5

  5 Protože hlavní chod dušené maso nepřekrojí, stejně jako koláč. . Dobrou volbou je rizoto (těžké se správně připravit), steak (dobře uvařený a podle chuti hostů) náhodně, křídla skate získali jednou, takže to může stát za to.
 6. Obrázek s názvem Win at Come Dine With Me Krok 6

  6 Můžete žít nebo zemřít z kvality pudinku, takže želé je vždy špatná volba. Pěkné malé individuální pudinky jsou dobrou volbou, obskurní ovoce a domácí zmrzlina mohou velkolepě selhat, takže jděte s čokoládovým pudinkem, nebo pokud je vaše pečivo dobré, je čas to ukázat!
 7. Obrázek s názvem Win at Come Dine With Me Krok 7

  7 Nabídka založená na hlídačích hmotnosti je vždy něco, co vás zklamalo
 8. Obrázek s názvem Win at Come Dine With Me Krok 8

  8 Když hosté dorazí, buďte vždy neuvěřitelně falešní a milí k ostatním lidem a nikdy neprozrazujte svůj herní plán na kameru, protože na základě vašich vstupů budete vypadat hloupě
 9. Obrázek s názvem Win at Come Dine With Me Krok 9

  9 Nikdy nebuď milovníkem vína. Díky tomu často ztratíte.
 10. Obrázek s názvem Win at Come Dine With Me Krok 10

  10 Po jídle se nepokoušejte přimět své hosty, aby dělali něco z následujícího - břišní tance, kouzelné triky, origami, flambeing palačinky, wii tenis, kouřící hrnec nebo cokoli společného s spiritualismem, všichni budou hrozní a hosté budou mluvit o tobě za zády. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Použijte svůj vlastní dům, lidé, kteří lžou nebo používají dům svých rodičů, vypadají velmi blbě.
 • Buďte falešní na kameru i mimo ni, nikdy neprozrazujte svůj herní plán a nikdy nepřiznejte, že máte chuť na některého z ostatních soutěžících, nebo budete vypadat jako nástroj.
 • Nenechte se vtáhnout do nevyhnutelného boje, který vypukne při každé show, to škodí vašim šancím na nezměrné vítězství.
 • NIKDY nedělejte žádné kulhavé vtipy, jako říkat, že lososové jídlo je „kuřecí překvapení“, nikdo si nikdy nemyslí, že je to zábavné a nevyhrajete.
 • Zajistěte, aby byl váš dům čistý a bez jakýchkoli podivných ozdob a fotografií, show udělá velkou dávku vaší podivnosti a bude se smát, ne s vámi.
 • Kupte si alespoň jednu možnost zálohování pro každý kurz pro případ, že byste to pokazili.
 • Nacvičte si scénář a ujistěte se, že vaše herectví je něco, co je věrohodné. Pokud se váš čin jeví jako příliš falešný, dělá to špatnou televizi a němí diváci pořadu skutečně pochopí, jak falešná je show.Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • V případě, že nevyhrajete, nepřehánějte přísady.
 • Díky vypravěči Dave Lambovi všichni soutěžící vypadají jako blázni, takže se snažte neříkat nic hloupého nebo domýšlivého.
 • Pokud vám jiný soutěžící naservíruje něco, o čem máte podezření, že je surový/nebezpečný, nejezte to, abyste byl zdvořilý, nestojí to za to.
 • Snažte se nezlobit na drzé a neomalené soutěžící, pro které budete vařit, jak víme, držení zášti besmirches charakteru ...
reklama

Populární Problémy

Video: 159 km bekhend Andyho Murraye

„Nekonečný závod“ je nejnovější dokument 30 pro 30 od ESPN. Zde je návod, jak to můžete sledovat online.

Poté, co si Serena zajistila napínavé střetnutí s Halepovou v semifinále Miami Open, zahájila střet o titul proti Navarrovi.

Zde je návod, jak sledovat online přenos Blazers vs Warriors Game 1 online bez kabelu.

Halloween je ideální čas být kreativní - a strašidelný. Zdobení interiéru vašeho domova pro vaši oblíbenou strašidelnou dovolenou bude zábavné a snadné, pokud víte, co dělat. Správné dekorace budou vyžadovat také rychlý výlet do obchodu ...