„Snažím se poučit ze zkušeností z roku 2016“ - Novak Djokovič po vítězství Wimbledonu 2r nad Kevinem Andersonem

Novák Djokovic

Novák Djokovic

Novak Djokovič je na prahu historie ve Wimbledonu. Světová jednička, která se nedávno stala jediným mužským hráčem v otevřené éře, která získala dva tituly na každé grandslamové akci, by se mohla rovnat historickému rekordu Rogera Federera a Rafaela Nadala o 20 majorech, pokud letos triumfuje na SW19.Když ale Djokovič naposledy dorazil do Wimbledonu poté, co vyhrál první dva Slamy roku, utrpěl velké zklamání. Srb vypadl z turnaje počátkem roku 2016 a ve třetím kole prohrál se Samem Querreyem.přímý přenos barca vs skutečná společnost

Novak Djokovic doufá, že se podobnému osudu tentokrát vyhne, a věří, že mu k tomu pomohou jeho poznatky z minulosti. Poté, co ve středu porazili Kevina Andersona ve dvou setech a postoupili do třetího kola, Tvrdil Djokovič že je „moudřejší“ než v roce 2016.

'Snažím se poučit ze zkušeností z roku 2016,' řekl Djokovič. „Cítil jsem se trochu vypuštěný a (...) nechci říkat demotivovaný, ale jiný. Bylo to poprvé, co jsem se tak cítil. Jsem moudřejší a zkušenější, ale je to teprve třetí kolo, (je tu) dlouhá cesta. '

Novak Djokovic také prozradil, že byl nervózní z toho, že vstoupil do zápasu, který byl opakováním finále Wimbledonu 2018, vzhledem k tomu, jak zkušený je Kevin Anderson.'Dobře odpaluji míč, ale při vstupu do zápasu jsem byl nervózní,' řekl Srb. 'Je to velký server, zkušený, velmi nebezpečný soupeř, zvláště v prvních kolech.'

Novakovi Djokovicovi je 34 let a v tenise dosáhl téměř všeho, čeho je třeba dosáhnout, ale zdaleka není u konce. S ohledem na svou kariéru a budoucnost s ohledem na svůj věk Djokovič tvrdil, že doufá, že si současnou úroveň udrží „po mnoho let“.

federer vs cilic wimbledon 2017
'Věk je jen číslo, to je můj přístup,' řekl Novak Djokovič. `` Je to všechno o vnímání, mysli na hmotu pro spoustu věcí. Starám se o své zdraví, rychle se zotavuji a doufám, že na této úrovni podám mnoho let. '

„Několik pádů víc, než bych chtěl ... Jak postupuje Wimbledon, padám méně“ - Novak Djokovic

Novák Djokovic

Novák DjokovicCentrální dvůr ve Wimbledonu se stal letos hlavním bodem jednání kvůli své kluzké povaze. Mnoho hráčů se během prvních pár dnů turnaje propadlo na trávník, což organizátoři připisují neobvykle vlhkému počasí .23násobná grandslamová šampionka Serena Williamsová byla v úterý nucena odstoupit ze zápasu kvůli zranění pravé nohy po uklouznutí na kurtu. Adrian Mannarino byl také nucen odstoupit ze svého zápasu v prvním kole, když měl sklon způsobit velké rozrušení osminásobného wimbledonského šampiona Rogera Federera.

Novak Djokovič sám utrpěl několik uklouznutí a pádů ze svých prvních dvou kol, ale nemyslí si, že All England Club může za stav povrchu. Srb tvrdil, že déšť tomu nepomohl a že jeho pády jsou částečně proto, že se stále přizpůsobuje změně z hlíny na trávu.

'Pár pádů víc, než bych chtěl,' řekl Novak Djokovic. „Myslím, že to není o kurtech, dříve pršelo, pod střechou to víc klouže. Na trávě jsem nehrál dva roky a pocházím z hlíny, takže se přizpůsobuji povrchu. Jak bude postupovat Wimbledon, budu padat méně. '

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat speciální přenos ABC Royal Divide: Harry, Meghan a The Crown online stream online bez kabelu.

7. sezóna seriálu '90 Day Fiance' má premiéru se zcela novými epizodami seriálu. Získejte přehled o tom, jak sledovat show online prostřednictvím živého streamování bez kabelů.

V sobotu večer má premiéru „Přítelkyně odbavit“, nová reality show na VLASTNÍ. Zde je návod, jak sledovat show naživo online bez kabelu zdarma.

Točení je skvělý způsob, jak se dostat do formy! Jízda na kole nezatěžuje vaše klouby, což je skvělé, pokud se chcete zapotit, aniž byste namáhali kolena nebo boky. Https://www.health.harvard.edu/blog/spinning-heart-j. ..

Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat každý fotbalový zápas Florida Gators online bez kabelu v roce 2021.

Andy Murray vyhrál Wimbledon