ABN AMRO WTT, Rotterdam Open 2020: Kde se dívat, plán televize, detaily živých přenosů a další

Daniil Medveděv

Daniil Medveděv

Největší halový tenisový turnaj v první polovině roku, 47. ročník světového tenisového turnaje ABN AMRO, známějšího jako Rotterdam Open 2020, se bude konat od 10. do 16. února v Rotterdam Ahoy. S osmi hráči z nejlepších 16 ATP Tour, kteří touží zahájit svou kampaň zde, to vypadá extrémně vzrušující. V čele bude finalista US Open 2019 a specialista na tvrdý kurt Daniil Medvedev.Rotterdam Open sloužil jako klíčový turnaj, kde Roger Federer získal zpět své světové prvenství v roce 2017. Vždy to bylo místo pro nejlepší hráče na okruhu a letos tomu není jinak. Do Rotterdamu přichází několik zvučných jmen a možná mezi ně patří Stefanos Tsitsipas, Grigor Dimitrov, Andrey Rublev, Karen Khachanov a Denis Shapovalov. V mixu je také obhájce titulu Gael Monfils, David Goffin, Filip Krajinovic, Roberto Bautista-Agut, Pablo Carreno Busta.Všechny oči budou určitě upřeny na Daniila Medveděva, který se pokusí najít svou obvyklou dominantní formu na trávníku hardcourt poté, co na Australian Open 2020 vystoupil ze čtvrtého kola. Naočkovaný jednička, Rus je jasným favoritem, ale bude mít spoustu výzev k překonání. Nadcházející týden slibuje spoustu napínavých tenisových akcí, které se dostanou z Rotterdam Ahoy.

ortéza tenisový loket

Zde je vše, co potřebujete vědět o Rozvrh Rotterdam Open 2020 :

Datum: 10. - 16. února 2020Turnaj: 47. světový tenisový turnaj ABN AMROKategorie: ATP World Tour 500 Series

Umístění: Rotterdam Ahoy, Nizozemskozdokonalení své tenisové hry

Povrch: Vnitřní hardcourttenisky na barvení kravaty

Peníze: 2 013 855 EUR


Kde sledovat Rotterdam Open 2020?

Indie - Pro tento turnaj zde nebude žádné televizní vysílání.


Podrobnosti o živém přenosu pro Rotterdam Open 2020

Přímý přenos Rotterdam Open 2020 je k dispozici na Tenisová televize (ke službě je nutné předplatné).

Oficiální Rotterdam Otevřeno 2020 webová stránka také zobrazí aktuální výsledky.

Populární Problémy

V roce 2018 byly korunovány tři nové grandslamové šampiony!

Jak protáhnout natažený sval v zádech. Zatažení svalu v zádech může být bolestivé a frustrující a můžete být v pokušení zjistit, zda ho můžete natáhnout, abyste problém vyřešili. Než se začnete protahovat, udělejte si ...

Andrea Hlaváčková - Žít sen

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o přetahovacích páskách, včetně toho, kdy je vyměnit, jak je nasadit, a našich tipů pro nejlepší.