OSU vs Northwestern Live Stream: Jak sledovat online zdarma

Hodinky OSU Northwestern

Getty QB Justin Fields z Ohio State Buckeyes

Č. 4 Ohio State Buckeyes (5-0) a č. 14 Northwestern Wildcats (6-1) se v sobotu střetnou v šampionátu velké desítky na stadionu Lucas Oil.

Hra začíná v poledne ET a bude vysílána v televizi Fox. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak bezplatně sledovat živý přenos státu Ohio State vs Northwestern:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Fox (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Ohio State vs Northwestern živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

úseky pro bolest tenisového lokte

Pokud nemůžete sledovat živě, přichází FuboTV také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí Lookback, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávat.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos Fox (živě na vybraných trzích) a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžete sledovat Ohio State vs Northwestern živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos Fox (live na většině trhů) a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Ohio State vs Northwestern živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos Fox (živě na vybraných trzích) a dalších 35 televizních kanálů. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Ohio State vs Northwestern živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android . Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Ohio State vs Northwestern Preview

Velká desítka obvykle produkuje soutěžní mistrovské hry a tento zápas by neměl být výjimkou. Oba týmy vstupují do toho, kdo hraje dobrý fotbal, a mezi trenéry je velký vzájemný respekt.

jak hláskovat tenisovou raketu

Hráli čistě ve všech třech fázích, hlavní trenér Wildcats Pat Řekl Fitzgerald o státě Ohio. Opravdu neudělali mnoho chyb. Možná měli pár trikových her, které je dostaly, nebo nějaké gadgety. Ale ve všem byli tak zdrávi, že to udělali zásadně, všechno, co dělají, aby na vás schematicky zaútočili, a pak jejich talent na každé pozici mluví za vše. V sobotu to pro nás tedy bude obrovská výzva, ale jsem za tuto příležitost nadšený.

Fitzgerald má pravdu v tom, že OSU hraje bezchybný míč. Buckeyes jsou šestý v národě v bodování, v průměru přes 532 yardů a 46,6 bodů na zápas, což je čtvrté místo v zemi. Stát Ohio rozehrávač Justin Fields byl v této sezóně opět zhasnutý, dokončil 78,1 procenta svých přihrávek na 1 407 yardů, 15 přistání a tři zachycení. Fields a společnost bude těžké porazit, ale Northwestern není žádný puškvor, zvláště pokud jde o obranu.

Divoké kočky jsou umístila na 2. místě v FBS v povolených bodech se vzdávají pouhých 14,6 bodů za hru a vzdávají celkem 313,9 yardů povolených na hru, což je 13. místo v zemi.

Jsou velmi dobře trénovaní, hlavní trenér OSU Řekl Ryan Day o divokých kočkách. Fitz s tím vždy odvedl skvělou práci. Znají svoji obranu. Vědí, jak se na ně snažíte zaútočit. Nevzdávají mnoho velkých her. Je velmi těžké na ně spustit míč. Vše drží před sebou. Nutí vás pracovat na poli. Myslím, že uraženě, Peyton Ramsey jim dal ránu do paže. Fotbal ovládají, jsou chytří, neobracejí ho. Když to uděláte, musíte být ve své hře. Nic vám nedají, vy si musíte vydělat. Takhle to bude výzva.

Severozápadní rozehrávač Peyton Ramsey dokončil 59 procent svých přihrávek na 1 218 yardů, devět přistání a šest zákroků, a pokud bude chtít svůj tým zde naštvat, bude muset odehrát jednu z nejlepších her sezony.


Populární Problémy

Chcete streamovat Šípkovou Růženku právě teď? Máme pro vás informace o tom, jak to sledovat právě teď, informace o obsazení a další.

Jelikož olympijské hry v Riu 2016 končí, podíváme se na legendární olympioniky, kteří se nezúčastní olympijských her 2020 v Tokiu.

Jelikož tenis na olympijských hrách v Tokiu brzy skončí, je načase obrátit naši pozornost na americký hardcourtový švih, který začíná závodem Mubadala Silicon Valley Classic v San Jose, Kalifornie

Serena Williams se nedávno zúčastnila hry s názvem 'Quickfire Quiz' s týmem sociálních médií Australian Open.

Dětem, které se bojí „příšer pod postelí“, se často říká, že se nemají čeho bát, pokud se nepodívají.

Po několika turnajích WTA 1000 v Madridu a Římě se 250 akcí vrátí tento víkend v Bělehradě a Parmě.