Miluji svého otce, ale nemohu ovládat vše, co říká: Novak Djokovic

Novak Djokovic s otcem Srdjanem

Novak Djokovic s otcem Srdjanem

Otec Novaka Djokoviče Srdjan Djokovic během let učinil několik přímých a kritických poznámek o soupeřích a odpůrcích svého syna. Ale zatímco mnozí věří, že Srdjan by měl být se svými komentáři diplomatičtější, Novak nedávno prohlásil, že „přijímá“ a „respektuje“ otevřenou povahu svého otce.

jak opravit cvičení tenisových loktů

Roger Federer byl historicky jedním z hlavních cílů ostnů Srdjana Djokoviče. A útoky šedesátníků na Federera v posledních týdnech zdánlivě zesílily; on nedávno prohlásil, že švýcarská legenda není tak dobrý člověk protože je šampion.

V této souvislosti byl Novak Djokovic sondován na komentáře svého otce po jeho vítězství nad Jannikem Sinnerem na Monte Carlo Masters. Světová jednička odpověděla tvrzením, že nemůže kontrolovat, co jeho otec říká, ale že ho velmi miluje za to, jak ho po celý život podporoval.

'Miluji svého otce,' řekl Djokovič. „Můj otec je největší oporou, kterou jsem měl, zvláště v počátcích. Ale evidentně nemůžu ovládat všechno, co říká. Chci říct, takhle to je, je to tak, jak to je ... (s úsměvem). Každý přemýšlí vlastní hlavou. Musím to přijmout a respektovat to. '

Podle Novaka Djokoviče je jeho otec nesmírně vášnivý muž, který jako většina otců vždy myslí na nejlepší zájmy svého syna. Djokovič prohlásil, že bez ohledu na situaci bude vždy na straně svého otce, a poukázal na to, že každý má právo na svobodu slova.

'Můj otec je velmi, velmi vášnivý muž,' pokračoval Djokovič. „Chrání mě a miluje mě. Vím, že to dělá s nejlepšími a nejčistšími úmysly. Možná všichni říkáme nebo děláme věci, které mohou urážet jiné lidi. Rozumím tomu. Jsem vždy po boku mého otce a všeho, co dělá. Jsme rodina.
'Samozřejmě zůstanu na jeho straně a budu ho chránit,' dodal Srb. 'Každý má právo říci, co si myslí, i když se vším nemohu vždy souhlasit.'

Vím, co obnáší být ve špičkové formě na Roland Garros: Novak Djokovic

Novak Djokovic po vítězství nad Jannik Sinner na Rolex Monte-Carlo Masters

Novak Djokovic po vítězství nad Jannik Sinner na Rolex Monte-Carlo Masters

otevírání dveří auta tenisovým míčkem

Novak Djokovic také během své pozápasové tiskové konference hovořil o svých ambicích na hřišti. Srb tvrdil, že ví, co musí udělat, aby dosáhl vrcholné formy na French Open.

Djokovič ale prozradil, že si také přeje, aby se mu dobře dařilo na Monte Carlo Masters a na Serbia Open.

'Vím, co je potřeba k tomu, abych byl ve špičkové formě na Roland Garros, což je turnaj, kde si opravdu chci zahrát svůj nejlepší tenis na antuce,' řekl Djokovič. „Ale je to ještě daleko. Chci se mít dobře tady v Monte Carlu, pak v Bělehradě, turnaji, který hraji doma a který mě očividně vzrušuje. '

Novak Djokovič však chápe, že Roland Garros je ještě pár dní pryč. Vyjádřil přání zůstat do té doby zdravý, aby mohl hrát svůj nejlepší tenis v antukovém Major.

'Právě jsem zahájil tuto kampaň na antuce, Paříž je ještě daleko,' řekl Djokovič. „Doufám, že budu pravidelně hrát dobře a nezraním se. Opravdu chci být na vrcholu Roland Garros. '

Populární Problémy

Oblíbený turnaj Novak Djokovič byl z turnaje US Open 2020 vyřazen poté, co míč zasáhl čárovou ženu. V nedávném podcastu novinář Ben Rothenberg podrobně hovořil o diskvalifikaci světové jedničky z této události.

Jak zapojit batole do sportu. Je důležité podporovat fyzickou aktivitu u malých dětí, ale batolata ještě nemusí být připravena zapojit se do organizovaných sportů, jako je fotbal, baseball nebo basketbal. Místo toho hledejte nekonkurenční ...

Tenis: Garbine Muguruza vs Magdalena Rybarikova - profily hráčů

Obhájkyně titulu Roland Garros Iga Swiatek připustila, že účast na tiskových konferencích po porážce nebyla „nejpříjemnější věcí“, ale trvala na tom, že plnění mediálních povinností je par

Jedná se o jedny z největších hráčů, kteří sportovali.

Kevin Durant debutuje v úterý na NBA proti svým starým přátelům Warriors. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry.