Manžel: Martina Hingis mě napadla a je sériovým cizoložníkem

V dobrých časech: Martina Hingis (L) mluví se svým francouzským manželem Thibaultem Hutinem (R)

V dobrých časech: Martina Hingis (L) mluví se svým francouzským manželem Thibaultem Hutinem (R)

Bývalá světová jednička Martina Hingisová byla podle jejího bývalého manžela Thibaulta Hutina obviněna z toho, že je cizoložníkem.

sledujte nestoudnou sezónu 9, epizoda 8

Inkriminace zde neskončila, protože Hutin odhalil, že ho Hingis a její matka Melanie Molitor údajně v červenci hádali a škrábali. Řekl, že ho švýcarská legenda spolu s její matkou a Mario Widmerem, Molitorovým přítelem, porazila DVD přehrávač do hlavy .

Na svém účtu švýcarské policii Hutin oznámil, že všichni tři odešli do jeho bytu v Pfäffikonu, zbili ho a poté převzali jeho pas a kreditní karty.

espn tenis sledovat živě

Na Hutinově účtu tento stalo se to v pondělí večer: Byl jsem v našem společném bytě, když zazvonil zvonek. V průběhu sporu s Martinou se na mě a její matku Melanie Molitor vrhly, mlátily a škrábaly. Moje výchova mi zakazuje bít ženy. Jak jsem se naučil, bránil jsem se každé snaze. Mario Widmer, partner Melanie, mi hodil DVD přehrávač do hlavy.

Tím to údajně nekončilo. Hutin později zjistil, že mu chybí pas a kreditní karty. Okamžitě se obrátil na policii v Pfäffikonu. Policisté se mnou šli zpět do bytu a donutili ty tři, aby se vzdali mých cenností.

V červencovém rozhovoru s Blickem Hutin prozradil, že chytil Hingis v posteli s jiným mužem, a šel ji označit za „sériového cizoložníka“.

ty trubková raketa

V tomto rozhovoru pokáral Hingisovy osobní názory na život a život na turné WTA: Martina má velmi osobní pojetí morálky. Vždy byla taková; Myslím, že byla vždy nevěrná svým milencům. V tenisovém světě není sama, což teď docela dobře znám. Ale myslel jsem si, že je jiná než ostatní, že mě opravdu miluje.

Hingis, držitel pěti grandslamových titulů, se s Hutinem setkal na parkurové soutěži v St. Tropez v roce 2010 a po vířivé romantice se rozhodli ten stejný rok svázat.

Hutin také tvrdil, že si nebyl vědom svého rozchodu se švýcarskou Miss, dokud si o tom nepřečetl ve švýcarském časopise Schweizer Illustrierten.

Hingisovy komentáře k nejnovějším pomluvám zatím nejsou známy.

Populární Problémy

Nástěnné koule jsou oblíbeným cvičením CrossFit, které procvičí ramena, záda, bicepsy, hrudník a jádro. Je to jedno z nejintenzivnějších cvičení CrossFit, které můžete dělat, ale je také jedním z nejvíce obohacujících. Pokud jste se právě zaregistrovali do CrossFitu, ...

Daniel Nestor se po 28 letech na špičkové úrovni rozloučil s tenisem.

Julia Putintseva čelí krajance Eleně Rybakině v ce Kazašském střetu ve třetím kole Říma. Putintseva předvedl dobrou formu po zablokování, zatímco Rybakina od obnovení bojuje.

Zjistěte, co znamená tuhost rakety, jak se měří a jaký je její dopad na výkon a pohodlí - video a užitečné grafy součástí.