„Vidím Novaka Djokoviče jako oblíbeného, ​​ale nemyslím si, že to bude procházka“ - Alex Corretja

Novak Djokovic poté, co na Australian Open 2021 porazil Daniila Medveděva

Novak Djokovic poté, co na Australian Open 2021 porazil Daniila Medveděva

podmínky tenisového skóre

Alex Corretja věří, že cesta Novaka Djokoviče k 21. grandslamovému titulu nebude snadná, přestože by jako oblíbený vstoupil na US Open. Při rozhovoru s Marcou nedávno Corretja tvrdil, že Alexander Zverev a Daniil Medveděv neustále uzavírají propast mezi sebou a Djokovičem.

Novak Djokovič je jedním z majorů od toho, aby se stal prvním mužem po více než 50 letech, který vyhrál Calendar Slam. Pokud by Djokovič vyhrál US Open, také by překonal společný rekord Slama Rogera Federera a Rafaela Nadala.

Vzhledem k tomu, že Federer i Nadal na letošním US Open chybí v akci, má Djokovič ideální příležitost, jak si vtělit jméno do tenisové nesmrtelnosti. Ale zatímco Alex Corretja považuje Srba za favorita, domnívá se, že Zverev a Medveděv by vzhledem k jejich zlepšení v posledním roce představovaly velké hrozby.

'Dejte si pozor na Zvereva a Medveděva, kteří jsou stále blíž a blíž,' řekla Corretja. „Medveděv už v Austrálii absolvoval finále a Zverev si konečně uvědomil, že je připraven vyhrát. Zvenku (dříve) měl pocit, že tomu docela nevěřil, ale teď je o tom přesvědčen. '

Španěl však věří, že Novak Djokovič nebude pod takovým tlakem, jako byl na loňském US Open, vzhledem k tomu, že již vyrovnal rekord Federera a Nadala.

Novak Djokovič se na US Open 2021 nepřipojí Federerem a Nadalem

Novak Djokovič se na US Open 2021 nepřipojí Federerem a Nadalem

co zahrnuje zápas v tenise

Corretja poukázal na to, že Djokovič byl pod větším tlakem ve Wimbledonu, kde nakonec vyhrál 20. major. Corretja také cítí, že je dobře, že se Srb vrátil z olympiády s prázdnýma rukama, protože tamní vítězství by v New Yorku ještě zvýšilo očekávání.

'Upřímně si myslím, že má menší tlak než loni, protože už má stejné velikány jako Nadal a Federer,' řekla Corretja. 'Ve Wimbledonu měl větší tlak, protože pocházel z vítězství na Roland Garros.'
'I když nevyhrál v Tokiu, mohlo mu to dobře posloužit, pokud jde o napětí, které cítil, když musel vyhrát všechno,' dodal Španěl. 'Ví, že může prohrát, a půjde s olověnými nohami.' Je si vědom toho, že okruh je velmi obtížný a že hráči jako Carreno Busta si od vás mohou vzít medaili.``

Corretja dospěl k závěru, že i když vidí Djokoviče jako favorita, nemyslí si, že by to byla procházka parkem pro dvacetinásobného majora.

jak se zlepšit ve stolním tenise
'To, že hraje (Novak Djokovic) na pět setů, mu dává větší rezervu a jsem si jistý, že Novak bude na US Open plný,' řekl Corretja. 'Vidím ho jako oblíbeného, ​​ale nemyslím si, že to bude procházka.'

„Pocit je takový, že je Novak Djokovic nakonec porazí“ - Alex Corretja v debatě Big 3 GOAT

Protože Novak Djokovič buď překonal nebo vyrovnal všechny hlavní tenisové rekordy, mnozí věří, že už je KOZOU. Djokovic je jeden Slam daleko od držení rekordu většiny Majors a je také jeden titul od podobného výkonu v seznamu vítězů Masters 1000.

Srb také letos překonal Federerův rekord většiny týdnů jako světové jedničky. Corretja jako takový věří tomu, že Djokovic v debatě O KOZE zpět.

Španěl připustil, že konečný verdikt debaty může být vynesen až poté, co všichni odejdou do důchodu, ale tvrdil, že Djokovič v tomto ohledu drží všechna esa.

'Právě teď, s remízou, která existuje, se fanoušci rozhodnou pro jedno nebo druhé podle srdce,' řekla Corretja. 'Čísla jsou taková, jaká jsou, a Djokovič začíná být nad Nadalem a Federerem.' Pokud také vyhraje v New Yorku, bude těžší ho chytit. Konečnou debatu je třeba provést, až odejdou do důchodu, ale zdá se, že Djokovič je nakonec porazí. '

Populární Problémy

Najděte vše, co potřebujete vědět o Disney+, včetně toho, jak si objednat Disney Plus, co je k dispozici při spuštění, časy spuštění a další pomocí našeho dokonalého průvodce.

Jak vyrobit vodkový meloun. Okouzlete své hosty party osvěžujícím opilým melounem. Vodní melouny, které přinášejí ovoce přátelské na párty, jsou jedinečnou novinkou, která stojí za vyzkoušení. Zkuste vstříknout celý ...

Kompletní přehled toho, jak sledovat bezplatný přímý přenos Texas Tech vs. Northern Kentucky v turnaji NCAA.

The Trendsetters: Top 10 ikonických módních momentů na tenisovém kurtu

Americký fotbalový tým mužů se v sobotu utká s Kostarikou. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.