Od malička jsem viděl hrát Rogera Federera: Bianca Andreescu

Roger Federer

Roger Federer

Šampionka US Open 2019 Bianca Andreescu nedávno hovořila o dopadu Rogera Federera na tenis a o tom, jak je i nadále vzorem pro všechny. Federer je mimořádně populární postavou nejen pro svůj elegantní styl hry, ale také pro svou ohromnou pracovní morálku a Andreescu - stejně jako miliony lidí po celém světě - je fanouškem švýcarského maestra.

Během své tiskové konference před začátkem 2021 Miami Open se Bianca Andreescu zeptala na její vztah s Rogerem Federerem. Tomu však předcházela veselá záměna jednoho z pracovníků médií, protože Andreescu byl mylně považován za Belindu Bencic.

„Jsem Bianca, ale neboj se,“ řekl Andreescu, když ji oslovili „Belinda“.

Poté, co byl zmatek odstraněn, 20letá přiznala, že se v posledních letech osobně s Rogerem Federerem nesetkala. Tvrdila však, že od mala byla vášnivou podporovatelkou Švýcarů.

„Nikdy jsem se s ním nesetkala,“ odpověděla Bianca Andreescuová, když se jí zeptali na její vztah s Rogerem Federerem. „Možná jsem se s ním vyfotil, když jsem byl malý. Nepamatuji. Ale od mala jsem ho viděl hrát. '

Roger Federer dal tenisu opravdu hodně: Bianca Andreescu

Roger Federer

Roger Federer

Roger Federer je jednou z největších celebrit na světě a tenis zařadil na globální mapu způsobem, který před ním má jen málokdo. Švýcarský úspěch na hřišti spolu s jeho osobností a šarmem mimo hřiště mu pomohly vyvinout magnetickou přitažlivost, o které se mnozí domnívají, že přesahuje tenisový sport.

Bianca Andreescu tolik naznačila, když tvrdila, že Roger Federer není jen velkým vzorem pro ni, ale i pro mnohé další. Kanaďanka věří, že Federer udělala hodně pro sport, který hraje, a dokonce tvrdila, že Švýcarka je jednou z největších hráček všech dob.

'Je to pro mě velký vzor, ​​pro mnoho lidí.' Tenisu dal opravdu hodně. Je jedním z nejlepších všech dob, “řekl Andreescu.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat online přenosy Joanna vs Waterson, Swanson vs Gracie a všechny zápasy UFC Tampa.

Fitness je klíčová pro dlouhý a zdravý život. Při vytváření holistického programu pro zdraví a kondici je důležité zahrnout cvičení, která posílí vaši vytrvalost, sílu a flexibilitu. Je také dobré zahrnout ...

Být brankářem má rozhodně svůj podíl na pro a proti. Máte tu výhodu, že jste jediným hráčem, který může používat vaše ruce a paže, ale jste také v pozici, která s největší pravděpodobností způsobí fyzické zranění vašeho těla. Naučit se jak ...

Brisbane uvidí účast tří nejlepších ženských dvouhry Ashleigh Bartyové, Karolíny Plí & scaron; kové a Naomi Osaka.

Jak zabalit Achillovu šlachu. Vaše Achillova šlacha, která probíhá od lýtkového svalu k patě, vám umožňuje chodit, běhat, skákat a ohýbat nohu. Pokud je vaše Achillova šlacha bolestivá nebo zraněná, můžete ji zabalit, dokud se hojí. Obal...

Průvodce, jak sledovat živý přenos Virginia Tech vs Saint Louis v prvním kole turnaje NCAA.