Manžel: Martina Hingis mě napadla a je sériovým cizoložníkem

V dobrých časech: Martina Hingis (L) mluví se svým francouzským manželem Thibaultem Hutinem (R)Bývalá světová jednička Martina Hingisová byla podle jejího bývalého manžela Thibaulta Hutina obviněna z toho, že je cizoložníkem.

Inkriminace zde neskončila, protože Hutin odhalil, že ho Hingis a její matka Melanie Molitor údajně v červenci hádali a škrábali. Řekl, že ho švýcarská legenda spolu s její matkou a Mario Widmerem, Molitorovým přítelem, porazila DVD přehrávač do hlavy .Na svém účtu švýcarské policii Hutin oznámil, že všichni tři odešli do jeho bytu v Pfäffikonu, zbili ho a poté převzali jeho pas a kreditní karty.

Na Hutinově účtu tento stalo se to v pondělí večer: Byl jsem v našem společném bytě, když zazvonil zvonek. V průběhu sporu s Martinou se na mě a její matku Melanie Molitor vrhly, mlátily a škrábaly. Moje výchova mi zakazuje bít ženy. Jak jsem se naučil, bránil jsem se každé snaze. Mario Widmer, partner Melanie, mi hodil DVD přehrávač do hlavy.

Tím to údajně nekončilo. Hutin později zjistil, že mu chybí pas a kreditní karty. Okamžitě se obrátil na policii v Pfäffikonu. Policisté se mnou šli zpět do bytu a donutili ty tři, aby se vzdali mých cenností.V červencovém rozhovoru s Blickem Hutin prozradil, že chytil Hingis v posteli s jiným mužem, a šel ji označit za „sériového cizoložníka“.

V tomto rozhovoru pokáral Hingisovy osobní názory na život a život na turné WTA: Martina má velmi osobní pojetí morálky. Vždy byla taková; Myslím, že byla vždy nevěrná svým milencům. V tenisovém světě není sama, což teď docela dobře znám. Ale myslel jsem si, že je jiná než ostatní, že mě opravdu miluje.

Hingis, držitel pěti grandslamových titulů, se s Hutinem setkal na parkurové soutěži v St. Tropez v roce 2010 a po vířivé romantice se rozhodli ten stejný rok svázat.Hutin také tvrdil, že si nebyl vědom svého rozchodu se švýcarskou Miss, dokud si o tom nepřečetl ve švýcarském časopise Schweizer Illustrierten.

Hingisovy komentáře k nejnovějším pomluvám zatím nejsou známy.

Populární Problémy

Jak nasadit atletický pohár. Nosit atletický pohár je důležité, pokud hrajete kontaktní sporty. Klíčem k úspěšnému nošení atletického poháru je najít ten, který je pohodlný a správně sedí. Ať už máte kalíšek dole ...

Jak jeho otec Wolfgang nedávno prozradil, Dominic Thiem vždy miloval vstup do tvrdých yardů. Wolfgang také tvrdil, že on a jeho manželka nevytvářeli na svého syna nepřiměřený tlak, když vyrůstal.

Hledáte v neděli přímý přenos ze hry Seahawks vs. Jets? Zde je kompletní přehled všech vašich možností sledování s kabelem nebo bez kabelu.

Serena Williamsová utrpěla nejtěžší porážku v kariéře, když Johanna Kontaová v úterý porazila v San Jose 6-1 6-0.

Zde jsou všechny vaše možnosti, jak v roce 2020 sledovat každou hru Miami Dolphins online bez kabelu.