Od malička jsem viděl hrát Rogera Federera: Bianca Andreescu

Roger Federer

Roger Federer

Šampionka US Open 2019 Bianca Andreescu nedávno hovořila o dopadu Rogera Federera na tenis a o tom, jak je i nadále vzorem pro všechny. Federer je mimořádně populární postavou nejen pro svůj elegantní styl hry, ale také pro svou ohromnou pracovní morálku a Andreescu - stejně jako miliony lidí po celém světě - je fanouškem švýcarského maestra.

Během své tiskové konference před začátkem 2021 Miami Open se Bianca Andreescu zeptala na její vztah s Rogerem Federerem. Tomu však předcházela veselá záměna jednoho z pracovníků médií, protože Andreescu byl mylně považován za Belindu Bencic.

„Jsem Bianca, ale neboj se,“ řekl Andreescu, když ji oslovili „Belinda“.

Poté, co byl zmatek odstraněn, 20letá přiznala, že se v posledních letech osobně s Rogerem Federerem nesetkala. Tvrdila však, že od mala byla vášnivou podporovatelkou Švýcarů.

„Nikdy jsem se s ním nesetkala,“ odpověděla Bianca Andreescuová, když se jí zeptali na její vztah s Rogerem Federerem. „Možná jsem se s ním vyfotil, když jsem byl malý. Nepamatuji. Ale od mala jsem ho viděl hrát. '

Roger Federer dal tenisu opravdu hodně: Bianca Andreescu

Roger Federer

Roger Federer

Roger Federer je jednou z největších celebrit na světě a tenis zařadil na globální mapu způsobem, který před ním má jen málokdo. Švýcarský úspěch na hřišti spolu s jeho osobností a šarmem mimo hřiště mu pomohly vyvinout magnetickou přitažlivost, o které se mnozí domnívají, že přesahuje tenisový sport.

Bianca Andreescu tolik naznačila, když tvrdila, že Roger Federer není jen velkým vzorem pro ni, ale i pro mnohé další. Kanaďanka věří, že Federer udělala hodně pro sport, který hraje, a dokonce tvrdila, že Švýcarka je jednou z největších hráček všech dob.

'Je to pro mě velký vzor, ​​pro mnoho lidí.' Tenisu dal opravdu hodně. Je jedním z nejlepších všech dob, “řekl Andreescu.

Populární Problémy

Nick Kyrgios v prvním kole Wimbledonu produkoval nějaký vysoce oktanový tenis, aby vyřadil 21. nasazeného Uga Humberta.

Jak začít s vlastním cvičebním režimem a držet se ho. Chcete se dostat do formy, ale nezdá se, že byste se drželi předsevzetí? Zde je několik nápadů, jak poskytnout malé pošťouchnutí, které potřebujete. Udělejte si čas. Může se zdát, že nemáte ...

Colts dnes bojují s bojujícími tryskami v akci NFL 3. týdne. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry, pokud nemáte kabel.

Americký tým žen ve vodním pólu zahajuje kampaň na olympijské hry 2020 proti Japonsku. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze zápasu online.

Není třeba se nechat zahanbit špinavým párem Skechers, protože čištění bot je snadný proces, který okamžitě zlepší váš styl. Existují různé způsoby čištění vašich Skechers, v závislosti na tom, z jakého materiálu jsou ...

Rafael Nadal tento měsíc neobhájil titul Roland Garros a ve vzrušujícím semifinále sestoupil k Novakovi Djokovicovi.